Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
ΠΟΣΟ ΒΓΑΛΑΤΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ? ΕΓΩ 18............!!!:)

Εμένα μου έβαλε 19(δεν σηκώνομαι πότε στον πίνακα αλλα γράφω καλά στα τεστ!!!!! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ 25 67/97:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω 19,9/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ φετος στο 2 τριμηνο έβγαλα 19,6 ειχα στα γλωσσικα μαθήματα 18, 19 φυσική και μαθηματικα, 17 χημεία και ολα τα αλλα 20!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.RM

Νεοφερμένος

Ο Mr.RM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω ειχα 15 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ritssaa_

Νεοφερμένος

Η Ritsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω παιδια τα πηγα πολυ καλα για πρωτη φορα στην ελλαδα.
στο πρωτο πηρα 17.6 και στο δευτερο 18.2...
πιστευω πως τωρα θα παρω 19.σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bo0r3kaki_

Νεοφερμένος

Η Marina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στο πρωτο εβγαλα 18.7 και στο δευτερο 19.1
αν στο τριτο βγαλω 19 ή 19 και κατι
και στις εξετασεις πανω απο 17 περναω την ταξη με 18.7 και πανω!!
ΜΑΚΑΡΙ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio19

Νεοφερμένος

Ο gio19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω πηρα 13 4\12 :D...και εσεις παραπονιεστε που πηρατε 17 αντι 19 ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
1ο τριμ. -> 19,1/12
2ο τριμ. -> 19,8/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.charmed

Νεοφερμένος

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
19 5/13 είμαι τέλιος το ξέρω.. σε όλα 20 εκτός απο 5 που είχα 19
και 18!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
18,4... με ελάχιστο διάβασμα :) (1η λυκείου)
Πολλά 18αρια και 19αρια
1-2 17αρια
2 20αρια

Ακούστε και κάτι κουλό! Φυσική από το πρώτο τετράμηνο που είχα 14, μου το ανέβασε στο 18 :D Με 13 στο διαγώνισμα.. :lol:

*ξανακοιτά το topic*

Στο γυμνάσιο είχα Μ.Ο 17 και κάτι ψηλά... οπότε θεωρώ ότι έχω κάνει άνοδο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ λέω ότι διάβαζες.
Μ.Ο. 18 θέλει ένα στοιχειώδες διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ωχ πια, όπως το 'πε και η SoZi, δεν βρέθηκε άνθρωπος να πει "έβγαλα βαθμό τάδε" χωρίς να κολλήσει δίπλα το "διάβαζα πολύ / καθόλου / λίγο / 5 ώρες /10 λεπτά και δεν είμαι φυτό / σπασίκλας / τεμπέλης / αδιάφορος μαθητής".

Δηλαδή το 15 ή το 19 παίρνει μεγαλύτερη αξία αν το διάβασμα είναι λιγότερο? Για μερικούς μπορεί, άλλοι το 18 το έχουν για την πλάκα τους κι άλλοι ξεσκίζονται για να το πάρουν, όμως το αποτέλεσμα δεν είναι ίδιο? :what: (εκτός αν στους ελέγχους αρχίσουν να γράφουν ότι ο Γιώργος Γεωργίου έβγαλε Μ.Ο. 18 5/12 με διάβασμα Μ.Ο. 1 ώρα και 15 λεπτά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

τασούλα23840

Νεοφερμένος

Η τασούλα23840 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
΄Γεια σας παιδιά, εγώ και στα τρία χρόνια του γυμνασίου έβγαλα 20 καθαρό και τώρα στην πρώτη λυκείου 20 παρά 1 Καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Φιλάκαι!!!!!:):bye::bye::bye::bye Δεν θεωρώ πως είμαι φυτό, με συστηματικό και οργανωμένο διάβασμα όλα τα καταφέρνεις αρκεί να έχεις στόχους και θέληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με το τελευταίο,αν και δεν έχω μεγάλη πείρα...Α' Γυμνασίου πηγαίνω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
'Ντάξει, δε λέω ότι πήρα 18 χωρίς να ανοίξω βιβλίο... αλλά σίγουρα δε διάβαζα τόσο όσο διαβάζουν οι περισσότεροι μαθητές για να το πάρουν. :P

Δηλαδή το 15 ή το 19 παίρνει μεγαλύτερη αξία αν το διάβασμα είναι λιγότερο? Για μερικούς μπορεί, άλλοι το 18 το έχουν για την πλάκα τους κι άλλοι ξεσκίζονται για να το πάρουν, όμως το αποτέλεσμα δεν είναι ίδιο? :what: (εκτός αν στους ελέγχους αρχίσουν να γράφουν ότι ο Γιώργος Γεωργίου έβγαλε Μ.Ο. 18 5/12 με διάβασμα Μ.Ο. 1 ώρα και 15 λεπτά :P)
Ναι, είναι. :) Τα σχολεία δεν τα νοιάζει πόσες ώρες διάβασες ή δε διάβασες για να βγάλεις 15 ή 19, όμως ανάλογα με την επίδοσή σου στην τάξη και στα γραπτά παίρνεις και τον ανάλογο βαθμό. Ως προς το συγκεκριμένο θέμα υπάρχει αρκετή αντικειμενικότητα, νομίζω.

΄Γεια σας παιδιά, εγώ και στα τρία χρόνια του γυμνασίου έβγαλα 20 καθαρό και τώρα στην πρώτη λυκείου 20 παρά 1 Καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Φιλάκαι!!!!!:):bye::bye::bye::bye Δεν θεωρώ πως είμαι φυτό, με συστηματικό και οργανωμένο διάβασμα όλα τα καταφέρνεις αρκεί να έχεις στόχους και θέληση.
Πολύ ώριμο αυτό. Και ξεκίνησες συστηματικό διάβασμα απ'την πρώτη γυμνασίου? Ουάου! Εγώ τώρα φέτος κάπως άρχισα να στρώνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Io@Nn@!

Νεοφερμένος

Η Iωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας!:bye:εγω εβγαλα 18 και 12/13!:Dαλλα οι γονεις μου θελουν ακομα περισσοτερο στο 3ο τριμηνο!:P:'(δεν πειραζει ομως!θα προσπαθησω και δεν θα τους απογοητευσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Φιλική συμβουλή....διάβαζε για τον ΕΑΥΤΟ σου, όχι για τους γονείς σου. (πόσο πια να θέλουν οι γονείς σου, λίγο τους έπεσε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top