Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ με γουότερ πόλο θα 'θελα πολύ να ασχοληθώ. Αλλά, είναι λίγο αργά για πολλούς λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω εχω δυο βδομαδες που ειμαι σε ομαδα rugby
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω εχω δυο βδομαδες που ειμαι σε ομαδα rugby
ΤΙΙΙΙΙ ???
Η Eλλάδα έχει ομάδα rugby ???έλεος δεν το ήξερα..:s

Εγώ ασχολούμε με κολύμβηση ..έχω συμμετάσχει σε πολλούς επίσημους αγώνες και έχω καταφέρει να γεμίσω το γραφείο μου με πολλά μετάλεια.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει 8 ομαδες, εχει εθνικη ομαδα, ετοιμαζετε εθνικη ευελπιδων

Εχει και ομαδες χοκευ επι παγου, οπως και εθνικη
Πολλα υπαρχουν που δεν τα ξερουμε οι περισσοτεροι, πρεπει ομως να γουσταρεις το αθλημα απο μονος σου για να ψαχτεις και να τα βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
SNOWBOARD!!!!!
η απολυτη αισθηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με τον χορο(αν αυτο θεωρηται αθλημα) και συγκεκριμενα κλασσικο μπαλετο και τζαζ εδω και 2 χρονια.Οταν ημουν δημοτικο,επαιζα μπασκετ

Υποκλίνομαι! Επιτέλους και ακομπλεξάριστα αγόρια στο μπαλέτο.

Εγώ κάνω 8 χρόνια κλασσικό μπαλέτο, έχω κάνει και μοντέρνο. Επίσης ,μπάσκετ αλλά για πολύ λίγο (όλοι λένε ότι έκανα βλακεία γιατί είμαι ψηλή, εμένα δε μου άρεσε όμως) και κολύμβηση για μια 5ετία και είχα φτάσει προαγωνιστική αλλά τότε πιεζόμουν φοβερά και σταμάτησα (ευτυχώς). Το μπαλέτο το προτιμώ σαφώς! Θα ήθελα να είχα ασχοληθεί και με ρυθμική γυμναστική. Παλιότερα ειδικά ήταν στα σχέδιά μου...πλέον είναι αδύνατο και λόγο ύψους και λόγω ηλικίας αλλά ευτυχώς έχω ήδη βρει αυτό που μου ταιριάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
σκέφτομαι πολύ να αρχίσω το καλοκαίρι βόλλευ...:hmm: millerovia θα μου μάθεις?:P
Γιατί όχι??:PΤο καλοκαίρι παίζω beach......:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να κάνω στίβο και βόλλεϋ... Παίζω καλά βόλεϋ και είμαι και πολύ γρήγορη και μου αρέσει να τρέχω, αλλά πού χρόνος για μία ακόμη δραστηριότητα... Άν είχα τη δυνατότητα, θα ξεκινούσα και ρυθμική γυμναστική για να αποκτήσω ευλυγισία...

Εγω ασχολουμαι με τον χορο(αν αυτο θεωρηται αθλημα) και συγκεκριμενα κλασσικο μπαλετο και τζαζ εδω και 2 χρονια.Οταν ημουν δημοτικο,επαιζα μπασκετ

Εγώ κάνω 8 χρόνια κλασσικό μπαλέτο, έχω κάνει και μοντέρνο. Επίσης ,μπάσκετ αλλά για πολύ λίγο (όλοι λένε ότι έκανα βλακεία γιατί είμαι ψηλή, εμένα δε μου άρεσε όμως) και κολύμβηση για μια 5ετία και είχα φτάσει προαγωνιστική αλλά τότε πιεζόμουν φοβερά και σταμάτησα (ευτυχώς). Το μπαλέτο το προτιμώ σαφώς! Θα ήθελα να είχα ασχοληθεί και με ρυθμική γυμναστική. Παλιότερα ειδικά ήταν στα σχέδιά μου...πλέον είναι αδύνατο και λόγο ύψους και λόγω ηλικίας αλλά ευτυχώς έχω ήδη βρει αυτό που μου ταιριάζει.
Αγαπητοί χορευτές, χαιρετώ!! :D :bye::P
Εγώ κάνω 10 χρόνια κλασσικό μπαλέτο και 7 σύγχρονο χορό! Τα λατρεύω και τα δύο και σκέφτομαι να ασχολειθώ επαγγελματικά!!! :D Παλιά, έκανα 2 χρόνια μπάσκετ και συγχρονισμένη κολύμβηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να κάνω στίβο και βόλλεϋ... Παίζω καλά βόλεϋ και είμαι και πολύ γρήγορη και μου αρέσει να τρέχω, αλλά πού χρόνος για μία ακόμη δραστηριότητα... Άν είχα τη δυνατότητα, θα ξεκινούσα και ρυθμική γυμναστική για να αποκτήσω ευλυγισία...




Αγαπητοί χορευτές, χαιρετώ!! :D :bye::P
Εγώ κάνω 10 χρόνια κλασσικό μπαλέτο και 7 σύγχρονο χορό! Τα λατρεύω και τα δύο και σκέφτομαι να ασχολειθώ επαγγελματικά!!! :D Παλιά, έκανα 2 χρόνια μπάσκετ και συγχρονισμένη κολύμβηση.


Και εγώ έκανα μπάσκετ και κολύμβηση....Από δύο χρονια το καθένα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λίλιαν30810

Νεοφερμένος

Η Λίλιαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για το ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ........... Είναι το αγαπημένο μου άθλημα..... Είμαι το μοναδικό κορίτσι στην τάξη μου που παίζω στην γυμναστική με τα αγόρια......... Κολάω στην τηλεόραση όταν παίζει η εθνική :hellas:ή η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου παιζω βολλευ..
ειναι το μονο πραγμα που μπορω να περναω ολη τν ωρα μου...
το βολλευ δεν ειναι τροποσ ζωησ για μενα, ειναι η ζωη μου!!!!![/QUOTE



Παιζεις σε καποια ομαδα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για το ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ........... Είναι το αγαπημένο μου άθλημα..... Είμαι το μοναδικό κορίτσι στην τάξη μου που παίζω στην γυμναστική με τα αγόρια......... Κολάω στην τηλεόραση όταν παίζει η εθνική :hellas:ή η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ...........

Επίσης! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εγώ ασχολούμαι με το μπάσκετ εδώ και κάτι χρόνια αλλά όχι επαγγελματικά, μόνο σαν hobby, αν και θα το 'θελα πολύ να με γράψουν σε κάποια ομάδα, αλλά δυστυχώς είμαι από χωριό και είναι πολύ δύσκολο..
επίσης ασχολούμε με γυμναστική.. αλλά και πάλι δε πάω γυμναστήριο, μόνη στο σπίτι 2 ώρες τη μέρα.. είναι αρκετες πιστεύω.. αυτό το κάνω εδώ και 3-4 χρόνια.. ε΄'ιναι πολύ αποτελεσματικό.. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και εγώ έκανα μπάσκετ και κολύμβηση....Από δύο χρονια το καθένα...:P
στο κολυμπι δεν ειμασταν μαζι μαρια,εε?
ασχολουμε εδω και 11 χρονια μετ κολυμπι!
θελω να αρχισω volleyball αλλα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira_leo

Νεοφερμένος

Η maira_leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κανω πολλα χρονια τεννις.. αλλα φετος λογο πανελληνιων το αφησα..αλλα απο το χρονου θα συνεχισω! επισης θα μου αρεσε να ξανααρχισω ρυθμικη που εκανα πιο μικρη:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εκανα volley πριν 2 χρονια.....ο χορος πιανεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγώ ασχολούμαι με το μπάσκετ εδώ και κάτι χρόνια αλλά όχι επαγγελματικά, μόνο σαν hobby, αν και θα το 'θελα πολύ να με γράψουν σε κάποια ομάδα, αλλά δυστυχώς είμαι από χωριό και είναι πολύ δύσκολο..
επίσης ασχολούμε με γυμναστική.. αλλά και πάλι δε πάω γυμναστήριο, μόνη στο σπίτι 2 ώρες τη μέρα.. είναι αρκετες πιστεύω.. αυτό το κάνω εδώ και 3-4 χρόνια.. ε΄'ιναι πολύ αποτελεσματικό..

Τί ασκήσεις κάνεις;

εκανα volley πριν 2 χρονια.....ο χορος πιανεται?

Και βέβαια πιάνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και βέβαια πιάνεται.
α,ωραια!εκανα χιπ χοπ το καλοκαιρι κ μ αρεσε....θελω να συνεχισω μολις ξεμπερδεψω με τις πανελληνιες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω εκανα κολυμβητηριο για αρκετα χρονια μετα μια χρονια βολευ και τωρα κανω βαρη.ειμαι αθλητικος τυπος πως να το κανουμε:lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ello

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κάνω στίβο εδώ και 6 χρόνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top