Ποιο θεωρείτε το καλύτερο ηλεκτρονικό πολυκατάστημα;

Ποιο θεωρείτε το καλύτερο ηλεκτρονικό πολυκατάστημα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Public

  • E-Shop.gr

  • Kωτσόβολος

  • Media Markt

  • Germanos

  • Sony Center Athens Golden Hall Γλυφάδας

  • Electronet

  • You.gr

  • Welcome Stores

  • Κανένα

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο κατά την γνώμη σας είναι το καλύτερο ηλεκτρονικό πολυκατάστημα;
Με καλές τιμές, άριστη εξυπηρέτηση και επάρκεια προίοντων;
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Πανω κατω ολα το ιδιο ειναι,τοσο σε εξυπηρετηση οσο και σε τιμες.Ωστοσο, ολα εκλειπουν σε κατι.Για παραδειγμα τα public εχουν βιβλια, ενω ο κωτσοβολος απο οσο γνωριζω δεν εχει.Αντιστοιχα το public δεν εχει πλυντηρια, ενω ο κωτσοβολος εχει.Ετσι παει.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα το κάθε πολυκατάστημα έχει και διαφορετικά προιόντα, αλλά περισσότερο το θέμα έχει να κάνει με την παροχή υπηρεσιών, ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ;;;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
το Plaisio που είναι?
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Γενικά προτιμώ κωτσόβολο ή public. Τώρα τελευταία έχω αγοράσει κάποια πράγματα από media markt και δεν είχα πρόβλημα. Το μόνο μείον απ τα public ήταν που κάποιες αγορές που έκανα από εκεί online έκαναν πολύ καιρό να έρθουν και τη μια την ακύρωσα τουλάχιστον το κομμάτι που δεν είχε έρθει. Δεν ξέρω αν έπεσα στην περίπτωση ή αν γενικότερα αργούν.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ πλαίσιο από καταστήματα Γενικώς έχω πάντα αυτό που θέλω σύντομα , επισκευάζουν το PC σε ώρες , σου φτιάχνουν PC σε 1 μέρα με το hardware που θες κλπ ( Παράδεισος για πληροφορικούς και λάτρεις των υπολογιστών :P ) . Από Public έχω κάνει 2 αγορές ηλεκτρονικά , η μία όπως και της Στέφι δεν ήρθε ποτέ οπότε την ακύρωσα , η άλλη ήρθε τη μέρα που μου είπαν... Περίεργα πράγματα..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top