Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πάντως πιστεύω πως δν πρέπει να τρελαινόμαστε με τους βαθμούς δλδ ούτε κ άγχος ούτε κ χαρά αφού δν αντιπροσωπεύουν απολύτως (εώς καθόλου σ κάποιες περιπτώσεις) ούτε τις γενικές γνώσεις μας ούτε το τι μαθαίνουμε από αυτο το ρημάδι το ελληνικό σχολείο (το εκπαιδεύτηκο συστημα εννοώ)
παααααααααααααρα πολλές πολλές φορές γίνονται λάθη κ αδικίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιοι αξίζουν τους βαθμούς που παίρνουν κάποιοι άλλοι όχι.Δυστυχώς μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κάποιοι αξίζουν τους βαθμούς που παίρνουν κάποιοι άλλοι όχι.Δυστυχώς μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.
Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σίγουρα. Μία τώρα στο 2ο τρίμηνο έβγαλε 20, και μόνο γιορτή δεν έγινε στο τμήμα της. Ε λοιπόν, την ξέρω και το λέω, δεν το αξίζει. Εκτός μαθήματος δεν ξέρει απολύτως τίποτα - και μιλάμε για γενικές, βασικές γνώσεις. Ένας άλλος τώρα, που είναι του 17, είναι από τους πιο έξυπνους ανθρώπους που έχω γνωρίσει. Απλώς, δεν τον ενδιαφέρουν μερικά μαθήματα γιατί στοχάζεται αλλού. Τέτοιες φορές σκέφτομαι πόση αδικία υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κι εγώ το 'χω παρατηρήσει αυτό. Βέβαια, υπάρχει και η περίπτωση να είναι και έξυπνο το παιδί και άριστο, καλή ώρα ο απουσιολόγος του διπλανού τμήματος ο οποίος είναι φοβερό παιδί και άριστος μαθητής. Σαν εμένα ένα πράμα, ε, σε πιο δαβαστερή έκδοση. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
σε αυτο το τριμηνο [β'] ειναι 19 8/13!!!!
δεν περιμανα τοσο,πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί κανένας δεν περιμένει τον βαθμό που παίρνει?Έλα ντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ιδου η απορια Sozi...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ή είναι όλοι πολύ μετριόφρωνες(παράξενο θα έλεγα)ή το ποτάμι τον βαθμών κοντεύει να ξεχειλίσει,φούσκωσε!φούσκωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εχει ξεχειλισει ηδη Sozi,εχει ξεχειλισει...ποιοι αραγε ειναι αυτοι οι μετριοφρωνες...δεν μου ρχετε,δε μου ρχετε γαμωτο!:P:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
19 7/13 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σ' αυτό το τρίμηνο πήρα 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
19 12/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_love_MEn

Νεοφερμένος

Η louiza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πω πω ολο 19αρια εχουν ολοι.... εγω με το 17,9 νιωθω σαν φτωχος συγγενης :D:D:D

Τεσπα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον εαυτο μου, απο 16,1 σε 17,9 :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αυτό είναι αλήθεια και μπράβο σου κοπέλα μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
α' τριμηνο 18,6!!! :)

β' τριμηνο 19,2!!! :D
-----------------------------------------
Τεσπα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον εαυτο μου, απο 16,1 σε 17,9 :no1:
:no1::no1::no1::no1::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna_leioy

Νεοφερμένος

Η Joanna A1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κι εγώ 19 παρά αν και δεν μου άρεσε καθόλου........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
λίγο έ???:(:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna_leioy

Νεοφερμένος

Η Joanna A1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ε οκ περίμενα κάτι παραπάνω....:(στο τμήμα μου είναι μαζεμένοι οι καλύτεροι μαθητές της πρώτης.......όπως καταλαβαίνετε υπάρχει ανταγωνισμός.....:'(:fss: Άσε που όσους περνούσα στο πρώτο τρίμηνο τώρα με έχουν ''φάει''!!!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
α τριμηνο 18 9/13!!!!!

β τρίμηνο 19 8/13!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top