Ποιο άθλημα είναι το "καλύτερο";

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
δεν εχεις ακουσει για τα Hip hop abs?? Αυτο πρεπει φυσικα να κανεις :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Θεωρω οτι το καλυτερο αθλημα ειναι το σκι και το μπασκετ!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Απο ομαδικά το μπασκετ και από ατομικά το τενις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimimtri

Νεοφερμένος

Ο dimimtri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αν θες κοιλιακους ή στο σπιτι σου ή στο γυμναστιριο επισης καλη ασκηση ειναι οι πολεμικες τεχνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crisdirk41

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
λοιπόν αγαπητοί μου φίλοι.. ένα πράγμα θα σας πω. μ.π.α.σ.κ.ε.τ για πάντα. αυτό το άθλημα είναι τόσο ανατρεπτικό και τόσο ενδιαφέρον. εγώ ασχολούμαι χρόνια και πάω για πρωταθλητισμό..σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα:up::gym:


πας γυμνασιο.. αργεις ακομα ;)
και φυσικα μπασκετ λεω και εγω αλλα απο σωμα δε κανει και πολλα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Δεν κάνω δυστυχώς κάποιο μάθημα με την έννοια να έχω γραφτεί κάπου...Αλλά το καλοκαίρι ξεσκίζομαι με το ποδήλατο (2-3 ώρες κάθε μέρα) τώρα θα το καθιερώσω και τον χειμώνα και με την κολύμβηση 5-6 ώρες την ημέρα ίσως να έχω και μερικά λέπια (κολυμβητήριο ντρέπομαι να γραφτώ γιατί είναι το θέμα της γύμνιας)Θέλω πάρα πολύ να μάθω Σκι αυτή η ελευθερία η απομόνωση η ταχύτητα και ο ψυχρός αέρα θα πρέπει να είναι υπέροχη αίσθηση καθώς επίσης και χορό (αν θεωρείται άθλημα πέρα από τέχνη) Συνεπώς τα καλύτερα αθλήματα για μένα (Χορός,Σκι,Ποδηλασία,Κολύμβηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Κατα τη γνώμη μου το καλύτερο άθλημα (εκτός απο γυμναστική με βάρη κλπ.) και χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τα υπόλοιπα, είναι το μπάσκετ. Τρέχεις συνεχώς, γυμνάζεσαι, ψηλώνεις και είναι ένα παιχνίδι.:P Διασκεδάζεις με τους φίλους σου ασκώντας πάντα στον οργανισμό σου μία φυσική και διασκεδαστική δραστηριότητα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κολύμβηση και πάλι κολύμβηση! Γυμνάζεται όλο το σώμα! Ειδικά οι ασκήσεις με τη δανία είναι "θανατηφόρες" (με την καλή έννοια) για κοιλιά και γλουτούς! Συστήνω ανεπιφύλακτα όμως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πράγματι η κολύμβηση είναι από τα αθλήματα που γυμνάζει όλο το σώμα, όπως επίσης και το τέννις. Φαντάσου πως θα είναι κάποιος που κάνει και τα δυο. Θα χει το σώμα για μόντελινγκ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top