Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κακώς διαβάζεις έτσι, αλλά τεσπα...
Εφόσον έχει αποτέλεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kWstaK1s -_^

Νεοφερμένος

Ο Kwnstantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κακώς διαβάζεις έτσι, αλλά τεσπα...
Εφόσον έχει αποτέλεσμα...

Να φανταστεις περιμενω μεγαλυτερο βαθμο απο περυσι που διαβαζα κατι παραπανο :P Αντε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Διαγωνισματα τριμηνου
Αρχαια 19+
Μουσικη 20
Οικιακη Οικονομια 20
Λογοτεχνια 20
Μαθηματικα 20
Θρησκευτικα 20
Χημεια 17 :( ΕΛΕΟΣ!!!!!)
Φυσικη 19
Αγγλικα 20
Γαλλικα ?(αυριο γραφω)
Ιλιαδα 18.5
Ιστορια 18.5
Γλωσσα(Γραμματικη) 20, 20 (και τα 2 ωριαια)
Εκθεση 19
Γεωγραφια 20
Πληροφορικη 18.5(εβαλε μονο ερωτησεις κρισεως ο μ*****ς :mad:, μονο 3 ατομα γραψαμε πανω απο 13)

Koϊτα μια χαρά είναι η χημεία ακόμα και το 18.'Οσο για την πληροφορική αν είναι κρίσεως από την άποψη σκέφτεσαι εκείνη την ώρα και δεν είναι γενικές γνώσεις συμφωνώ.
-----------------------------------------
Συγγνώμη,αλλά δεν νομίζω ότι στο γυμνάσιο οι βαθμοί μπαίνουν εύκολα.Τουλάχιστον στο δικό μας γυμνάσιο αν και καθηγητές είναι πολύ καλοί μας έχουν πει ότι στους βαθμούς είναι πολύ αυστηροί.....:(

Nα πω κάτι ακόμα.Με ενοχλεί αφάνταστα ποθ κάποιοι έξυπνοι επιδή έπεσαν στο λύκειο αντι για να πουν ένα καλό λόγο λεν ... στο λύκειο 15 κλπ. και ότι μη χαίρεστε.Έχον κόμπλεξ και το βγάζουν έξω.Και δεν το αντέχω αυτό με ενοχλεί πάρα πολύ.Είναι δυνατόν να φοβίζετε τα πρωτάκια(είμαι και εγώ μέσα) λέγοντας ότι στο λύκειο δεν θα παίρνουν πάνω απο 17;Δεν αναφέρομαι σε κάποια άτομα συγκεκριμένα αλλά γενικά βλέπω σε πολλά threads έξυπνους.............:mad:

Είσαι Α γυμνασίου helloooooo.Έχουμε περισσότερη εμπειρία στις παραπάνω τάξεις και ο καθένας κρίνει με τα δικά του δεδομένα.Αν κάποιος ρίχνει αλλού ευθύνες στον εαυτό του κρύβεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Koϊτα μια χαρά είναι η χημεία ακόμα και το 18.'Οσο για την πληροφορική αν είναι κρίσεως από την άποψη σκέφτεσαι εκείνη την ώρα και δεν είναι γενικές γνώσεις συμφωνώ.
Βασικά ήταν ερωτήσεις πάνω στην ύλη την οποία είχαμε(βέβαια σε στυλ multiple choice και τέτοια), κάποιες που δεν ήταν σε αυτά που είχαμε γράψει ως ύλη αλλά τα είχαμε πει προφορικά και κάποιες άλλες ήθελαν γενικές γνώσεις...
Εντάξει είχε πει να μην παπαγαλίσουμε, εγώ δεν παπαγάλισα, αλλά έκανα 1-2 βλακειούλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και πάλι κοιτάς πόσο έγραψαν οι άλλοι.Άρα είσαι άριστα στην συγκεκριμένη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σίγουρα, απλά μου την έσπασε επειδή στην πληροφορική έχω το IC3(βασικά 2 από τα 3 μέρη) και θεωρούσα ότι αυτά τα λάθη μπορούσα να τα αποφύγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εγω φετος τα εχω παει πολυ χαλια σε σχεση με περυσι!!!!!!!
Μαθηματικα 15
Χημεια 17
Φυσικη 13

Αρχαια 16
Ιλιαδα 16,5
Γλωσσα 14
Κειμενα 15

Γερμανικα 16
Αγγλικα 17
Γεωγραφια 18
Πληροφορικη 18
Τεχνολογια 17
Οικιακη οικονομια -δε κανουμε
Μουσικη -δε γραψαμε προχειρο
Ιστορια 18
Θρησκευτικα 17
Ουτε 16 δε βγαζω με αυτους τους βαθμουε!!!!!Γιατιιιιιιι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacta amigdalou

Νεοφερμένος

Η lacta amigdalou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μια χαρά.
Τα 20 είναι αρκετά !!! :no1:
Εεεε τώρα υπάρχουν 4 19αρια κ 1 18 αλλα δεν θα σκάσω κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για ποιο πράγμα δεν θα 'σκάσεις'? Για το 19 και το 18? :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μια χαρά.
Τα 20 είναι αρκετά !!! :no1:
Εεεε τώρα υπάρχουν 4 19αρια κ 1 18 αλλα δεν θα σκάσω κιόλας...

Ούτε εγώ δεν είμαι έτσι. :P Δε θα έλεγα ποτέ "εε ντάξει καλό είναι" για το 18....
Οι βαθμοί που λες είναι κάτι παραπάνω από εξαιρετικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla14

Νεοφερμένος

Η blablabla14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μια χαρα!! σε αλλα καλα σε αλλα καλυτερα...εχω παει καλυτερα απο πρωτα τριμηνα αλλων χρονιων ...ελπιζω να εχω βγαλει καλο βαθμο :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
19 και 2...ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
σημερα πηραμε βαθμους και εβγαλα 19,6/14 μια χαρα για πρωτο τριμηνο γιατι ενταξει καποιοι καθηγητες εχουν καποιες επιφυλαξεις στην αρχη χεχε ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirosag

Νεοφερμένος

Ο spirosag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
17 και 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.

known-unknown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εμεις την τριτη περνουμε βαθμους και ανυπομονω γιατι τα εχω παει καλα...υπολογιζω 17,5..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
19 9/13 :jumpy: Μια χαρά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σήμερα πήραμε βαθμούς και τελικά πήρα 17 6/13...Χαλια ε;;;
Βασικά το περίμενα ότι θα πάρω τόσο, αφού διάβαζα μονο 20 λεπτα...
Δεν είναι ότι βαριέμαι και τεμπελιαζω...Απλώς στο γυμνάσιο θέλω να πάρω τις κατάλληλες βάσεις για να μην αντιμετωπίσω με τόση δυσκολία τα πράγματα στο λύκειο...
Εξάλλου, αν διαβάζεις 2 και 3 ώρες στο γυμνάσιο στο λύκειο δηλ πόσες πρέπει να διαβάζεις; 5 και 6;;; Έλεος...
Προς το παρόν θέλω να κρατήσω τις δυνάμεις μου για να τα δώσω όολα στο λύκειο...
Τέσπα, το μόνο σίγουρο ειναι ότι στο επόμενο τρίμηνο θα τα πάω πολύ πιο καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top