Γενικό -  Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Ποιό μάθημα είναι το χειρότερό σας; (Μόνο θετική + Τεχνολογική)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Μαθηματικά Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΕΠΠ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάθημα Επιλογής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 4 80.0%
  • Δε μου αρέσει κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μου αρέσουν όλα

    Ψήφοι: 1 20.0%

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Φυσική... Κατεύθυνσης... Δε μου αρέσει. Τέλος. Δεν τη μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Έκθεσηηηηηηηηη.....ΔΕΝ τα πάω ΚΑΘΟΛΟΥ καλά..15 γράφω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ΑΟΔΕ... το σιχαίνομαι... μου τη δίνει που πρέπει να το μαθαίνουμε παπαγαλία και στην τελική δεν καταλαβαίνουμε και τίποτα... μπορεί αν είναι μικρή η ύλη αλλα...σου βγάζει την ψυχή!!!!
-----------------------------------------
Διοικηση επιχειρήσεων.Πολύ παπαγαλία και βιβλίο 10ετίας.(θα μου πεις όλα τα βιβλία 10ετίας είναι αλλά αυτό δεν παλέυεται..)
εχω ακούσει οτι το βιβλίο του αοδε είναι κομμάτια απο βιβλιο τησ ασσοε.... πολύ κακογραμμένο πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Φυσική... Κατεύθυνσης... Δε μου αρέσει. Τέλος. Δεν τη μπορώ...

Κι εγω την απεχθανομουν επειδη δεν πολυπροσεχα και γενικα για καποιο λογο με ειχε απωθησει.
Εκατσα λοιπον αυτο το Σ/Κ ενα 4ωρο, διαβασα απο 4 βοηθηματα που εχω τη θεωρια και επιτελους αρχισα να φχαριστιεμαι τις ασκησεις φυσικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Έκθεσηηηηηηηηη.....ΔΕΝ τα πάω ΚΑΘΟΛΟΥ καλά..15 γράφω

Μαζί σου. Κι εγώ δεν την πάω με τίποτα. Βαριέμαι να γράφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Έκθεσηηηηηηηηη.....ΔΕΝ τα πάω ΚΑΘΟΛΟΥ καλά..15 γράφω


Το 15 δεν είναι απαραίτητα ένας κακός βαθμός στην έκθεση...
Και ως μάθημα, το συμπαθώ, στην πράξη, γιατί ακόμα και να μην έχεις διαβάσει, στην έκθεση τουλάχιστον, γραφεις. Βέβαια, διαφωνώ κάθετα με τη θεση του στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Η ιστορία ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Η νεοελληνικη γλωσσα ειναι παρεξηγημενο μαθημα. Και ακομα και το να γραψεις εκθεση μια αποφαση ειναι δεν ειναι δα και τοσο τραγικο...Αφηστε που αν τη παρετε με καλο ματι ειναι πολυ ενδιαφερουσα διαδικασια που απαιτει δημιουργικοτητα, ευρηματικοτητα κ υπακοη στους κανονες και που στο τελος σε ανταμοιβει με ικανοποιηση απο την εκπληρωση του εργου σου. ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ο εφιάλτης στην ιστορία ήταν οι χρονολογίες πάντως. :'(

Ναι, πράγματι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top