Ποιο είναι το δυσκολότερο μάθημα;

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
εμενα στο γυμνασιο δεν μου αρεσε η γεωμετρια καθολου μα καθολου και η βιολογια που τη σιχαινομουνα ιδιαιτερως!αρχαια κυριως θυμαμαι με δυσκολευομαι το συντακτικο οπως ολα τα παιδια φανταζομαι!στο λυκειο σε αντιθεση με το γυμνασιο δεν ειχα κανενα προβλημα με τη γεωμετρια ισως γτ τη διδασκομασταν με καλυτερο τροπο και οχι το χυμα του γυμνασιου,σιχαινομουν ιδιαιτερα τη χημεια της β λυκειου,τη φυσικη της β λυκειου το κομματι του ηλεκτρισμου και φυσικα τη μεγαλυτερη αντιπαθεια την ειχα με τη βιολογια στη γ λυκειου οτο πιο σιχαμενο μαθημα για μενα με τον τροπο που διδασκεται καθως σε βαζουν σαν προβατο επι σφαγη,καθως 6 χρονια δεν εχεις ασχοληθει ποτε σοβαρα με βιολογια και μεσα σε 7 μηνες απαιτουν να καταλαβεις για dna,ανασυνδυασμενο dna και δε συμμαζευεται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

A και ξεχασα το κομπλεξικο μαθημα των φιλολογων τη λογοτεχνια και το τι θελει να πει ο ποιητης και διαφορες βλακειες.Να σε βαζουν σε αυτο το τρυπακι και να σου σπανε τα νευρα
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
H γεωγραφία Α γυμνασίου!
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! Πάντα είχα απαίσιο καθηγητή στη χημεία... ακόμα και τώρα την σιχαίνομαι απίστευτα. Αυτό το απαίσιο μάθημα μου στέρησε την είσοδο μου στην πρώτη μου επιλογή και αν το ξανακάνει δεν ξέρω κι εγώ τι θα γίνει.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! Πάντα είχα απαίσιο καθηγητή στη χημεία... ακόμα και τώρα την σιχαίνομαι απίστευτα. Αυτό το απαίσιο μάθημα μου στέρησε την είσοδο μου στην πρώτη μου επιλογή και αν το ξανακάνει δεν ξέρω κι εγώ τι θα γίνει.

Σε καταλαβαινω εν μερει . Στην πραξη δεν με δυσκολεψε(ουτε εσενα πιστευω) ποτε απλα το εβρισκα απίστευτα dull γιατι για καθε νεα εννοια εβρισκαν εναν εμπειρικο κανονα να αποδωσουν. Now don't get me wrong, ειναι σημαντικο και noble μερος μιας θετικης επιστημης. Αλλα οταν μπορεις να προβλεψεις ab initio συνεπειες , now that's charming . Παντως μην το βλεπεις σαν μαθημα που θα σε χαντακωσει. Προσπαθησε να το δεις ως το μαθημα που θα σου δωσει τσαμπα μορια γιατι οπως ειπα το θεμα ειναι στο κεφαλι οχι στις ικανοτητες ;) .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω εν μερει . Στην πραξη δεν με δυσκολεψε(ουτε εσενα πιστευω) ποτε απλα το εβρισκα απίστευτα dull γιατι για καθε νεα εννοια εβρισκαν εναν εμπειρικο κανονα να αποδωσουν. Now don't get me wrong, ειναι σημαντικο και noble μερος μιας θετικης επιστημης. Αλλα οταν μπορεις να προβλεψεις ab initio συνεπειες , now that's charming . Παντως μην το βλεπεις σαν μαθημα που θα σε χαντακωσει. Προσπαθησε να το δεις ως το μαθημα που θα σου δωσει τσαμπα μορια γιατι οπως ειπα το θεμα ειναι στο κεφαλι οχι στις ικανοτητες ;) .
Αυτό ακριβώς! Δεν είναι με τιποτα ένα αμιγώς δύσκολο και δυσνόητο μάθημα. Είναι σαφως το πιο εύκολο της θετικησ αλλά προσωπικά ποτε δεν με τράβηξε να ασχοληθώ μαζί του. Και το καταλαβαινω φέτος αυτό το πράγμα... το πρόβλημα ηταν στο πως το αντιμετώπιζα εγώ γιατί κατά τα αλλά γράφεις καλα με πολύ λιγότερο κόπο συγκριτικά με φυσική.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς! Δεν είναι με τιποτα ένα αμιγώς δύσκολο και δυσνόητο μάθημα. Είναι σαφως το πιο εύκολο της θετικησ αλλά προσωπικά ποτε δεν με τράβηξε να ασχοληθώ μαζί του. Και το καταλαβαινω φέτος αυτό το πράγμα... το πρόβλημα ηταν στο πως το αντιμετώπιζα εγώ γιατί κατά τα αλλά γράφεις καλα με πολύ λιγότερο κόπο συγκριτικά με φυσική.

Δυστυχώς πρέπει κανείς να υποφέρει για να φτάσει εκεί που θέλει :laugh: .But not worries,όπως λεω πάντα βρες το πιο αδύναμο σου σημείο και κάντο πιο ισχυρό και απο το πιο δυνατό σου ;) . Θα αποδώσουν σίγουρα καρπούς οι κόποι σου . Δεν έχετε και τα βάρη πλέον γαμώτο, ειδάλλως δεν θα καιγόσουν και τόσο .
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Δυστυχώς πρέπει κανείς να υποφέρει για να φτάσει εκεί που θέλει :laugh: .But not worries,όπως λεω πάντα βρες το πιο αδύναμο σου σημείο και κάντο πιο ισχυρό και απο το πιο δυνατό σου ;) . Θα αποδώσουν σίγουρα καρπούς οι κόποι σου . Δεν έχετε και τα βάρη πλέον γαμώτο, ειδάλλως δεν θα καιγόσουν και τόσο .
Τι βάρη εννοείς;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! ΧΗΜΕΙΑ! Πάντα είχα απαίσιο καθηγητή στη χημεία... ακόμα και τώρα την σιχαίνομαι απίστευτα. Αυτό το απαίσιο μάθημα μου στέρησε την είσοδο μου στην πρώτη μου επιλογή και αν το ξανακάνει δεν ξέρω κι εγώ τι θα γίνει.
Η χημεία εντομεταξύ θεωρείται απολους το πιο εύκολο μάθημα, γιατί ό,τι διαβάζεις αυτό είναι. Θέλει δουλειά, όχι μυαλό όπως αλλά μαθήματα.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Εννοώ τις ποσότητες που πολλαπλασίαζες τους βαθμούς στο κάθε μάθημα για να μετρήσεις τα συνολικά σου μόρια .
Α τους συντελεστές βαρύτητας λες. 3ο πεδίο είμαι όποτε αν ίσχυαν φέτος η χημεία θα είχε τον 2ο μεγαλύτερο συντελεστή. Φέτος θα με βόλευε βέβαια γιατί γράφω καλύτερα από πέρσι 😂
 

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω πως μπορεί να απαντήσει κάποιος αντικειμενικά σε αυτό το ερώτημα. Κάποιο παιδί που έχει κλίση στα Θετικά Μαθήματα πιθανόν να πει τα Αρχαία, ενώ αντίστοιχα ένα παιδί που σκοπεύει στο Λύκειο να ακολουθήσει το 1ο Πεδίο (Ανθρωπιστικές, Νομικές και Κοινωνικές Επιστήμες), πιθανόν να απαντήσει τα Μαθηματικά ή τη Φυσική ( αν και στο γυμνάσιο ,αν θυμάμαι καλά, η Φυσική είχε περισσότερη θεωρία, δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι)
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δυστυχώς πρέπει κανείς να υποφέρει για να φτάσει εκεί που θέλει :laugh: .But not worries,όπως λεω πάντα βρες το πιο αδύναμο σου σημείο και κάντο πιο ισχυρό και απο το πιο δυνατό σου ;) . Θα αποδώσουν σίγουρα καρπούς οι κόποι σου . Δεν έχετε και τα βάρη πλέον γαμώτο, ειδάλλως δεν θα καιγόσουν και τόσο .
Με τα βάρη αναφέρεσαι στους συντελεστές βαρύτητας αν κατάλαβα καλά.
Η χημεία είχε το 2ο μεγαλύτερο συντελεστή βαρύτητας μετά την Βιολογία (1.3 και 0.7) στις επιστήμες Υγείας.
Στις άλλες (Τεχνολικός κλάδος) δεν είχε βαρύτητα η Χημεία.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Με τα βάρη αναφέρεσαι στους συντελεστές βαρύτητας αν κατάλαβα καλά.
Η χημεία είχε το 2ο μεγαλύτερο συντελεστή βαρύτητας μετά την Βιολογία (1.3 και 0.7) στις επιστήμες Υγείας.
Στις άλλες (Τεχνολικός κλάδος) δεν είχε βαρύτητα η Χημεία.

Ναι αλλά είχες κάποιο περιθώριο να γράψεις χειρότερα στην χημεία και να μην έχει τόσο impact όσο η αντίστοιχη απώλεια μονάδων στην βιολογία .Τουλάχιστον όχι εαν κυνηγούσες νορμαλ σε μόρια σχολές. Η χημεία είχε τον μικρότερο συντελεστή βαρύτητας στην τεχνολογική , όχι καθόλου. Άσε που αυτό δεν σήμαινε σε καμία περίπτωση οτι θα γράψεις έναν μέτριο βαθμό και θα έμπαινες πολυτεχνείο,ήθελες μίνιμουμ ένα 17 για τις πιο υψηλόβαθμες .

Δεν νομίζω πως μπορεί να απαντήσει κάποιος αντικειμενικά σε αυτό το ερώτημα. Κάποιο παιδί που έχει κλίση στα Θετικά Μαθήματα πιθανόν να πει τα Αρχαία, ενώ αντίστοιχα ένα παιδί που σκοπεύει στο Λύκειο να ακολουθήσει το 1ο Πεδίο (Ανθρωπιστικές, Νομικές και Κοινωνικές Επιστήμες), πιθανόν να απαντήσει τα Μαθηματικά ή τη Φυσική ( αν και στο γυμνάσιο ,αν θυμάμαι καλά, η Φυσική είχε περισσότερη θεωρία, δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι)

Τελείως αντικειμενικά δεν μπορείς να απαντήσεις,αλλά έτσι απαντάς τελείως υποκειμενικά . Εαν δεν ασχολείσαι με κάτι είναι λογικό να μην είσαι καλός . Δύσκολο είναι κάτι που το έχουμε δοκιμάσει , το έχουμε προσπαθήσει ωστόσο δεν βλέπουμε αποτέλεσμα .
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ναι αλλά είχες κάποιο περιθώριο να γράψεις χειρότερα στην χημεία και να μην έχει τόσο impact όσο η αντίστοιχη απώλεια μονάδων στην βιολογία .Τουλάχιστον όχι εαν κυνηγούσες νορμαλ σε μόρια σχολές. Η χημεία είχε τον μικρότερο συντελεστή βαρύτητας στην τεχνολογική , όχι καθόλου. Άσε που αυτό δεν σήμαινε σε καμία περίπτωση οτι θα γράψεις έναν μέτριο βαθμό και θα έμπαινες πολυτεχνείο,ήθελες μίνιμουμ ένα 17 για τις πιο υψηλόβαθμες .

Ναι δεν το διατύπωσα ολοκληρώμενα, εννοείται πως είχε βαρύτητα η Χημεία (διαφορετικά για ποιο λόγο να εξετάστεις). Στις υψηλόβαθμες σχολές όλα τα μαθήματα είχαν αξία, γιατί 1-2 μονάδες να έχανες από το 20 έχανες και θέσεις σε ορισμένα τμήματα.

Άμα τα πήγαινες τέλεια στα άλλα μαθήματα ενδεχομένως ένα 16-17 να σε κάλυπτε αλλά κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έγραφες 19-20 στην έκθεση ή στρογγυλό 20 σε όλα τα άλλα μαθήματα θα είχες μικρές παράπλευρες απώλειες, που αθροιστηκά θα σε άφηναν έξω από τη σχολή αν έπαιρνες τέτοιο βαθμό στη Χημεία.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Ναι δεν το διατύπωσα ολοκληρώμενα, εννοείται πως είχε βαρύτητα η Χημεία (διαφορετικά για ποιο λόγο να εξετάστεις). Στις υψηλόβαθμες σχολές όλα τα μαθήματα είχαν αξία, γιατί 1-2 μονάδες να έχανες από το 20 έχανες και θέσεις σε ορισμένα τμήματα.

Άμα τα πήγαινες τέλεια στα άλλα μαθήματα ενδεχομένως ένα 16-17 να σε κάλυπτε αλλά κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έγραφες 19-20 στην έκθεση ή στρογγυλό 20 σε όλα τα άλλα μαθήματα θα είχες μικρές παράπλευρες απώλειες, που αθροιστηκά θα σε άφηναν έξω από τη σχολή αν έπαιρνες τέτοιο βαθμό στη Χημεία.

Ye,i know . Γενικά κακή ιδέα να δοκιμάσει κάποιος να κερδίσει τις χαμένες μονάδες απο την έκθεση για πολλούς λόγους(Δεν θα τον κρίνουμε εαν το κάνει και τα καταφέρει όμως :oops: ) . Πρώτον είναι μάθημα που υπάρχει μεγάλη αβεβαιότητα ως προς την βαθμολόγηση . Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι οτι σου δίνουν γύρω στο 15 εαν είσαι σωστός σε όλα τα τεχνικά ,και απο εκεί και πέρα σου δίνουν έξτρα ανάλογα με το πόσο συμφωνούν ιδεολογικά με αυτό που διαβάζουν .Δεύτερον απαιτεί μια όσο να'ναι εξοικείωση απο προηγούμενες τάξεις ή αρκετή δουλειά στην τελευταία . Τρίτον και σημαντικότερο η χημεία τουλάχιστον τότε,είχε συντελεστή βαρύτητας ενώ η έκθεση όχι .

Τώρα αυτό δεν σημαίνει οτι θα μπορούσες να γράψεις απαίσια και να πέρναγες όπου ήθελες . Αλλά με ένα π.χ. 10 που είναι τελείως εφικτό και άριστα στα υπόλοιπα μπορούσες να περάσεις σε πολλές γαμάτες σχολές . Με λίγη σοβαρή ενασχόληση έπιανες και ένα 14-15 και πρακτικά πέρναγες όπου ήθελες , πάντα με την προυπόθεση όμως οτι θα αριστεύσεις στην Αγία τριάδα της θετικής :P . Και το θετικό της χημείας είναι οτι κάποιο έξυπνο παιδί μπορεί να μάθει όλα τα concepts της χημείας σχετικά με λίγη δουλειά σε ένα έτος .

Εκτός απο το κεφάλαιο της κβαντικής χημείας που θεωρώ οτι τα concepts είναι πολύ δύσκολα ακόμα και για έξυπνους μαθητές. Δεν χτίζεις inuition με 2-3 σελίδες ούτε είναι εύκολο όταν δεν έχεις ένα ευρύτερο background στους θεμελιώδεις κλάδους της φυσικής(θερμοδυναμική,οπτική,ηλεκτρομαγνητισμός κτλπ.) . Για αυτό νομίζω οτι αποδεικνύεται με σχεδόν απόλυτη βεβαιότητα οτι είναι το πιο δύσκολο πράγμα που μπορεί να διαβάσει ένας μαθητής λυκείου .
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Και γω αυτο εχω καταλαβει για την εκθεση!Παλια για να ειχες το ονειρο της ιατρικης επρεπε να ειχες εκθεση 15 με 16 και μετα στα αλλα να πας κοντα στο αριστα.Ξερω περιπτωσεις παιδιων το 2009 γραψανε 5 εικοσαρια και 8 εκθεση και μεινανε απεξω απο ιατρικη!Πανω απο 18 εκθεση γραφει ο θεος,15 με 16 γραφει ο επιμελης και σοβαρος μαθητης και στην κλιμακα του 16-18 γραφει ο πολυ τυχερος
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Και γω αυτο εχω καταλαβει για την εκθεση!Παλια για να ειχες το ονειρο της ιατρικης επρεπε να ειχες εκθεση 15 με 16 και μετα στα αλλα να πας κοντα στο αριστα.Ξερω περιπτωσεις παιδιων το 2009 γραψανε 5 εικοσαρια και 8 εκθεση και μεινανε απεξω απο ιατρικη!Πανω απο 18 εκθεση γραφει ο θεος,15 με 16 γραφει ο επιμελης και σοβαρος μαθητης και στην κλιμακα του 16-18 γραφει ο πολυ τυχερος
Καλα το 8 στην έκθεση δείχνει ότι δεν ασχολήθηκες καθόλου. Δεν ξέρω βέβαια πώς ήταν δομημένα τα δικά σας θέματα αλλά μου φαίνεται τραγικο βα είσαι ο άριστος σε όλα τα αλλά και έκθεση να είσαι χάλια
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Καλα το 8 στην έκθεση δείχνει ότι δεν ασχολήθηκες καθόλου. Δεν ξέρω βέβαια πώς ήταν δομημένα τα δικά σας θέματα αλλά μου φαίνεται τραγικο βα είσαι ο άριστος σε όλα τα αλλά και έκθεση να είσαι χάλια
κι ομως εγω οταν εδινα μου βαζει ο πρωτος 16 ο δευτερος 11,ο τριτος 14,4 και ετσι πηρα 15 και μπηκα!!Ηταν η πρωτη χρονια που δεν μετραγε ο μεσος ορος των 3!Με το συστημα της προηγουμενης χρονιας θα ειχα γραψει 13,5 και θα ημουν εκτος ιατρικης!Δεν ειναι τοσο αυτονοητα ολα οπως το πιστευετε!
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
κι ομως εγω οταν εδινα μου βαζει ο πρωτος 16 ο δευτερος 11,ο τριτος 14,4 και ετσι πηρα 15 και μπηκα!!Ηταν η πρωτη χρονια που δεν μετραγε ο μεσος ορος των 3!Με το συστημα της προηγουμενης χρονιας θα ειχα γραψει 13,5 και θα ημουν εκτος ιατρικης!Δεν ειναι τοσο αυτονοητα ολα οπως το πιστευετε!
δεν διαφωνώ σε αυτα που λες. αλλά 5 20αρια και ένα 8αρη δεν με πείθει καθόλου. Δεν μου κάθεται καθόλου καλα. Δηλαδή είσαι άξιος της μοίρας σπυ αν παρατησες τόσο την έκθεση ώστε να γράψεις 8
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
δεν διαφωνώ σε αυτα που λες. αλλά 5 20αρια και ένα 8αρη δεν με πείθει καθόλου. Δεν μου κάθεται καθόλου καλα. Δηλαδή είσαι άξιος της μοίρας σπυ αν παρατησες τόσο την έκθεση ώστε να γράψεις 8
και που ξερεις οτι την παρατησε οντως?εμενα που ο ενας μου βαλε 11 σημαινει οτι την ειχα παρατησει??Οι ανθρωποι αυτοι που διορθωνουν αυτο το μαθημα ειναι στην κυριολεξια οτι να ναι!!Εχουν χαντακωσει τοσα χρονια εκατομμυρια παιδια και εχουν στερησει το ονειρο τους επειδη κουβαλουν ισως χιλιαδες ψυχολογικα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top