Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Mizz_Prokop

Νεοφερμένος

Η zwi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ στο πρώτο 16 και στο 2ο 17 5\10:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

technology-girl

Νεοφερμένος

Η Ρανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Εγώ έβγαλα στο 1ο τρίμηνο 18.7/13 και στο 2ο 19.8/13!!! Τέλεια, είμαι πολύ ευχαριστημένη... :bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
egw evgala st 1o trimino 18.7/13 k st 2o 19.8/13!!! teleio eim poly euxaristimeni...:bravo:
μπραβο σοθ!και εγω περιπου το ιδιο 1ο τριμηνο 18 12/13-σχεδον 19 δηλαδη και στο 2ο 19 8/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofoulini18

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ ΚΟΤΣΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μήλος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:iagree:
και εγω τα ιδια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω στο 2 τριμηνο 19,10...yessssss..i am very happy...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Πρώτο τρίμηνο έβγαλα 18 και δεύτερο 19,2. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristidis

Νεοφερμένος

Ο aristidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
18/12:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penoula_lollipop

Νεοφερμένος

Η penoula_lollipop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ο τιτλος τα λεει ολα...εμενα ο βαθμοος που πηρα ειναι 19 para mia monada ειμαι πολυ χαρουμενη...ειναι σχεδον 19!αν θελετε μπορειτε να πειτε και το βαθμο σας σε καθε μαθημα...εγω λεω το απιστευτο!μαθηματικα 20!δεν ειναι το μοναδικο 20 που εχω παρι...εχω παρει 20 και στα γαλλικα και στα αγγλικα!στα αλλα πηρα 19,18, και ενα μονο 17!
δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα...αν υπαρχει....τι να πω....κρεμαστε με...!!!

στα νεα τι πείρες??:jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πρώτη γυμνασίου

Τρίμηνο Α'
Μαθηματικά 17
Αρχαία 16
Οδύσσεια 16
Ιστορία 16
Γαλλικα 16
Αγγλικά 16
Οικιακή 17
Γυμναστική 20
Θρησκευτικά 18
Γεωγραφία 18
Βιολογία 16
Μουσική 18
Καλλιτεχνικά 18
Γλώσσα 16
Κείμενα 16
Τεχνολογία 18
Πληροφορική 18
Μέσος όρος 17 και 3/13

Τρίμηνο Β'
Μαθηματικά 18
Αρχαία 18
Οδύσσεια 17
Ιστορία 16
Γαλλικα 16
Αγγλικά 15
Οικιακή 20
Γυμναστική 20
Θρησκευτικά 19
Γεωγραφία 19
Βιολογία 16
Μουσική 18
Καλλιτεχνικά 119
Γλώσσα 16
Κείμενα 18
Τεχνολογία 19
Πληροφορική 19
Μέσος όρος: 17 και 11/13


Τρίμηνο Γ'
Μαθηματικά 18
Αρχαία 18
Οδύσσεια 18
Ιστορία 16
Γαλλικα 16
Αγγλικά 16
Οικιακή 20
Γυμναστική 20
Θρησκευτικά 19
Γεωγραφία 20
Βιολογία 16
Μουσική 18
Καλλιτεχνικά 19
Γλώσσα 16
Κείμενα 18
Τεχνολογία 20
Πληροφορική 20
Μέσος όρος:18 και 1/13

Γραπτά
Μαθηματικά 18
Αρχαία 13
Οδύσσεια 17
Ιστορία 15
Γαλλικα 19
Αγγλικά 15
Οικιακή ---
Γυμναστική ---
Θρησκευτικά 17
Γεωγραφία 18
Βιολογία 11
Μουσική ---
Καλλιτεχνικά ---
Γλώσσα 15
Κείμενα 15
Τεχνολογία ---
Πληροφορική ---
Μέσος όρος: 16
Τελικός:17 και 9/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ο μόνος ειλικρινής εδώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ είμαι ευχαριστημένος.Δεν θέλω κατι παραπάνω απο την βαθμολογία μου!! Διότι , αν και λενε οτι εχω περισσοτερες δυνατότητες δεν θέλω να καταπιεστώ απο το γυμνάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κοιτα μεταξύ μας και 20 να έβγαζες τίποτα δεν θα έλεγε.
Εγώ 2α κάπου στα τόσα είχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
φέτος εγώ έχω 18 και 4/13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τρίμηνο Β

Καλλιτεχνικά 119;

:P :P :P

Ανέβηκες πολύ, μπράβο. :D (πλάκα κάνω ε!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Συγγνώμη 19 εννούσα!Και φέτος καλλτιεχνικα 18--->19---->20 το εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλία!!!!

Νεοφερμένος

Η Εύκολο να το καταλάβεις!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ο τιτλος τα λεει ολα...εμενα ο βαθμοος που πηρα ειναι 19 para mia monada ειμαι πολυ χαρουμενη...ειναι σχεδον 19!αν θελετε μπορειτε να πειτε και το βαθμο σας σε καθε μαθημα...εγω λεω το απιστευτο!μαθηματικα 20!δεν ειναι το μοναδικο 20 που εχω παρι...εχω παρει 20 και στα γαλλικα και στα αγγλικα!στα αλλα πηρα 19,18, και ενα μονο 17!
δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα...αν υπαρχει....τι να πω....κρεμαστε με...!!!
Μπράβο!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!
Εγώ έβγαλα 19 7/13!!!!!!
Ποιο είναι το αγαπημένο σου μάθημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy

Νεοφερμένος

Η fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ........!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 19 ΚΑΙ 7/13 ΕΒΓΑΛΑ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Και εγώ!!! (Το έχω πει....πόσες φορές να δεις... :hmm:... 30...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy

Νεοφερμένος

Η fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΠΟΣΟ ΒΓΑΛΑΤΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ? ΕΓΩ 18............!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top