Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

nana14

Νεοφερμένος

Η nana14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βασικα ειμαι πολυ χαρουμενη με τον βαθμο μου πηρα 19 11/13 αλλα οκ σημασια εχει αυτο που σου μενει απο την ταξη αλλα αυτο που μας μενει ειναι το ΤΙΠΟΤΑ αφου τα θελουν παπαγαλια! Εχω φιλους που ειναι παιδια καθηγητων και ειναι παρα πολυ καλοι!Δεν τους αρεσει να τους χλευαζουν και δεν τους αξιζει. Αφου δεν επελεξαν αυτοι τη δουλεια των γονιων τους!!!!!Εξαλου δεν φταινε αυτοι αν γενικος οι καθηγητες αδικουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Με αυτό που κάνεις προσβάλλεις τον άλλο και αν θες να μάθεις άτομα του 15 ανεβαίνουν....Α!Και για να μη μου γράψεις οτι και εγώ είμαι μαθήτρια του 15(όπως συνηθίζεις) είμαι μαθήτρια του 19.10/13...
Προσπάθισε να μετριάσεις τις προσβολες.:D

Το 15..Μαλλον κι' εσυ τέτοιος μαθητής είσαι.
Τι ωραία!!!Οι ...καλοί μαθητές candygirl96 δεν προσβάλλουν άλλους.Έτσι έχεις
μάθει εσυ?Μάλλον έτσι πρέπει να έχεις μάθει...I'm sorry but...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν κρίνετε έναν άνθρωπο από το βαθμό του στο σχολείο θα βρεθείτε σοβαρά γελασμένοι. Τι 11, τι 15 τι 20, εδώ έχω δει άτομα του 14-15 να λένε πράγματα που άλλοι μαθητές του 20 ούτε να σκεφτούν δεν μπορούν. :bye:

Άντι, το θέμα με την candygirl96 είναι λήξαν εδώ και καιρό, μην ξαναφέρνεις διαμάχες στην επιφάνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Με αυτό που κάνεις προσβάλλεις τον άλλο και αν θες να μάθεις άτομα του 15 ανεβαίνουν....Α!Και για να μη μου γράψεις οτι και εγώ είμαι μαθήτρια του 15(όπως συνηθίζεις) είμαι μαθήτρια του 19.10/13...
Προσπάθισε να μετριάσεις τις προσβολες.:D

Το 15..Μαλλον κι' εσυ τέτοιος μαθητής είσαι.
Τι ωραία!!!Οι ...καλοί μαθητές candygirl96 δεν προσβάλλουν άλλους.Έτσι έχεις
μάθει εσυ?Μάλλον έτσι πρέπει να έχεις μάθει...I'm sorry but...

Όταν είσαι γραμμένος σε ένα φόρουμ μόλις λίγες μέρες δεν νομίζω ότι είναι καλό να φέρνουμε στην επιφάνεια θέματα κυριολεκτικά περσυνα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχεις δίκιο αλλα να σου πώ κάτι βλέπω οτι παίρνει άσχημη εξέλιξη καΙ με εκνευρίζει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Πήρε άσχημη εξέλιξη και τέλειωσε. Μην ανησυχείς, μπήκε στη θέση της μετά από διάφορους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εντάξει γιατί αν δηλώνουμε συμμετοχή εδώ για το κουτσομπολιό και για τις προσβολές...Τι να πώ?

Eντάξει παιδιά είμαι καινούρια και δεν πρόσεξα πως το θέμα έληξε.
Οκ!Επρεπε να το γράψω την κατάλληλη στιγμή.
Ειλικρινά ζητώ συγνώμη απο την candygirl96 γιατί έγραψα τη λάθος στιγμή.


SORRY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerina1135446

Νεοφερμένος

Η Katerina1135446 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αυτος ο βαθμος που οηραμε,ομως και ο βαθμος που θα παρουμε απο τα αλλα τρημινα θα μετρησει για το μεσο ορο ολης της χρονιας...[και απο τις εξετασεις φυσικα θα μετρησει]....οποτε πρεπει να προσπαθησουμε να παρουμε καλους βαθμος αν θελουμε να παρουμε κια αριστιο...[/είσαι απο Κύπρο?
-----------------------------------------
Εισαι απο Κύπρο καντιγκιρλ....??? εγω το αριστίο το εχω στο τσεπάκι αφου τα είχα όλα άλφα και στις εξετάσεις εσκισα έτσι θέλω να πιστεύω όλοι στην τάξη με φωναζουν σπασικλάκι και φυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αυτος ο βαθμος που οηραμε,ομως και ο βαθμος που θα παρουμε απο τα αλλα τρημινα θα μετρησει για το μεσο ορο ολης της χρονιας...[και απο τις εξετασεις φυσικα θα μετρησει]....οποτε πρεπει να προσπαθησουμε να παρουμε καλους βαθμος αν θελουμε να παρουμε κια αριστιο...[/είσαι απο Κύπρο?
-----------------------------------------
Εισαι απο Κύπρο καντιγκιρλ....??? εγω το αριστίο το εχω στο τσεπάκι αφου τα είχα όλα άλφα και στις εξετάσεις εσκισα έτσι θέλω να πιστεύω όλοι στην τάξη με φωναζουν σπασικλάκι και φυτό

Εννοείς όλα 20 σωστά;! Δεν έχεις συνηθίσει ακόμα!! Λογικό είναι!!
Αφού είναι όπως τα λες τότε το αριστείο πρέπει να στο δώσουν από τώρα!!! Τι περιμένουν?!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άντι

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια πολλοί θα πάρουν αριστείο αλλά δεν το παινεύονται κι' όλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ρε παιδια ο βα9μος στο τελος σε καθε μαθημα , δεν βγενει με συνδιασμο των γραπτων και του βα9μου του γ' τριμινου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Με συνδυασμό όλων των τριμήνων και των εξετάσεων βγαίνει. Δηλαδά Α, Β, Γ, Εξετάσεις και όλα αυτό δια 4. Στα μαθήματα που δεν εξετάζεστε είναι δια 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν μόλις πάρω το βαθμό απο τις εξετάσεις που έγραψα θα σας το πώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γ τριμηνο 19 & 11/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Την Παρασκευή θα σας πώ που θα πάρω τους τελικούς βαθμούς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Sorry που ξεθαβω τοσο παλιο θεμα, αλλα αφου το ειδα, να πω κι εγω τι εχω παρει ως τωρα(οσα θυμαμαι)
ιστορια 18.5 διαγωνισμα, φυσικη 20 σε τεστ, χημεια 20 σε τεστ, μαθηματικα 17(ειδικα στα μαθηματικα περιμενα καλυτερα), λογοτεχνια 2 20αρια(το ενα ηταν διαγωνισμα), οικιακη οικονομια 2 20αρια(τεστακια), γλωσσα 2 20αρια και 18 σε μια εκθεση, αρχαια πηρα σε 2 τεστ 20- (αχ αυτο το -, χαλαει την εικονα:P)και στο διαγωνισμα 19+, πληροφορικη 2 20αρια και ενα διαγωνισμα που εγραψα σημερα(οχι και τελεια), θρησκευτικα 20 διαγωνισμα, ιλιαδα 18.5 και ενα διαγωνισμα που δεν ανυπομονω να το παρω πισω :( , γεωγραφια 20 και ενα διαγωνισμα που πηγα πολυ καλα, αγγλικα 3 20αρια, γαλλικα 20, 20 και 19.5

Καλα δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλά;;;...υπέροχα είναι. Ε λοιπόν τυγχάνει να προβλέπω τους βαθμούς του Α' τριμήνου σου

Αρχαία = 19 γιατί είναι και Αρχαία!!!
Γλώσσα, Λογοτεχνία, Πληροφορική, Οικιακή Οικονομία, Αγγλικά, Γαλλικά, Γεωγραφία, Θρησκευτικά = 20
Φυσική - Χημεία = 19 ή 20
Ιστορία = 19
Ιλιάδα = 18 ή και 19
Μαθηματικά = 18...

Όταν πάρεις με το καλό τους βαθμούς, στείλε μου να μου πεις αν έπεσα μέσα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μακαρι να πεσεις μεσα...Μην ανησυχεις, οταν τους παρω(σε κανα μηνα) θα σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
20 Μαθηματικά
19 Ιστορία (ω,ναι συνέβη και αυτό :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Ιστορία 20
Ιλιάδα 20
Θρησκευτικά 20
Κείμενα 19,8
Φυσική 19,5
Γερμανικά 20
Αρχαία (τεστ) 20
*γκουχ* Γεωγραφία 16 *γκουχ*:P
Μαθηματικά 20
Μαθηματικά (πρώτο τεστ) 16

Στα άλλα βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top