Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
χαχα και εγω αυτο ακριβως! περσι ομως

ουπς!!!δεν πειράζει!!;):thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
πανω απ'ολα υγεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
:offtopic: Έχω μια απορία για το πως βγάζουμε τον μέσο όρο ( λίγο εκτός θέματος, αλλά δεν πειράζει :P ) Όταν κάνουμε συμψηφισμό σε 2 μαθήματα μετά το αποτέλεσμα το στρογγυλοποιούμε ; π.χ. ιλιάδα: 20 και αρχαία: 19 θα κάνουμε συμψηφισμό και θα βγει 19,5. Αυτό το 19,5 το στρογγυλοποιούμε και το κάνουμε 20 ;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,268 μηνύματα.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιαννης ever

Νεοφερμένος

Ο γιαννης ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω 19 και 11/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntiFit0uklas

Νεοφερμένος

Ο Γίωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ 18,4 μέσο όρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ πρώτο τρίμηνο: 18 κ 12/13 και στο δεύτερο 19 κ 5/13 ! :D Εξετάσεις περιμένω ιστορία κανα 19, αρχαία 20 :clapup: και Ιλιάδα 17-18 (μπέρδεψα την εισαγωγή
-.-) Τώρα να δούμε Φυσική τι θα κάνωω :PPPP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω απο πεισμα ειμαι καλη μαθητρια.....μεχρι στιγμης τα εχω παει πολυ καλα....στο 1ο 19 και 3/13 και στο 2ο 19 και 8/13........με χαμηλοτερο βαθμο....γυμναστικη!!!(17! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Εγώ στο πρώτο τρίμηνο έβγαλα 19 κ΄4/13 και στο δευτερο 20 αλλά χωρίς πάρα πολύ διάβασμα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis97

Νεοφερμένος

Ο tolis97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
στο 1ο εβγαλα 19 κ΄ 9/13 και στο 2ο εχω γραψει 19 μαθηματικα 18,5 αρχαια και 19 νεοελληνικη !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
18 μαθηματικα
ιλιαδα 19
αρχαια 20
γλωσσα 18
λογοτεχνια19
χημεια 19,5
ιστορια 20
θρησκευτικα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mika99

Νεοφερμένος

Η mika99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεία σας!Είμαι στην πρώτη Γυμνασίου.Στο πρώτο τρίμηνο είχα βγάλει μέσο όρο 18,5 αλλά υπήρχε και 19,4 κάτι μου έκανε να διαβάσω πιο πολύ μετά τα Χριστούγεννα!Πριν λίγες μέρες γράψαμε απροειδοποίητο στα μαθηματικά και πήρα κάτω από την βάση...Ό,τι χειρότερο για ένα πρωτάκι!!!!Ακόμη οι καθηγητές μας για ένα λάθος μας βάζουν 15 μέσα σε αυτά τα θύματα ήμουν κι εγώ!Είχα σωστά την απάντηση αλλά ανάποδα κάτι ονόματα στα Θρησκευτικά!!!!Στα άλλα μαθήματα,συγκεκριμένα στα φιλολογικά,παίρνω συνέχεια 20 και 19 όπως και στο τρίμηνο....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γεία σας!Είμαι στην πρώτη Γυμνασίου.Στο πρώτο τρίμηνο είχα βγάλει μέσο όρο 18,5 αλλά υπήρχε και 19,4 κάτι μου έκανε να διαβάσω πιο πολύ μετά τα Χριστούγεννα!Πριν λίγες μέρες γράψαμε απροειδοποίητο στα μαθηματικά και πήρα κάτω από την βάση...Ό,τι χειρότερο για ένα πρωτάκι!!!!Ακόμη οι καθηγητές μας για ένα λάθος μας βάζουν 15 μέσα σε αυτά τα θύματα ήμουν κι εγώ!Είχα σωστά την απάντηση αλλά ανάποδα κάτι ονόματα στα Θρησκευτικά!!!!Στα άλλα μαθήματα,συγκεκριμένα στα φιλολογικά,παίρνω συνέχεια 20 και 19 όπως και στο τρίμηνο....!!!!!!

Of:Μικα κατ'αρχην συγχαριτηρια για τους υψηλους βαθμους σου.Επειδη κι εγω εχω περιεργη σχεση με τα μαθηματικα(τη μια παιρνω βραβειο σε μαθηματικο διαγωνισμο και την αλλη γραφω χαλια,λιγο πιο πανω απο τη βαση σε διαγωνισμα) θα ηθελα να σου πω οτι δε χρειαζεται να αγχονεσαι τοσο πολυ.Ο καθηγητης γνωριζει τι μαθητρια εισαι.Ενα τεστακι ειναι δε χρειαζεται να σε καταβαλλει.\

On:Λοιπον εγω πρωτο τριμηνο εβγαλα 19 και 3/13 .Στο δευτερο τριμηνο εγραψα Χημεια,Φυσικη,Ελενη 20 , Ιστορια 19 και Μαθηματικα...αστο καλυτερα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πφφ Μικα θυμαμαι και γω στην ηλικια σου τρωγομουν για το καθε τεστ που δε τα πηγα καλα. Μετα καταλαβα οτι οι καθηγητες ξερουν και δε κρινουν μονο απο ενα τεστ (οι περισσοτεροι) και ησυχασα. Μη το σκεφτεσαι και μη στεναχωριεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λαμογιο2012

Νεοφερμένος

Ο λαμογιο2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Δεν βρίσκω το λόγο να αγχώνεστε για κάποιο τεστ/διαγώνισμα που δεν τα πήγατε καλά

Στη βαθμολογία μετράνε και άλλοι παράγοντες:
1)Η ενεργή συμμετοχή
2)Λυμένες ασκήσεις (καθημερινός)
***3)Και καμιά πλακίτσα με τον/την καθηγητή/καθηγήτρια δε βλάπτει :D (ΑΜΑ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ :clapup: )


ΥΓ
Όσο για μερικούς ένα έχω να πω υπήρχαν μαθητές με hight grates(19 μισο ,για το γυμνάσιο αναφέρομαι) που όμως δεν κατάφεραν να περάσουν σε πανελλήνιες :devil: Τώρα,γελάω εγώ μαζί τους :redface: :whistle:
*Συνήθιζα να με μαθητής του 18 -19 ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΕΤΟΣ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Δεν βρίσκω το λόγο να αγχώνεστε για κάποιο τεστ/διαγώνισμα που δεν τα πήγατε καλά

Στη βαθμολογία μετράνε και άλλοι παράγοντες:
1)Η ενεργή συμμετοχή
2)Λυμένες ασκήσεις (καθημερινός)
***3)Και καμιά πλακίτσα με τον/την καθηγητή/καθηγήτρια δε βλάπτει :D (ΑΜΑ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ :clapup: )


ΥΓ
Όσο για μερικούς ένα έχω να πω υπήρχαν μαθητές με hight grates(19 μισο ,για το γυμνάσιο αναφέρομαι) που όμως δεν κατάφεραν να περάσουν σε πανελλήνιες :devil: Τώρα,γελάω εγώ μαζί τους :redface: :whistle:
Ως το ΥΓ συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λαμογιο2012

Νεοφερμένος

Ο λαμογιο2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ως το ΥΓ συμφωνω

Άρα μου λες διαφωνείς στην ενεργή συμμετοχή :hmm: Η μάθηση στο σχολείο απαιτεί την προσοχή των μαθητών, την παρατήρηση, την απομνημόνευση, την κατανόηση, τη θέση στόχων και την ανάληψη ευθύνης για την ίδια τη μάθησή τους. Αυτές τις γνωστικές δραστηριότητες δεν είναι δυνατές χωρίς την ενεργό συμμετοχή και εμπλοκή του μαθητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ως το ΥΓ συμφωνω
"Καλησπέρα,

Δεν βρίσκω το λόγο να αγχώνεστε για κάποιο τεστ/διαγώνισμα που δεν τα πήγατε καλά

Στη βαθμολογία μετράνε και άλλοι παράγοντες:
1)Η ενεργή συμμετοχή
2)Λυμένες ασκήσεις (καθημερινός)
***3)Και καμιά πλακίτσα με τον/την καθηγητή/καθηγήτρια δε βλάπτει (ΑΜΑ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ )

--------------------------
ΥΓ"

Άρα μου λες διαφωνείς στην ενεργή συμμετοχή

?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λαμογιο2012

Νεοφερμένος

Ο λαμογιο2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.


Τίποτα φίλε, βιαστικό συμπέρασμα εκ μέρος μου ;) ταυτόχρονα ασχολούμε με άλλα πόσα στο ΠΣ :/:

σε καληνυχτίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top