Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Λίλιαν30810

Νεοφερμένος

Η Λίλιαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
το πιο δύσκολο μαθηματικά......18 πήρα .......:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
α τριμηνο 18 2/13

β τριμηνο 19 1/13

παρολο που διαβαζω μονο στα διαγωνισματα εβγαλα πολυ καλο βαθμο....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Φταίει το ότι εξοικειώθηκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγώ έβγαλα 19,10...πολύ καλά πήγα και χαίρομαι...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω αν και καταλαθος γιατι δεν εχω ανοιξει ποτε μου βιβλιο εβγαλα 17,6 με συμπαθουν οι καθηγητες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:stars::stars::stars::stars::stars::stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinoula-naki

Νεοφερμένος

Η eirinoula-naki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
1ο 18 ακριβως
2ο 19 ακριβως:D:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω στο πρωτο τριμηνο στο πρωτο πρωτο τεστ πηρα 20...ηταν στα μαθηματικα(δυναμεις)...το πιο δυσκολο παλι ηταν στην γεωγραφία που πηρα 18...:(αλλα δεν πειραει..το 18 στο αλλο διαγωνισμα 2ου τριμηνου το εκανα 20...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
τελεια...εγω εβγαλα 19,10:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ε οκ περίμενα κάτι παραπάνω....:(στο τμήμα μου είναι μαζεμένοι οι καλύτεροι μαθητές της πρώτης.......όπως καταλαβαίνετε υπάρχει ανταγωνισμός.....:'(:fss: Άσε που όσους περνούσα στο πρώτο τρίμηνο τώρα με έχουν ''φάει''!!!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ
Ωχ Χριστέ μου τι ακούω η κοπέλα η δροσερή....(που λέει και το Αρνί:P)
Για τους άλλους διαβάζεις κούκλα μου ή για να μάθεις?
Για την κόντρα πας στο σχολείο ή για πάρεις γνώσεις που θα σε βοηθήσουν στην ζωή σου αργότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωχ Χριστέ μου τι ακούω η κοπέλα η δροσερή....(που λέει και το Αρνί:P)
Για τους άλλους διαβάζεις κούκλα μου ή για να μάθεις?
Για την κόντρα πας στο σχολείο ή για πάρεις γνώσεις που θα σε βοηθήσουν στην ζωή σου αργότερα?

Nομίζω πως ό,τι και να πούμε θα πάει χαμένο.
Φωνή Βοώντος εν τη Ερήμω
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
δικιο,,,,,,,,:Pεχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimira

Νεοφερμένος

Η jimira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Φιλώτα (Φλώρινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
tmk,srksrxfu
-----------------------------------------
εγω στο πρωτο τριμηνο στο πρωτο πρωτο τεστ πηρα 20...ηταν στα μαθηματικα(δυναμεις)...το πιο δυσκολο παλι ηταν στην γεωγραφία που πηρα 18...:(αλλα δεν πειραει..το 18 στο αλλο διαγωνισμα 2ου τριμηνου το εκανα 20...:no1:
18;;;;;;;;:!: Εγώ Γεωγραφία στο 1ο τεστ 14,5. Στο 2ο τεστ 16,5 (βελτιώθηκα):)

Το αστείο είναι ότι είμαι από τους καλύτερους μαθητές στην τάξη μου !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το πρώτο δύσκολο τέστ ήταν στα αρχαία διότι είχε πολύ ύλη και δεν είχαμε χρόνο.Τέλικα έγραψα 14 αλλα μετά βελτιώθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
tmk,srksrxfu
-----------------------------------------

18;;;;;;;;:!: Εγώ Γεωγραφία στο 1ο τεστ 14,5. Στο 2ο τεστ 16,5 (βελτιώθηκα):)

Το αστείο είναι ότι είμαι από τους καλύτερους μαθητές στην τάξη μου !!!!!!!
δεν σημαινει πως επειδη εισαι ο καλυτερος δεν κανεις λαθη...αν το πιστευεις αυτο you are wrong.ε και εγω καλη παρολο που εβγαλα 19,10 στο τριμηνο αλλα κανω κι εγω λαθη...οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν υπάρχει μαθητής που να μην κάνει λάθη, ρε παιδιά. Ανθρώπινο είναι, τι σας πείραξε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelikist

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω έβγαλα 19 κ 11/13!!! Πήρα μόνο δυο 19- γυμναστική και γεωγραφία!!! Ομως οι βαθμοί δεν με νοιάζουν και πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelikist

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σε εμάς το πρώτο τεστ που γράψαμε ηταν τα θρησκευτικά και πήρα 17...!! Ομως δεν μετράνε τόσο τα τεστ και τα πρόχειρα όσο η συμμετοχή και η επίδοση στην τάξη!!! Για παράδειγμα εγώ βιολογία εγραψα στο πρόχειρο του 2ου τριμήνου 15,5 όμως μου έβαλε 20 στο τπίμηνο αφού συμμετέχω!!! Άρα μην αγχώνεστε για ένα τεστακι.... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ενταξει μετρανε και αυτη..στην απόδοση ομως...δεν ειναι και τελειως ασημαντοι..με τους βαθμους δειχνεις την προσπαθεια που εκανες...δεν μετρανε ομως κι πολυ...αλλα οχι και καθολου,,,,

Φιλικά, Μαρία...:)
-----------------------------------------
εσυ εισαι στην φοτο;στο avatar σου εννοω..στην εικονα του προφιλ σου τελος παντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωστας Σολακης

Νεοφερμένος

Ο Κωστας Σολακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
19.9/13 και μαθηματικα επισης 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top