Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Nαι δεν εχω κατι με το παιδι, εξαλλου εγω στο γυμνασιο ειχα πολυ χειροτερους βαθμους απο αυτους και κατεληξα στη Νομικη και με καλη σειρα.Θελω να πω ελαχιστα μετραει τι ειδους μαθητης ησουν στο γυμνασιο, απλα δε θελει να αφηνεις κενα.

Συμφωνω! και γω σχεδον τετοιους βαθμους εχω σαν τον Κλεοβουλο! Ε δεν μου αρεσει ο σχολιασμος π.χ εναι φυτο, γλυφτρονι κλπ κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Συμφωνω! και γω σχεδον τετοιους βαθμους εχω σαν τον Κλεοβουλο! Ε δεν μου αρεσει ο σχολιασμος π.χ εναι φυτο, γλυφτρονι κλπ κλπ...
Ε στο γυμνασιο δε θελει και πολυ διαβασμα για να παρεις αυτους τους βαθμους..τα περισσοτερα μαθηματα ειναι σα να κλεβεις εκκλησια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε στο γυμνασιο δε θελει και πολυ διαβασμα για να παρεις αυτους τους βαθμους..τα περισσοτερα μαθηματα ειναι σα να κλεβεις εκκλησια.:P

Ναι... αλλα υπαρχει αυτη η ζηλια: Mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Λοιπόν στην Οδυσσεία(εισαγωγή)έγραψα 18,5 μαθηματικά 18 θρησκευτικά 19,5 αρχαία 20 19 20 και περιμένω βιολογία πληροφορική και γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διαγωνισμα χημεια: 19 Τεστ μαθηματικα: 18,5 Λογοτεχνια: 18,3... Και τωρα ποιηση: 19,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lenz

Νεοφερμένος

Ο Lenz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που πηγαίνω στο Λύκειο έχω να σας πω ότι το Γυμνάσιο δεν είναι και τόσο δύσκολο.Εκτός από Αρχαία και Μαθηματικά που πρέπει να αφιερώσεις 1-2 ώρες τα άλλα δεν μπορούν να σε δυσκολέψουν.Διαβάζεις 15 λεπτά το κάθε μάθημα,κάνεις τις ασκήσεις έτσι στα γρήγορα και βγάζεις 17-18 σχετικά εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μαθηματικά 7 :D
Βιολογία 19,5
Ιστορία 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleovoulos

Νεοφερμένος

Ο kleovoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους - Α' Τρίμηνο Γ' Γυμνασίου 19 και 7/13 και πέρασα στο Θαλή της ΕΜΕ!! Καλή επιτυχία στους υπολοίπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διαγωνισματα:
Γερμανικα 20
Αγγλικα 19,5
Μαθηματικα 19
Χημεια 19
Ιστορια 19
Γλωσσα 18,5
Κειμενα 19
Φυσικη 17
Θρησκευτικα 19
και δεν θυμαμαι τι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Γλώσσα 17,5
Μαθηματικά 7(γεωμετρία) , 19 άλγεβρα
Ιστορία 20
Ελένη 16,5
Αρχαία 15
Φυσική 18
Χημεία 19
Βιολογία 19
Κείμενα 19
Θρησκευτικα 17
ΚΠΑ 19,5
Αγγλικα 17
Πληροφορική 19


τι λέτε να βγάλω ρε παιδιά α΄' τρίμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
λοιπον:
Θρησκευτικα:19
Αρχ. ελλ απο μτφ: 19
Αρχ. ελληνικη γλωσσα: 19
Λογοτεχνια: 19
Νεοελληνικη γλωσσα: 19
Μαθηματικα: 19
Ιστορια: 20
Χημεια: 19
Φυσικη:19
Γεωγραφια: 19
αγγλικα: 20
Τεχνολογια:20
Γερμανικα: 20
Γυμναστικη: 19
Πληροφορικη: 19
Μ.Ο: 19 3/11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
λοιπον:
Θρησκευτικα:19
Αρχ. ελλ απο μτφ: 19
Αρχ. ελληνικη γλωσσα: 19
Λογοτεχνια: 19
Νεοελληνικη γλωσσα: 19
Μαθηματικα: 19
Ιστορια: 20
Χημεια: 19
Φυσικη:19
Γεωγραφια: 19
αγγλικα: 20
Τεχνολογια:20
Γερμανικα: 20
Γυμναστικη: 19
Πληροφορικη: 19
Μ.Ο: 19 3/11


Πωωω!!! Κατευθείαν για ιατρική είσαι εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πωωω!!! Κατευθείαν για ιατρική είσαι εσύ :P

Και εσυ νομιζεις οτι λεει αληθεια; Καιε γω σε ολα 20 πηρα ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εσυ νομιζεις οτι λεει αληθεια; Καιε γω σε ολα 20 πηρα ...........

αληθεια λεω!:mad: ελα να δεις ποτε δεν λεω ψεματα για αυτο το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Και εσυ νομιζεις οτι λεει αληθεια; Καιε γω σε ολα 20 πηρα ...........

Οσο εγώ έγραψα 19.999 τόσο αυτή λέει αλήθεια :P

Ερώτηση; Αν έβγαζες πχ 14, θα έβαζες τους βαθμούς σου στο ischool? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οσο εγώ έγραψα 19.999 τόσο αυτή λέει αλήθεια :P

Ερώτηση; Αν έβγαζες πχ 14, θα έβαζες τους βαθμούς σου στο ischool? :P

Ναι..... Θα τους εβαζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Αυτη η συζητηση εχει γινει πολλες φορες...Γιατι να αντιμετωπιζουμε καποιον με καχυποψια,οταν βαζει τους βαθμους του;Δηλαδη τι λογο εχει να πει ψεματα;Να εντυπωσιασει μερικους αγνωστους;Λιγο περιεργο μου φαινεται:/:Και στην τελικη,οποιος λεει ψεματα...προβλημα δικο του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Αυτη η συζητηση εχει γινει πολλες φορες...Γιατι να αντιμετωπιζουμε καποιον με καχυποψια,οταν βαζει τους βαθμους του;Δηλαδη τι λογο εχει να πει ψεματα;Να εντυπωσιασει μερικους αγνωστους;Λιγο περιεργο μου φαινεται:/:Και στην τελικη,οποιος λεει ψεματα...προβλημα δικο του:P

φυσικα και θα αντιμετωπιζουμε τα παντα με καχυποψια.και δεν ειναι καθολου περιεργο.σου φαινεται περιεργο εσενα να θελει καποιος να κερδισει το θαυμασμο εστω και απο αγνωστους σε ενα φορουμ επειδη δεν μπορει να το κανει in real life?
σου φαινεται περιεργο να θελει καποιος,ο οποιος ειναι ενεργο μελος στο ischool,να θελει να διατηρησει ή και να δημιουργησει μια νεα εικονα ή οπως το λεμε,image?
τελος σου φαινεται περιεργο να υπαρχουν καποιοι χαιρεκακοι οι οποιοι λενε οτι γραφουν αριστα για να στενοχωρησουν καποιους αλλους οι οποιοι ενδεχομενως δεν εχουν γραψει τοσο καλα?

ανθρωποι ειμαστε και καλως/κακως αυτα συμβαινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτη η συζητηση εχει γινει πολλες φορες...Γιατι να αντιμετωπιζουμε καποιον με καχυποψια,οταν βαζει τους βαθμους του;Δηλαδη τι λογο εχει να πει ψεματα;Να εντυπωσιασει μερικους αγνωστους;Λιγο περιεργο μου φαινεται:/:Και στην τελικη,οποιος λεει ψεματα...προβλημα δικο του:P

συμφωνω! Δεν εχω κανενα λογο... Στα αρχαια και στην Ιλιαδα περιμενα κατω βαση τωρα πως εγινε αυτο το θαυμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top