Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με το στίβο εδώ κ 6 χρόνια... Συγκεκριμένα κανω τριπλούν κ λίγο μήκος. Είμαι τόσο τρελαμένη που φέτος,αν κ έδινα Πανελληνιες, δεν σταματησα τις προπονησεις,απλα τις μείωσα λίγο. Τελικά κ πρώτη βγήκα στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα που ήταν 10μέρες πριν γράψουμε Εκθεση κ εγραψα κ 19455 (κ 19405 για 2ο-4ο πεδιο)...:D Κ στο πανεπιστήμιο σκοπεύω να συνεχισω να συνδυαζω σπουδές κ αθλητισμό!
Αυτο είναι ότι δεν αφήνεις κανένα μάθημα να παίσει η απόδοση σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Κάνω Τae Kwon Do.Μου αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
εγω θα ηθελα καποια στιγμη να κανω μαθηματα badminton.καναμε στο σχολειο και μου αρεσε παρα πολυ αλλα δεν ξερω καν αν διδασκεται στην Αθηνα και τις τιμες.το μονο που ξερω ειναι οτι υπαρχει γηπεδο στο Γουδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
παιζω μπασκετ απο α'δημοτικου και δεν θα το σταματησω ποτε παρα μονο στην γ'λυκειου
αλλα παραλληλα παιζω και ping pong απο μικρος εχω και τραπεζι σπιτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
πινγκ-πονγκ-πινγκ-πονγκ-πινγκ-πο.ν...

κολυμπι

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
πινγκ-πονγκ-πινγκ-πονγκ-πινγκ-πο.ν...

κολυμπι

:)
ποτε θα παιξουμε κανενα σετακι:P???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ποτε θα παιξουμε κανενα σετακι:P???
θα πρεπει να εχεις υπομονη ομως γιατι την καθε κινηση τη σκεφτομαι πολλη ωρα. προβληματα κρουσεων δεν ειναι αλλωστε το πινγκ-πονγκ?

:lol:


(παντως Ροδο δυσκολο να ρθω. ολη αυτη η κατασταση με τον τουρισμο με αρρωσταινει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...

Εγω απο πολυ μικρος αρχισα το σκι..Απο την 1η Γυμνασιου αρχισα να ασχολουμαι πολυ σοβαρα..Εκανα ατελειωτες ωρες προπονησεις μεχρι την 1η Λυκειου..Καταφερα να μπω στην Εθνικη Ομαδα και να παρω το 10%...Βεβαια αρχισα να ελαττωνω κατα πολυ τις ωρες προπονησεις στην 2η Λυκειου ενω στην 3η σταματησα εντελως για να διαβασω...

Επισης κατα περιοδους ασχολουμουν με το πινγκ πονγκ με το ποσοσφαιρο(συνεχεια 5Χ5) αλλα και με το μπασκετ...

Θα ηθελα να δοκιμασω και τοξοβολια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Θα ήθελα να ασχολούμε με πάλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο και το στίβο. θα ήθελα να μάθω καλή κολύμβηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παιζω μπασκετ απο 6 χρονων αλλα ξερω και καλη μπαλιτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Θα ήθελα να ασχοληθώ με τέννις. Πιστεύω θα μου αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ασχολούμαι με κωπηλασία, και θα ήθελα να ασχοληθώ με το στίβο (τρέξιμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Παίζω ποδόσφαιρο,για την ακρίβεια δεξί μπακ-χαφ!Ναι,παίρνω όλη την πλευρά!Αλλά κυρίως παίζω στα χαφ!
Και παίζω και βόλεϊ,το οποίο είναι πολύ ωραίο!
Μπάσκετ δεν ξέρω καθόλου,αλλά αγώνες βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
παιζω μπασκετ απο 6 χρονων αλλα ξερω και καλη μπαλιτσα
και γω απο τα 6 παιζω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
θα ηθελα να ξανασχοληθω με την Παλη αλλα εχω να πατησω 4 χρονια στο γυμναστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ παίλω πανκ-πονκ..αν είχα χρόνο θα ήθελα να ασχοληθώ με τέννις και μπάσκετ!Παλιά έπαιζα ποδόσφαιρο αλλά σταμάτησα γιατί σπάστηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~iris~

Νεοφερμένος

Η Iris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ασχολούμαι κυρίως με volley και κολύμβηση αλλά φέτος ξεκίνησα και power yoga! έτσι τα έχω παρατήσει κάπως τα άλλα... πάντως είναι τέλειο, το λατρεύω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εκανα πολεμικεσ τεχνεσ[9 χρονια ταεκβοντ 1 jiujutsu 1kick box]
αυτο που θα ηθελα να κανω και φυσικα δεν εχω την δυνατοτητα ειναι οπωσ πολλοι ειπατε κολυμβηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
εκανα πολεμικεσ τεχνεσ[9 χρονια ταεκβοντ 1 jiujutsu 1kick box]
αυτο που θα ηθελα να κανω και φυσικα δεν εχω την δυνατοτητα ειναι οπωσ πολλοι ειπατε κολυμβηση
πο τυχερος εισαι, μολις τελειωσω με τις μλκιες και τα σχολεια, θα παω η Muay Thai η Ninjutsu η Aikido
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top