Ποιο αυτοκίνητο να αγοράσω; Να καταναλώνει βενζίνη ή πετρέλαιο;

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
nissan qashqai ή hyundai kona???Σκεφτομαι μετα και το hyundai ι30 σε κατι πιο ησυχο.Και το τουοτα clr ειναι ωραιο αλλα καπως παραξενο για γυναικα.Αναμεσα στα 2 πρωτα πιο προτεινετε??????
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ρώτησα τον πατέρα μου που είναι τρελός με τα αυτοκίνητα κ μου είπε το πρώτο !!!!
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχω ήδη Hyundai, είναι σκυλιά και οικονομικά αμάξια.
Ανάλογα κ το μοντέλο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω ήδη Hyundai, είναι σκυλιά και οικονομικά αμάξια.
Δε ξέρω . Κοίτα ευρωπαϊκά . Τα λατρεύω
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Πολυ χρημα επεσε.
Αναστασια αν ειχα τα 30 χιλιαρικα που διαπραγματευσαι δεν θα επαιρνα ουτε japan ουτε κορεατικο.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Τι προτεινετε παιδια?Μου εχουν πει οτι ναι μεν στο πετρελαιο γλιτωνεις στα καυσινα τα δινεις ομως μετα στα ανταλλακτικα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
To πετρελαιο θα σου φανει πολυ βολικο και σωτήριο στο καθημερινο σου πορτοφολι ,και περισσοτερα χιλιομετρα ανα λιτρο και χαμηλοτερη τιμη. Αν και εσυ το φυσας το χρημα και δεν αποτελει προβλήμα . Η πετρελαιοκινηση ειναι βεβαια υπο διωγμο αλλα στα λογια ,λογω ρυπανσης.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Πολυ χρημα επεσε.
Αναστασια αν ειχα τα 30 χιλιαρικα που διαπραγματευσαι δεν θα επαιρνα ουτε japan ουτε κορεατικο.
θα κανω δοσεις γιαννακη μου αν παρω καινουριο.Μηπως να παρω μια μερσεντες c class?(μεταχειρισμενη εννοειται 5 ετιας).Tι γνωμη εχεις γι αυτα τα αμαξια?η μερσεντες οσο ναναι σου δινει μαι αιγλη.θεωρεις θα ειμαι πιο σεξυ σε μια μερσεντες ή σε ενα πεζο 2008?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
θα κανω δοσεις γιαννακη μου αν παρω καινουριο.Μηπως να παρω μια μερσεντες c class?(μεταχειρισμενη εννοειται 5 ετιας).Tι γνωμη εχεις γι αυτα τα αμαξια?η μερσεντες οσο ναναι σου δινει μαι αιγλη.θεωρεις θα ειμαι πιο σεξυ σε μια μερσεντες ή σε ενα πεζο 2008?
Δεν ειναι συγκρισιμα τα δυο μοντελα , η μερσεντες εχει αλλη ποιοτητα οδηγησης. Αν δεν εχει πολλα χιλιομετρα και ο προηγουμενος δεν ηταν μπουρτζοβλαχος προτιμω την c class. Τωρα απο σεξυ δεν ξερω, μπες μεσα και στα δυο , βγαλε φωτο και αναβασε να πουμε ποιο σου κανει φιτ.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δεν ειναι συγκρισιμα τα δυο μοντελα , η μερσεντες εχει αλλη ποιοτητα οδηγησης. Αν δεν εχει πολλα χιλιομετρα και ο προηγουμενος δεν ηταν μπουρτζοβλαχος προτιμω την c class. Τωρα απο σεξυ δεν ξερω, μπες μεσα και στα δυο , βγαλε φωτο και αναβασε να πουμε ποιο σου κανει φιτ.
mercedes δε θελω λιμουζινα αλλα ουτε τυπου α 180.εχεις να μου προτεινεις κατι αλλα με 4 πορτες?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και απο χρωματα παιζουν μονο ασπρο μαυρο και ασημι.σπανια κανενα μπλε σκουρο.ασπρο με τιποτα,μαυρο ειναι καπως,ασημι παλι δε μου αρεσει και τοσο.το μπλε σκουρο ειναι λες καλη επιλογη?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Διαθέτεις παρά πολλά χρήματα.

Είναι κριμα να πάρεις μεταχειρισμένο εφοσον μπορείς έστω με δόσεις να δώσεις τοσα.

Προσωπικά πήραμε Toyota υβριδικό, έχουν κι έκπτωση τώρα.

Μέσα στην πόλη δεν καίνε τίποτα και τέλη κυκλοφορίας δεν έχουν.

Εγώ μόνο υβριδικά θα κοιτούσα με τέτοιο budget.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Διαθέτεις παρά πολλά χρήματα.

Είναι κριμα να πάρεις μεταχειρισμένο εφοσον μπορείς έστω με δόσεις να δώσεις τοσα.

Προσωπικά πήραμε Toyota υβριδικό, έχουν κι έκπτωση τώρα.

Μέσα στην πόλη δεν καίνε τίποτα και τέλη κυκλοφορίας δεν έχουν.

Εγώ μόνο υβριδικά θα κοιτούσα με τέτοιο budget.
εχω ακουσει οτι οσοι πηραν υδριδικα το μετανιωσαν και οτι αν χαλασει κατι θα το πας αντιπροσωπια και θα σου παρουν πολλα χρηματα.πες μου αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες για τα υβριδικα.ποσα χρηματα σου καιει περιπου στα 100 χλμ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εχω ακουσει οτι οσοι πηραν υδριδικα το μετανιωσαν και οτι αν χαλασει κατι θα το πας αντιπροσωπια και θα σου παρουν πολλα χρηματα.πες μου αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες για τα υβριδικα.ποσα χρηματα σου καιει περιπου στα 100 χλμ?
πιο τουοτα πηρατε?
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,864 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι οσοι πηραν υδριδικα το μετανιωσαν και οτι αν χαλασει κατι θα το πας αντιπροσωπια και θα σου παρουν πολλα χρηματα.πες μου αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες για τα υβριδικα.ποσα χρηματα σου καιει περιπου στα 100 χλμ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Συγγενικό μου πρόσωπο έχει lexus R400h πάνω από 10 χρόνια. Η μπαταρία είναι μια χαρά και το σέρβις το κάνει στην αντιπροσωπεία με κόστος μικρότερο από το να έπαιρνα εγώ το golf μου στην αντιπροσωπεία. Και πρόβλημα να βγάλει η μπαταρία τα αντίστοιχα αυτοκίνητα άλλων μάρκων πληρώνουν διπλάσια τέλη κυκλοφοριας + τέλος υψηλό κυβισμού. Μόνο από αυτό έχει 500 ευρώ το χρόνο κέρδος.

Έχω οδηγήσει και Prius δεύτερης γενιάς παλαιότερα. Η δύναμη των υβριδικών είναι η γραμμική ροπή που προσφέρει ο ηλεκτροκινητήρας σε όλες τις στροφές. Στις προσπεράσεις αξεπέραστο χωρίς turbo και λοιπες βλακειες.

Στην πόλη είναι πολύ οικονομικά επειδή γλυτωνουν το σταματά, ξεκινα. Στην εθνική όπως ένα κλασικό αυτοκίνητο.

Το κακό με την toyota είναι ότι ενω ήταν πρωτοπόρα στην ηλεκτροκίνηση είναι τελευταία.

Προσωπικά αν έπαιρνα τώρα αμάξι θα έπαιρνα toyota corolla hybrid, κυρίως λόγω της after sales υποστήριξης της Toyota. Από πιο prenium market θα προτιμούμσα bmw χ1.
 
Τελευταία επεξεργασία:

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Συγγενικό μου πρόσωπο έχει lexus R400h πάνω από 10 χρόνια. Η μπαταρία είναι μια χαρά και το σέρβις το κάνει στην αντιπροσωπεία με κόστος μικρότερο από το να έπαιρνα εγώ το golf μου στην αντιπροσωπεία. Και πρόβλημα να βγάλει η μπαταρία τα αντίστοιχα αυτοκίνητα άλλων μάρκων πληρώνουν διπλάσια τέλη κυκλοφοριας + τέλος υψηλό κυβισμού. Μόνο από αυτό έχει 500 ευρώ το χρόνο κέρδος.

Έχω οδηγήσει και Prius δεύτερης γενιάς παλαιότερα. Η δύναμη των υβριδικών είναι η γραμμική ροπή που προσφέρει ο ηλεκτροκινητήρας σε όλες τις στροφές. Στις προσπεράσεις αξεπέραστο χωρίς turbo και λοιπες βλακειες.

Στην πόλη είναι πολύ οικονομικά επειδή γλυτωνουν το σταματά, ξεκινα. Στην εθνική όπως ένα κλασικό αυτοκίνητο.

Το κακό με την toyota είναι ότι ενω ήταν πρωτοπόρα στην ηλεκτροκίνηση είναι τελευταία.

Προσωπικά αν έπαιρνα τώρα αμάξι θα έπαιρνα toyota corolla hybrid, κυρίως λόγω της after sales υποστήριξης της Toyota. Από πιο prenium market θα προτιμούμσα bmw χ1.
επομενως πιο προτεινεις να παρω?τα τουοτα λες δεν ειναι καλα στην ηλεκτροκινηση.τα λεξους που εριξα μια ματια ωραια φαινονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επομενως πιο προτεινεις να παρω?τα τουοτα λες δεν ειναι καλα στην ηλεκτροκινηση.τα λεξους που εριξα μια ματια ωραια φαινονται.
σε suv θελω να μου πεις ειναι οκ το τουοτα ή το πεζο 3008?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επομενως πιο προτεινεις να παρω?τα τουοτα λες δεν ειναι καλα στην ηλεκτροκινηση.τα λεξους που εριξα μια ματια ωραια φαινονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σε suv θελω να μου πεις ειναι οκ το τουοτα ή το πεζο 3008?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

χοντα και κια σου αρεσουν?υβριδικα λεω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το citroen c4 cross πως σας φαινεται και πιο χρωμα λετε του ταιριαζει πιο πολυ?το σιελ σας αρεσει ή γκρι ανοιχτο?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επομενως πιο προτεινεις να παρω?τα τουοτα λες δεν ειναι καλα στην ηλεκτροκινηση.τα λεξους που εριξα μια ματια ωραια φαινονται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σε suv θελω να μου πεις ειναι οκ το τουοτα ή το πεζο 3008?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

χοντα και κια σου αρεσουν?υβριδικα λεω.
ωραια ειναι το κια στονικ λες?ειναι καπως μικρο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θελω γνωμες για citroen c4 cross ή πεζο 2008???????????????????πιο ειναι πιο ωραιο?εξωτερικα νομιζω το 1ο.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Τι γνωμη εχετε για το ΒΜV X1 και για το πεζο 2008???Πιο προτεινετε απ τα 2 ή σας αρεσει καποιο αλλο suv πχ citroen c4 cross ή χιουνται κονα???
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
εδω μια θετικη δημοσιογραφικη αποψη για το 2008, δεν εχει λεει και τελη κυκλοφοριας.

 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
εδω μια θετικη δημοσιογραφικη αποψη για το 2008, δεν εχει λεει και τελη κυκλοφοριας.

to bmv τελικα ειναι πολυ φτωχοκαι εχει και μια περιουσια.για το citroen c4 cross τι γνωμη εχετε>επισης στην κατηγορια που ειναι το χιοθνται ι 30πια αλλα αμαξια ειναι απο αλλες μαρκες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top