Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πάω τώρα να κάνω έρευνα... :whistle: :hmm: Gregory δείξε μου ότι ισχύουν αυτά π λες για να σε πιστέψει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Βασικά εγώ ξέρω παιδιά που γράφουν βάση και περνάνε την τάξη με 14 και πάνω, και επίσης δεν είναι τυχαίο ότι σε πολλά σχολεία (και στο δικό μου) σε κάθε τμήμα υπάρχουν 4-5 παιδιά που βγάζουν πάνω από 19...
Δε λέω ότι παίρνεις 20 ακόμα και αν τα ξύνεις συνέχεια, αλλά οι περισσότεροι καθηγητές δεν είναι και η επιτομή της αυστηρότητας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Και γω ξέρω πολλά παιδιά που γράφουν για 19, 20 και ο κομπλεξικός καθηγητής τους βάζει 13 μόνο και μόνο επειδή έγραψαν τα ίδια πράγματα με το βιβλίο αλλά όχι παπαγαλία.

Ποιό το συμπέρασμα; Δε μπορούν να γενικευτούν οι προσωπικές εμπειρίες του καθενός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
μου το εξηγείς αυτό;
Ευχαρίστως.Στα προφορικά είμαι άριστη και στα διαγωνίσματα γράφω πάνω από 17.Βάλε και την σωστή συμπεριφορά που δείχνω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
αν και σε όλα τα τεστ που γράψαμε μέχρι τώρα δεν έχω γράψει σε κανένα πάνω από 15
στα διαγωνίσματα γράφω πάνω από 17

Έλα, πες την αλήθεια, μη ντρέπεσαι... It's not bad being a fail-troll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
2ο τετράμηνο πήραμε βαθμούς , 19.8
Μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Έλα, πες την αλήθεια, μη ντρέπεσαι... It's not bad being a fail-troll.
Συγγνώμη αλλά σε όλη τη σχολική χρονιά έχουμε γράψει συνολικά μόνο 3 test (σε αυτά αναφερόμουν)...Λες αυτά τα 3 test να μου κατέβαζαν το βαθμό μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πιστεύω ότι ήμουν σαφής. Αν ενώσεις τις προτάσεις σου λες:

"Αν και σε όλα τα τεστ που γράψαμε μέχρι τώρα δεν έχω γράψει σε κανένα πάνω από 15, γράφω πάνω από 17"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πιστεύω ότι ήμουν σαφής. Αν ενώσεις τις προτάσεις σου λες:

"Αν και σε όλα τα τεστ που γράψαμε μέχρι τώρα δεν έχω γράψει σε κανένα πάνω από 15, γράφω πάνω από 17"
Άλλο test και άλλο διαγώνισμα...Όταν γράφαμε test δεν είμουν καλά προετοιμασμένη,όπως φαίνεται, ενώ στα διαγωνίσματα που μας έλεγαν πότε ακριβώς θα γράψουμε διάβαζα καλύτερα.Αυτο εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ε παιδια για να λεμε τα συκα συκα, σε ολα τα διαγωνσματα γραφω απο 18 μεχρι 20 και στα τεστ μονο στα μαθηματικα εχω γραψει ενα 14! χαχαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Α' Τριμηνο 17,11 και Β'Τριμηνο 18 και στα μαθηματικα 17 και 19 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanta

Νεοφερμένος

Η fanta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
20 τι ωραιος βαθμος το 20 τωρα θα μπω 3 Γυμνασιου και εχω παρει μονο ενα 20 σε ολη μουυ τη ζωη κι αυτο απο αντιγραφη...χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
20 τι ωραιος βαθμος το 20 τωρα θα μπω 3 Γυμνασιου και εχω παρει μονο ενα 20 σε ολη μουυ τη ζωη κι αυτο απο αντιγραφη...χαχαχαχ
μην ασχολειστε με τετοιες βλακιες ολα στις πανελληνιες κρινονται.ειχα συμμαθητες που στο γυμνασιο και στο λυκειο εβγαιναν παντα πρωτοι.στο γυμνασιο εβγαζαν καθαρο εικοσι στο λυκειο εικοσι παρα 1 παρα 2 αντε παρα 3.κι ομως στις πανελληνιες εγραψαν ειτε απλα καλα γυρω στο 17.700-18.000 ειτε κατω απο 17.αντιθετα στο σχολειο μου οι τρεις πρωτοιστις πανελληνιες δεν ημασταν ποτε ουτε σημαιοφοροι ουτε παραστατες ουτε βγαζαμε εικοσι κι ομως γραψαμε πολυ καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrad

Νεοφερμένος

Ο spyrad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Α τρίμηνο 18,4 Β τρίμηνο 18,9 Γ τρίμηνο 19,2 Εξετάσεις 18,3 Συνολικός μέσος όρος 19 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleovoulos

Νεοφερμένος

Ο kleovoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Β ' Γυμνασίου:

Πρώτο Τρίμηνο: 19 7/13
Δεύτερο Τρίμηνο : 20
Τρίτο Τρίμηνο: 20
Εξετάσεις: 19 6/9
Γ.Μ.Ο.: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Β ' Γυμνασίου:

Πρώτο Τρίμηνο: 19 7/13
Δεύτερο Τρίμηνο : 20
Τρίτο Τρίμηνο: 20
Εξετάσεις: 19 6/9
Γ.Μ.Ο.: 20

στις εξετασεις εχουμε τον ιδιο βαθμο!!!! Μπραβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι διαγωνίσματα κλπ. Τελικός βαθμός ήταν 19,1 αλλά η μεγαλύτερη μου επιτυχία στις εξετάσεις ήταν το 17,5 στα αρχαία!!! (Ούτε στο γυμνάσιο τέτοιοι βαθμοί! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Β ' Γυμνασίου:

Πρώτο Τρίμηνο: 19 7/13
Δεύτερο Τρίμηνο : 20
Τρίτο Τρίμηνο: 20
Εξετάσεις: 19 6/9
Γ.Μ.Ο.: 20

Τι λετε ρε παιδια? Σ εμας γιατι ποτε δεν εβαζαν τετοιους βαθμους στο Γυμνασιο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι λετε ρε παιδια? Σ εμας γιατι ποτε δεν εβαζαν τετοιους βαθμους στο Γυμνασιο?:P

για να ρωτας εσυ! Αν το παιδι διαβαζει και γραφει καλα γιατι οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
για να ρωτας εσυ! Αν το παιδι διαβαζει και γραφει καλα γιατι οχι;
Nαι δεν εχω κατι με το παιδι, εξαλλου εγω στο γυμνασιο ειχα πολυ χειροτερους βαθμους απο αυτους και κατεληξα στη Νομικη και με καλη σειρα.Θελω να πω ελαχιστα μετραει τι ειδους μαθητης ησουν στο γυμνασιο, απλα δε θελει να αφηνεις κενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top