Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

BillyDaOne

Νεοφερμένος

Ο BillyDaOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οριστε..μαθητης του 15?καλα τα σκεφτεσται πριν τα πεις..?δηλαδη τον χαρακτιριζεις επειδη δε ζει τη ζωη μεσα απο ενα βιβλιο..?χαχ..τωρα ξερω θα μου πεις εγω ειμαι μεσα σε ολα ετσι κοροιδευετε τον εαυτο σας να σας δω οταν θα πατε 20 και δεν θα χετε ζησει τιποτα μονο ασκησεις!!αμα εισαι"μεσα"σε αντε κοιτα λιγο την παρτη σου και ασε τους αλλους τι να σ πω...δεν πηγαινει σε καποιον αοριστο ηταν απλα μια ιδεα απο ενα ποστ που εκανε ενα παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Αν εννοειτε και μενα μεσα να ξερετε οτι δεν ηθελα να ενοχλησω καποιον! Μονο τη γνωμη μου ειπα...Και επισης σιγα τωρα ρε παιδια... ασχολουμαστε με τους βαθμους λες και θα μας λυσουν το προβλημα της ζωης μας...Ελεος,νταξει καμαρωνουν οι μαναδες,καμαρωνουμε και εμεις αλλα μην το παρατραβηξουμε! Δε θα χαλασουμε τωρα την καρδια μας για ενα ματσο διακοσμητικους αριθμους.Ουτως ή αλλως διαφορετικα κριτηρια εχουν οι καθηγητες...Καποιοι μπορει να ειναι πιο επιεικης απο τους αλλους.Και καποιοι αλλοι πιο αυστηροι! Προτεινω να σταματησει η κουβεντα εδω.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πρώτων συμφωνώ ότι σε κάποια σχολεία υπάρχει αρκετή ελαστικότητα.Κάποιοι όμως παίρνουν τον καλό βαθμό με την αξία τους και είναι άδικο να τους αμφισβιιτούμε΄..Αλλά δεν υπάρχει λόγος κανένας να λέει ψέματα...
Γιατί να το κάνει;Και σκεφτήτε ότι σε ένα σχολικό φόρουμ συνήθως αριστούχοι συμμετέχουν.Κανένας δεν λέει ψέματα...........................
Σε όλους μπράβο έγω πήρα 19,4 είμαι πλ ευχαριστημένη....Αυτά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
στα πιο βασικα
μαθηματικα
φυσικη-χημεια
αρχαια
ιλιαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
έβγαλα 19.5
i m so happy:P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Το μόνο που θα μπορούσα να σου προτείνω είναι, επειδή τα μαθήματα που αναφέρεις είναι πολύ σημαντικά, να πας σε κάποιο φροντιστήριο ή να ξεκινήσεις ιδιαίτερα μαθήματα, αν φυσικά σου είναι εύκολο αυτό... Νομίζω πως θα σε βοηθήσει πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Λοιπον κατα την διαρκεια του α' τριμηνου ειχα τισ εξης βαθμολογιες:
Αρχαια:τεστ20,διαγωνισμα 19,ελεγχος 20
Γλωσσα:διαγωνισμα 20,ελεγχος 19
Κειμενα:ολα 20
Ιλιαδα:τεστ 20 και ολα τα αλλα 19
Ιστορια:ολα 19
Μαθηματικα:ολα 19
Φυσικη:διγωνισμα 18 και ελεγχος 20
Χημεια:ολα 20
Γεωγραφια:ολα 20
Θρησκευτικα:ολα 20
Οικιακη:ολα 20 εκτος διαγωνισματοσ 19,5
Γαλλικα:ολα 20
Πληροφορικη:ολα 20
Τεχνολογια:ολα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Θεέ μου τι βλέπουν τα μάτια μου??? Candygirl (κι εσυ και οι όμοιές σου,αναφέρομαι σ'εσένα γιατί εσύ το άνοιξες το θέμα) πάτα και λίγο γη κοπέλα μου.Χαίρεσαι πολύ που πήρες 18 κ 12???Τι να πουν άλλοι κι άλλοι??Και μην κατακρίνεις τους χαμηλότερους βαθμούς γιατί από ότι καταλαβαίνω αυτά τα άτομα έχουν πολύ περισσότερο μυαλό από σένα.Σκέφτομαι τα καημένα τα παιδιά που έχεις συμμαθητές πώς σε αντέχουν??Και μη νομίζεις ότι τα αριστεία θα σε βοηθήσουν σε κάτι.Για κοίτα στη σημερινή κοινωνία ένα σωρό αριστούχους(και με βαθμό πολύ μεγαλύτερο απο το δικό σου γιατί το 18 και 12 δεν είναι άριστα,μην τρελαθούμε) που ζουν με 700 ευρώ τι τα χουν κάνει τα αριστεία τους...προσάναμμα στο τζάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ο μεγαλυτερος τ ο20 ο μικροτερο το 16 που ηταν στην ταξη ο δευτερος καλυτερος αλλα ειμα ιπολλη χαρουμενη γιατι εβγλα18.7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
θα κανω επαναληψεις και θα ξεκινησω τωρα τα χριστουγεννα με μια γνωστη μου που κανει ιδιετερα:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Θεέ μου τι βλέπουν τα μάτια μου??? Candygirl (κι εσυ και οι όμοιές σου,αναφέρομαι σ'εσένα γιατί εσύ το άνοιξες το θέμα) πάτα και λίγο γη κοπέλα μου.Χαίρεσαι πολύ που πήρες 18 κ 12???Τι να πουν άλλοι κι άλλοι??Και μην κατακρίνεις τους χαμηλότερους βαθμούς γιατί από ότι καταλαβαίνω αυτά τα άτομα έχουν πολύ περισσότερο μυαλό από σένα.Σκέφτομαι τα καημένα τα παιδιά που έχεις συμμαθητές πώς σε αντέχουν??Και μη νομίζεις ότι τα αριστεία θα σε βοηθήσουν σε κάτι.Για κοίτα στη σημερινή κοινωνία ένα σωρό αριστούχους(και με βαθμό πολύ μεγαλύτερο απο το δικό σου γιατί το 18 και 12 δεν είναι άριστα,μην τρελαθούμε) που ζουν με 700 ευρώ τι τα χουν κάνει τα αριστεία τους...προσάναμμα στο τζάκι

Αυτός ο τσακωμός μεταξύ κάντιγκερλ και άλλων έχει γίνει πέρσυ και δεν είναι καλό να ξαναρχίζετε καβγάδες.Και επείσης όχι να υπερασπιστώ την κάντιγκερλ αλλά αφού δεν μαλώσατε προσωπικά τι δικαίωμα έχει ο κάθε καινούργιος που δεν ξέρει τι γίνεται να χώνεται και να ξαναφέρνει θέματα στην επιφάνεια καθώς και να κριτικάρει άτομα που δεν τον πείραξαν και δεν γνωρίζει καταστάσεις.Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
O καθενας εχει το δικαιωμα της ελευθεριας λογου και δεν καταλαβαινω γιατι του το απαγορευεις εσυ!!
Φιλικα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα μην ανοίξεις βιβλίο (10 μέρες διάβασμα δε θα σου λύσουν το πρόβλημα) κάτσε και χαλάρωσε.

Μετά όταν ανοίξει πάλι το σχολείο άλλαξε στυλ διαβάσματος. Να διαβάζεις διπλασιες ώρες διαβάσματος για τα μαθήματα του σχολείου (συμβουλη: μην δίνει βάση στην Ιλιάδα και στην Οδύσσεια αλλά δώσε σε αρχαία, μαθηματικά και φυσική).

Για την Ιλιαδα και την Οδύσσεια να αφιερώνεις το πολύ 2,50 ώρες διάβασμα την εβδομάδα. (έτσι και αλλιώς οι γνώσεις που θα πάρεις από εκεί θα είναι στην πλειοψηφία τους εγκυκλοπαιδικές και θα σου είναι άχρηστες στην συνέχεια της μαθηματικής σου ζωή.


Φυσική , Μαθηματικά, Αρχαία και Χημεία (διάβαζε καθημερινά, αν δεν καταλαβαίνεις κάνε και φροντίστηριο (ντροπή δεν είναι )--στα άλλα μαθήματα μην κάνεις φροντιστήριο--


Όσο για την έκθεση πρέπει να μην thn αντιμετωπίζεις ως ένα μάθημα όπως τα άλλα. Διάβασε κανά λογοτεχνικό βιβλίο (εγώ προσωπικά αυτό δεν το έκανα μόνο μικρούς Νικόλες διάβαζα) ή καλύτερα διάβαζε εφημερίδες και αρθρογραφίες στο Ιντερνετ (θα σε βοηθήσουν να αποκτήσεις κρίση).
Προσωπικά πιστεύω ότι στην Έκθεση στο επίπεδο του γυμνασίου το φροντιστήριο δεν θα σου προσφέρει τίποτα. Επίσης και καμιά κουλτιουριάρικη ταινία θα ήταν πολύ χρήσιμη.


Παραπάνω σου δίνω το στυλ του διαβάσματος που πρέπει να ακολουθείς για να έχεις μακροπρόθεσμα επιτυχία (στις πανελλήνιες). Για τους βαθμούς τους γυμνασίου μην σε νοιαζει και να ξέρεις ότι δεν αντικατροπτίζουν τις ικανότητες και την απόδοση σου (να μην διαβάζεις για τους γονείς σου αλλά για τον εαυτό σου)----(μην σε νοιάζει για τους βαθμούς σου .. εσύ μόνο σου μπορείς να κρίνεις τον εαυτό σου και που είναι τα κένα σου)

Βλέποντας τα βιβλία ται κοινούρια που δίνουν στο γυμνάσιο αν και εμφανισιακα είναι πολύ πιο όμορφα από αυτά που δίναν 10 χρόνια πριν το επίπεδο δυσκολίας είναι πολύ πιο εύκολο και ευνοεί τους μπλαμπλάδες.

Για αυτό πολλά παιδάκια που τώρα καυχιούνται που παίρνουν 19 και 20 στου βαθμούς θα τα βρουν σκούρα στο λύκειο (γιατί στην ουσία δεν έχουν μάθει ποτέ να διαβάζουν) και κάποια άλλα παιδάκια με μέτριους βαθμους (16,17,18) και καταβάλλουν προσπάθεια ώστε να βελτιώσουν τους βαθμούς του στο λύκειο θα έχουν καλύτερη απόδοση γιατί ξέρουν να διαβάζουν και όχι να παπαγαλίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα μην ανοίξεις βιβλίο (10 μέρες διάβασμα δε θα σου λύσουν το πρόβλημα) κάτσε και χαλάρωσε.

Μετά όταν ανοίξει πάλι το σχολείο άλλαξε στυλ διαβάσματος. Να διαβάζεις διπλασιες ώρες διαβάσματος για τα μαθήματα του σχολείου (συμβουλη: μην δίνει βάση στην Ιλιάδα και στην Οδύσσεια αλλά δώσε σε αρχαία, μαθηματικά και φυσική).

Για την Ιλιαδα και την Οδύσσεια να αφιερώνεις το πολύ 2,50 ώρες διάβασμα την εβδομάδα. (έτσι και αλλιώς οι γνώσεις που θα πάρεις από εκεί θα είναι στην πλειοψηφία τους εγκυκλοπαιδικές και θα σου είναι άχρηστες στην συνέχεια της μαθηματικής σου ζωή.


Φυσική , Μαθηματικά, Αρχαία και Χημεία (διάβαζε καθημερινά, αν δεν καταλαβαίνεις κάνε και φροντίστηριο (ντροπή δεν είναι )--στα άλλα μαθήματα μην κάνεις φροντιστήριο--


Όσο για την έκθεση πρέπει να μην thn αντιμετωπίζεις ως ένα μάθημα όπως τα άλλα. Διάβασε κανά λογοτεχνικό βιβλίο (εγώ προσωπικά αυτό δεν το έκανα μόνο μικρούς Νικόλες διάβαζα) ή καλύτερα διάβαζε εφημερίδες και αρθρογραφίες στο Ιντερνετ (θα σε βοηθήσουν να αποκτήσεις κρίση).
Προσωπικά πιστεύω ότι στην Έκθεση στο επίπεδο του γυμνασίου το φροντιστήριο δεν θα σου προσφέρει τίποτα. Επίσης και καμιά κουλτιουριάρικη ταινία θα ήταν πολύ χρήσιμη.


Παραπάνω σου δίνω το στυλ του διαβάσματος που πρέπει να ακολουθείς για να έχεις μακροπρόθεσμα επιτυχία (στις πανελλήνιες). Για τους βαθμούς τους γυμνασίου μην σε νοιαζει και να ξέρεις ότι δεν αντικατροπτίζουν τις ικανότητες και την απόδοση σου (να μην διαβάζεις για τους γονείς σου αλλά για τον εαυτό σου)----(μην σε νοιάζει για τους βαθμούς σου .. εσύ μόνο σου μπορείς να κρίνεις τον εαυτό σου και που είναι τα κένα σου)

Βλέποντας τα βιβλία ται κοινούρια που δίνουν στο γυμνάσιο αν και εμφανισιακα είναι πολύ πιο όμορφα από αυτά που δίναν 10 χρόνια πριν το επίπεδο δυσκολίας είναι πολύ πιο εύκολο και ευνοεί τους μπλαμπλάδες.

Για αυτό πολλά παιδάκια που τώρα καυχιούνται που παίρνουν 19 και 20 στου βαθμούς θα τα βρουν σκούρα στο λύκειο (γιατί στην ουσία δεν έχουν μάθει ποτέ να διαβάζουν) και κάποια άλλα παιδάκια με μέτριους βαθμους (16,17,18) και καταβάλλουν προσπάθεια ώστε να βελτιώσουν τους βαθμούς του στο λύκειο θα έχουν καλύτερη απόδοση γιατί ξέρουν να διαβάζουν και όχι να παπαγαλίζουν.
Με βρίσκεις απολύτως σύμφωνο.... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πολύ στο φιλικό δεν το ρίξαμε? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
19,5.Φετος πολυ δυσκολα ρε παιδια.Απο κει που περσυ επαιρνα 20 παρα 1 και παρα 3 φετος ολη η 3η πηρε την κατρακυλα.Η πλακα ειναι οτι πηραμε ο,τι αξιζαμε απλα επρεπε απο τημ 1η γυμνασιου να μας εβαζαν τον βαθμο που αξιζαμε ωστε 1)να μην παιρνει το μισο σχολειο αριστεια 2)να μην ειχαμε τα προχθεσινα σοκ και κλαματα.
Εγω προσωπικα δεν εκανα κι εστι αλλα παρα πολλα ατομα κλαιγανε λες και τα χαν παει τοοοσο χαλια.Ελεος δηλαδη.Ενα χαρτι ειναι μονο.Βασικα εγω ειμαι κατα των βαθμ,ων γιατι πολλοι χαλιουνται μονο γι αυτους και χανεται και η ολη σημασια του σχολειου ,δηλαδη το να μαθουμε,και απλα βρισκομαστε πλεον σε εναν ανθυγιεινο ανταγωνισμο(υπερβολικο με εν ολιγοις).Αληθεια εσεισ τι γνωμη εχετε για το θεμα των βαθμων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά δεν θα μαλώσουμε κιόλας...Αφήστε τους άλλους να λένε ότι θέλουν...Αλλά και μερικοί από εσάς(Μην αρχίσω να ακούω να λέτε μα εγώ λέω αλήθεια,όποιος θέλει πιστεύει θα μαλώσουμε) που λέτε ψέματα χαίρεστε;;Θα πάρετε έπαινο ε;;ΤΕΣΠΑ..Κρατήστε την συζήτηση σε επίπεδο ρε σεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά δεν θα μαλώσουμε κιόλας...Αφήστε τους άλλους να λένε ότι θέλουν...Αλλά και μερικοί από εσάς(Μην αρχίσω να ακούω να λέτε μα εγώ λέω αλήθεια,όποιος θέλει πιστεύει θα μαλώσουμε) που λέτε ψέματα χαίρεστε;;Θα πάρετε έπαινο ε;;ΤΕΣΠΑ..Κρατήστε την συζήτηση σε επίπεδο ρε σεις

Κατσε γιατι το χασα. Που παει αυτο;Και βασικα το ξαωαλες λιγο γιατι δεν καταλαβα τιποτα.Το ξερω ειμαι αρκετα χαζη,αλλα και συ βρε παιδακι μου πες τα ποιο καταλαβιστικα να καταλαβουμε κι εμεις οι χαζουληδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top