Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Βλαδιμηρος

Νεοφερμένος

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
egw evgala 19 4:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω εβγαλα στο 1 τριμηνο 14/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω 19.1 αν και δεν το περιμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 19 8/13! Δεν χαιρομαι πολυ! Ειχα το μεγαλυτερο βαθμο στην ταξη μου και αυτο σημαινει πως θα συνεχισω να εχω το απουσιολογιο για ολη τη χρονια! Μάλιστα το μεγαλυτερο γενικο ειχε μια κοπελα απο το αλλο τμημα που στενοχωρηθηκε επειδη εβγαλε 19 9/13! Λεει οτι περιμενε μεγαλυτερο! Απο αυτο??? Πλακα κανει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το απουσιολόγιο μπορείς να το αφήσεις αν δεν θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 19 8/13! Δεν χαιρομαι πολυ! Ειχα το μεγαλυτερο βαθμο στην ταξη μου και αυτο σημαινει πως θα συνεχισω να εχω το απουσιολογιο για ολη τη χρονια! Μάλιστα το μεγαλυτερο γενικο ειχε μια κοπελα απο το αλλο τμημα που στενοχωρηθηκε επειδη εβγαλε 19 9/13! Λεει οτι περιμενε μεγαλυτερο! Απο αυτο??? Πλακα κανει???

Δεν μπαίνουν τόσο μεγάλοι βαθμοί στο πρώτο τρίμηνο της πρώτης......
Δηλαδή σου έβαλαν 20 τουλάχιστον 8 καθηγητές ! Αυτό δεν υπάρχει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
+1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ παιδιά στην πρώτη έβγαλα 19 7/13... :)

κάτσε!!! λες ότι στην πρώτη έβγαλες τσο... και στο προφίλ σου λέει οτί πας ακόμη πρώτη οπότε πώς την έβγαλες? οεο ( χιχιχιχ):jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ρε παιδια τελικα οι καθηγητες τρελαθηκανε...
Εβγαλα 18 10/13... :lol: Ακομη δεν το πιστευω!!!!!

Υ.Γ.Βαγιαλενα αλλου αυτα δε βγαζει κανενας 19 8/13 στο πρωτο τριμηνο της πρωτης...Ο απουσιολογος μας εβγαλε 19 2/13 αλλα και γενικα...Ποσα εικοσαρια πηρες πια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ 19,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
εγω εβγαλα στο 1 τριμηνο 14/5

Να και ένας από τους λίγους ειλικρινής..Όλοι σχεδόν είστε πάνω από 18..Τι λε ρε;;Όλα τα αστέρια εδώ ήρθατε..Και δεν το συζητώ για εσάς που λέτε 19/8 αν και δεν το αποκλείω..Εσείς τα αστέρια που βγάζετε και καλά 19/8 τι κίνητρο θα έχετε για να βελτιωθείτε;;Πόσο ακόμα μπορείτε να τον ανεβάσετε;Εγώ το λέω ξεκάθαρα έβγαλα 17/10 και όποιος θέλει πιστεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πω πω ζήλια που πέφτει γουστάρω να ούμε:P
Στο θέμα μας.Ναι.Κάποιοι δε λένε τον αληθή βαθμό.Αλλά δεν είναι όλοι;) Εξάλλου το ischool προσεγγίζει πιο ψαγμένους μαθητές με ενδιαφέρον σε αυτά.


A και έχουν κίνητρο.Να τον κρατήσουν που είναι πιο δύσκολο από το να τον ανεβάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν το κατάλαβα αυτό..Ζήλια για ποιον λόγο..Δεν υπάρχει κανένας λόγος..Ο καθένας θεωρεί τον εαυτό του τον καλύτερο και τον πιο ξεχωριστό..Έτσι είμαι και εγώ αλλά ζήλια ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι έτσι και δε μίλησα για σένα συγκεκριμένα.Νομίζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
πηρα ελεγχο και δεν ειναι και ο καλυτερος:down: αλλα ουτε και ο χειροτερος ολοι με εχουν πριξει να τους πω τι πηρα:mad:οχι μονο σημαθητες αλλα και αλλοι γνωστοι μου:(επισης το εμαθαν καποιοι/ες συμμαθητες/τριες:oops:δεν ειναι και το καλυτερο να γελιωποιησε
ξερω ειναι κοτσανα αυτο το θεμα που εφτιαξα αλλα θελω βοηθεια
επισης θελω να πω οτι θα ηθελα βοηθεια να βελτιωθω:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ρε παιδια τελικα οι καθηγητες τρελαθηκανε...
Εβγαλα 18 10/13... :lol: Ακομη δεν το πιστευω!!!!!

Υ.Γ.Βαγιαλενα αλλου αυτα δε βγαζει κανενας 19 8/13 στο πρωτο τριμηνο της πρωτης...Ο απουσιολογος μας εβγαλε 19 2/13 αλλα και γενικα...Ποσα εικοσαρια πηρες πια;;;
11 αν θες να μαθεις! Δεν λεω ψεματα! Αλλα στην κριση σου ειναι να μην το πιστεψεις! Δεν σε πιεζω! Εγω παντως λεω την αληθεια!
-----------------------------------------
Το απουσιολόγιο μπορείς να το αφήσεις αν δεν θες!
Οχι! Στην ταξη μου δεν προθημοπιοειται καποιος αλλος για το απουσιολογιο και αναγκαστικα το κραταω εγω!
-----------------------------------------
Να και ένας από τους λίγους ειλικρινής..Όλοι σχεδόν είστε πάνω από 18..Τι λε ρε;;Όλα τα αστέρια εδώ ήρθατε..Και δεν το συζητώ για εσάς που λέτε 19/8 αν και δεν το αποκλείω..Εσείς τα αστέρια που βγάζετε και καλά 19/8 τι κίνητρο θα έχετε για να βελτιωθείτε;;Πόσο ακόμα μπορείτε να τον ανεβάσετε;Εγώ το λέω ξεκάθαρα έβγαλα 17/10 και όποιος θέλει πιστεύει
Εγω προσωπικα δεν εχω καποιο κινητρο, ουτε ειμαι απο αυτος που καθονται και διαβαζουν ωρες ατελειωτες κλεισμενοι στο δωματιο τους! (Για να πω την αληθεια σιχαινομαι κατι τετοιο!) Απλα παιρνω μεγαλους βαθμους! Μαλιστα η μαμα μου εκανε παραπονα στους καθηγητες οτι δεν διαβαζω στο σπιτι(λιγο πολυ αληθεια ειναι) και αυτοι την διεψευσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος... Γιατί τόση δυσπιστία???? Προσπαθήστε να καταλάβετε ότι στο ischool συνήθως έρχονται μαθητές καλοί.... Γι αυτό μην τα βλέπετε όλα τόσο αφύσικα...
Εγώ προσωπικά δεν έχω λόγο να πω ψέματα για το βαθμό μου... Έχω γράψει πιο πάνω τον βαθμό μου, αν θέλετε με πιστεύετε... Δηλαδή τι άλλο θέλετε για να πειστείτε, να σας τον γράψω αναλυτικά....
Θρησκευτικά 20
Ιστορία 19
Μαθηματικά 19
Οικιακή Οικονομία 20
Γυμναστική 20
Γεωγραφία 20
Ιλιάδα 19
Αρχαία 19
Γλώσσα 19
Λογοτεχνία 19
Καλλιτεχνικά 19
Μουσική 20
Πληροφορική 19
Τεχνολογία 20
Αγγλικά 20
Γαλλικά 20
Φυσική 19
Χημεία 20
(Συμψηφίζονται οι βαθμοί των μαθημάτων: Γλώσσα-Λογοτεχνία, Καλλιτεχνικά-Μουσική, Πληροφορική-Τεχνολογία, Φυσική-Χημεία, Αγγλικά-Γαλλικά, Αρχαία-Ιλιάδα)
Ικανοποιηθήκατε τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σε ποια μαθήματα αντιμετωπίζεις μεγαλύτερο πρόβλημα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Alex εγώ δεν μίλησα προσωπικά για σένα..Όσο για αυτό με τους καλούς μαθητές να σε σίγουρος...Αφού μερικοί μπαίνουν και ζητάνε λύσεις πως έρχονται οι λεγόμενοι καλοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν. Δηλαδή πού αλλού θα φτάσουμε. Εγώ λέω ασχοληθείτε με το δικό σας βαθμό και όχι με το τι βγάζουν ή άλλοι, αν ψεύδονται ή όχι πρόβλημα δικό τους και θα το καταλάβουν αργότερα, εσάς τι σας αφορά δεν καταλαβαίνω...να θυμώσετε οκ, αλλά αυτό είναι κατάντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top