Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19 και 3/13 και θέλω κάτι παραπάνω στο 3ο τρίμηνο! :)Οι γονείς μου είναι αρκετά ικανοποιημένοι απλά θέλουν άνοδο στα φιλολογικά!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
γεια σας!:bye:εγω εβγαλα 18 και 12/13!:Dαλλα οι γονεις μου θελουν ακομα περισσοτερο στο 3ο τριμηνο!:P:'(δεν πειραζει ομως!θα προσπαθησω και δεν θα τους απογοητευσω!!


Σιγα που θα κατσω εγω να διαβασω για τους γονεις μου!!! Εβγαλα 19 και 8/13 και ναι θελουν κι αλλο !!!:mad:! Αλλα αν ηταν να διαβαζω για να χαρουν θα εβγαζα 10 και με το ζορι..............:P Αν θελουν βαθμους για να χαρουν υπαρχει και η αδελφη μου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω αδέλφια και έτσι όλοι βασίζονται σε εμένα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TKD-K

Νεοφερμένος

Η IRINI K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στο πρώτο 19 & 6/13
Στο δεύτερο 19& 11/13:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ 17/9 βγήκα ελάχιστα βέβαια διαβάζω.Ο μεγαλύτερος βαθμός μου ήταν 20 στην Ιστορία στα άλλα φιλολογικά είχα 17 και Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία είχα 11. Πληροφορική δεν είχα παράπονο, 18 μου είχε άσχετα αν έχω πάρει όλες τις ενότητες απο 93% και άνω τέλοςπάντων.Τώρα στιε εξετάσεις θα διαβάσω για να βγω τουλάχιστον με 19.Και να πραγματοποιήσω το όνειρο μου να γίνω Ιστορικός!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εγω στο α τρίμηνο πήρα 18,3 κ στο β 19,1!!!! δεν λεω, χαρουμενη ειμαι αλλα εχω αγχος για το γ τριμηνο γτ δεν ασχολιωμουν κ πολυ....τεσπα σημερα γραψαμε το πρωτο μας μαθημα ( ομυρο). επειδη την πεμπτη γραφω κειμενα κ εχω 10 κειμενα να μαθω ( τεχνικεσ κ.α) μπορει καποιοσ να με βοηθησει; δεν εχω καθολου χρονο!!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην μάθεις κάτι απέξω.Εάν έχεις κρατήσεις σημειώσεις σε κάθε κείμενο ή αν έχεις βοήθημα κάνε μια ανάγνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μην μάθεις κάτι απέξω.Εάν έχεις κρατήσεις σημειώσεις σε κάθε κείμενο ή αν έχεις βοήθημα κάνε μια ανάγνωση.
Συμφωνώ!Απλά ρίξε μια ματιά στις σημειώσεις σου;)Καλή επιτυχία και μην αγχώνεσαι!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εγω εβγαλα μ.ο 19.1 αλλα ενα παιδι στην ταξη μου εβγαλε μεσο ορο.....19.10!!!!!!!!!!!εγω δεν το λεω φυτο, καθωσ κ τα παιδια που προσπαθουν να βγαλουν καλο βαθμο.φυτο λεγεται το παιδι που δεν εχει ζωη, δεν παιζει καθολου, δεν εχει κοινωνικη ζωη κ συνεχεια διαβαζει....οχι το παιδι το οποιο προσπαθει να βγαλει καλο μεσο ορο ( που τον βγαζει) αλλα γενικα παιζει, κ κανει διαφορεσ δραστηριοτητεσ!απλωσ προσπαθει να ειναι καλοσ μαθητησ!ολε.... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
20 παρα 3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Εγω εβγαλα στο α και στο β τριμηνο 20 Xd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εγω εβγαλα 20 παρα 3!!!ειμαι πολυ ικανοποιημενη ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalia266

Νεοφερμένος

Η θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δέυτερο τρίμηνο έβγαλα 19 κ 11/13 με 19 στα θρησκευτικά και στη γεωγραφία!!!!!!!!!! Τωρα να δουμε τι θα κανουμε με τις εξετάσεις...!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δέυτερο τρίμηνο έβγαλα 19 κ 11/13 με 19 στα θρησκευτικά και στη γεωγραφία!!!!!!!!!! Τωρα να δουμε τι θα κανουμε με τις εξετάσεις...!:'(

Λογικά, δεν θα 'χεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ε ναι...αν εισαι σταθερος μαθητης ολη την χρονια σιγουρα δεν θα εχεις...
εγω πρωτο τριμηνο εβγαλα 19.8/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

imed

Νεοφερμένος

Η imed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω πηρα 18,4/13 ...
καλος δεν ειναι ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
0,0 και 0:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εγω πηρα 18,4/13 ...
καλος δεν ειναι ????????
εμας ρωτας????:Pφυσικα και ειναι καλος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ εχω 19 ακριβώς:)
-----------------------------------------
εγω εβγαλα 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλία!!!!

Νεοφερμένος

Η Εύκολο να το καταλάβεις!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω πηρα 18,4/13 ...
καλος δεν ειναι ????????
και βεβαια ειναι καλος τι δηλαδη τι εχει το δεκαωκτο????μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top