Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Θα μπορούσες ίσως να αναφέρεις και τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
οπος ειπε και ο απο πανω μου ποιοα μαθηματα ειναι αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμεις ξεκινησαμε για το β τριμηνο.. γραψαμε μονο αρχαια και πηρα 19 για λαθος απροσεξιας αλλα δεν πειραζει! και σε καθε ενοτητα και γραμματικη γραφουμε ξεχωριστα προειδοποιημενα τεστ στην μεταφραση 1 και στην γραμματικη 2 μεχρι στιγμης στισ εχω γραψει 20:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla14

Νεοφερμένος

Η blablabla14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:Dμπραβο σε ολουσ!!!!!!!!!!!!!!! αλλα ειλικρινα δν πιστευω οτι παιζει κανενα ιδιαιτερο ρολο..ειδικα σε ταξεις γυμνασιου... anyway μπραβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Νομίζω πάνω από 19.
Θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*KaRma_=)

Νεοφερμένος

Η TiNoOLiNi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 19 και 8/13!!!! τέλεια!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.charmed

Νεοφερμένος

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ παιδιά στην πρώτη έβγαλα 19 7/13... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ παιδιά στην πρώτη έβγαλα 19 7/13... :)

Ρε Παιδιά, πως γίνεται όλοι να βγάζετε πάνω από 19 στο πρώτο τρίμηνο της Α ?
Εμάς, οι καθηγητές (και των περισσότερων σχολείων που ξέρω) στο πρώτο τρίμηνο δεν βάζουν 20άρια, μέχρι και να τους έχεις γράψει παντού 20 και να είσαι ο καλύτερος μαθητής !!!
Εγώ έχω γράψει 14 εικοσάρια σε σύνολο 23 διαγωνίσματων και τεστ(και όλα τα υπόλοιπα ήταν 19 και 2 18) και στο τρίμηνο με βλέπω για 18,5-19.
Για να μιλήσω πιο καθαρα, πως βρέθηκαν εδώ 40-50 παιδιά της πρώτης που να βγάζουν ΜΟ 19 και στο πρώτο τρίμηνο ?
Πάντως αν λέτε αλήθεια(οχι τίποτα άλλο, αλλά μου φαίνεται περίεργο ) συγχαρητήρια ! Πολυ καλοί βαθμοί:bravo::bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι ειναι για τη μοστρα τα περισσοτερα...Σου λεει ο αλλος ας πουλησω μουρη-μηπως ξερουν τι πραγματικα πηρα; Παντως εγω δε θα το κρυψω...το Μεσο Ορο μου τον βλεπω γυρω στα 18.Τα πραγματικα αποτελεσματα θα τα παρω αυριο ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
17 και 10/13 πήρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι ειναι για τη μοστρα τα περισσοτερα...Σου λεει ο αλλος ας πουλησω μουρη-μηπως ξερουν τι πραγματικα πηρα; Παντως εγω δε θα το κρυψω...το Μεσο Ορο μου τον βλεπω γυρω στα 18.Τα πραγματικα αποτελεσματα θα τα παρω αυριο ομως

Οκ 19 παρά κάτι θα βγάλεις εσύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
εγω δευτερα παω και εβγαλα 18.2 μια χαρα για 17αρι το περιμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λοιπόν (ο τελευταίος βαθμός είναι του διαγωνίσματος του τριμήνου, οι πρώτοι είναι τα απροειδοποίητα):
Αρχαια: 20,20
Μαθηματικά: 18
Λογοτεχνία (κείμενα): 19+
Οικιακή Οικ: 20
Βιολογία: 19,17,19
Πληροφορική: 19,20
Ιστορία: 20,20,19 μισό
Αγγλικά: 19,20
Θρησκευτικά: 18μισό
Ομηρος: 20,20
Νεα Ελληνικά: 20
Τεχνολογία(στην εργασία τριμήνου): 20
Γαλλικά: 20
Γεωγραφία: 20,20
Μουσική: 17 (απροειδοποίητο, και μαλιστα ήταν ο καλύτερος βαθμός της τάξης, ο επόμενος καλύτερος ήταν το 14. Και μάλιστα λόγω γρίπης δεν θα γράψουμε και τριμήνου ! Ω ρε ατυχία :mad::mad:)

Καλούτσικοι Βαθμοί ε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εμένα με βλέπω για 18,8
Αλλά ακόμα Νothing is Sure, αύριο στις 3 το μεσημέρι θα γράψω το τελικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λοιπόν (ο τελευταίος βαθμός είναι του διαγωνίσματος του τριμήνου, οι πρώτοι είναι τα απροειδοποίητα):
Αρχαια: 20,20
Μαθηματικά: 18
Λογοτεχνία (κείμενα): 19+
Οικιακή Οικ: 20
Βιολογία: 19,17,19
Πληροφορική: 19,20
Ιστορία: 20,20,19 μισό
Αγγλικά: 19,20
Θρησκευτικά: 18μισό
Ομηρος: 20,20
Νεα Ελληνικά: 20
Τεχνολογία(στην εργασία τριμήνου): 20
Γαλλικά: 20
Γεωγραφία: 20,20
Μουσική: 17 (απροειδοποίητο, και μαλιστα ήταν ο καλύτερος βαθμός της τάξης, ο επόμενος καλύτερος ήταν το 14. Και μάλιστα λόγω γρίπης δεν θα γράψουμε και τριμήνου ! Ω ρε ατυχία :mad::mad:)

Καλούτσικοι Βαθμοί ε ;

:no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε Παιδιά, πως γίνεται όλοι να βγάζετε πάνω από 19 στο πρώτο τρίμηνο της Α ?
Εμάς, οι καθηγητές (και των περισσότερων σχολείων που ξέρω) στο πρώτο τρίμηνο δεν βάζουν 20άρια, μέχρι και να τους έχεις γράψει παντού 20 και να είσαι ο καλύτερος μαθητής !!!
Εγώ έχω γράψει 14 εικοσάρια σε σύνολο 23 διαγωνίσματων και τεστ(και όλα τα υπόλοιπα ήταν 19 και 2 18) και στο τρίμηνο με βλέπω για 18,5-19.
Για να μιλήσω πιο καθαρα, πως βρέθηκαν εδώ 40-50 παιδιά της πρώτης που να βγάζουν ΜΟ 19 και στο πρώτο τρίμηνο ?
Πάντως αν λέτε αλήθεια(οχι τίποτα άλλο, αλλά μου φαίνεται περίεργο ) συγχαρητήρια ! Πολυ καλοί βαθμοί:bravo::bravo::bravo:

Άλλοι καθηγητές βάζουν 20 στο 1ο τρίμηνο κι άλλοι δε βάζουν. Μην είσαι απόλυτος....
Όσο για μένα, μόνο αυτό θα πω: Αν είχα σαρωτή, θα σας το έδειχνα ότι όντως πήρα 19 9/13....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dedim512

Νεοφερμένος

Η dedim512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λοιπον εγω παω α γυμνασιου οποτε οι καθηγητες δεν εβαλαν ΤΟΣΟ τελειους βαθμους :'(. εγω ευτυχως ημουν πολυυυυυ καλο παιδακι και πηρα 18,6 :jumpy::jumpy::jumpy: :lol::lol::lol: :D:D:D :no1::no1::no1:!!!
-----------------------------------------
ο μεγαλυτερος βαθμος ειναι 20
ο μικροτερος 17
ο μεγαλυτερος μεσος ορος (που δεν ειναι δικος μου ) ειναι 19,5 (απο 2 παιδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dedim512

Νεοφερμένος

Η dedim512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
18,6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flok

Νεοφερμένος

Ο Flok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
λοιπον εγω παω α γυμνασιου οποτε οι καθηγητες δεν εβαλαν ΤΟΣΟ τελειους βαθμους :'(.

Μα οι βαθμοί που προανέφερα είναι σε τεστ και διαγωνίσματα, όχι στο τρίμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Και εμένα πέρυσι δε μου έβαλαν 20 από το πρώτο τρίμηνο. Οκ λογικό είναι, δεν σε ξέρουν καλά ακόμα. Άλλο αν είσαι δευτέρα, βλέπουν τους περσινούς βαθμούς και έχουν μια εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top