Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
εντάξει της την είπαμε 1,2,3 φορές... δεν μπορεί ο κάθε άσχετος να την κοροιδεύει...
Έχεις δίκιο...Και επειδή ήμουν και εγώ ένας από αυτούς,της ζητάω συγγνώμη για τις 'σπόντες':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ24690

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ24690 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
19,9 girls
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

Amy

Νεοφερμένος

Η Amy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αχου τι ωραιος βαθμος θελω κ εγω , ποσες ωρες διαβαζεις την ημερα?
Εγω εβγαλα 12,3:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αχου τι ωραιος βαθμος θελω κ εγω , ποσες ωρες διαβαζεις την ημερα?
Εγω εβγαλα 12,3:'(:'(:'(:'(

Α γυμνασίου ο ένας και πήρε 12.3...

Α Λυκείου ο άλλος και πήρε 19.9...


...

Κάτι δε μου κολλάει. :hmm:

Αλλά όπως και να έχει, μη σκας. Δεν πάει ανάλογα με το πόσες ώρες διαβάζει κανείς, αλλά με το πώς διαβάζει. Και αν όντως είσαι Α γυμν. και έβγαλες 12.3, καλό θα ήταν να βελτιωθείς λίγο γιατί μετά θα αρχίσουν τα πιο δύσκολα...στην τελική, πολλά παιδιά που ξέρω δεν μπορούσαν να προσαρμοστούν στην Α' γυμν. και μερικά έβγαλαν και κάτω από τη βάση, ενώ τώρα που το έχουν συνηθίσει βγάζουν 14 και 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy

Νεοφερμένος

Η Amy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Α γυμνασίου ο ένας και πήρε 12.3...

Α Λυκείου ο άλλος και πήρε 19.9...


...

Κάτι δε μου κολλάει. :hmm:

Αλλά όπως και να έχει, μη σκας. Δεν πάει ανάλογα με το πόσες ώρες διαβάζει κανείς, αλλά με το πώς διαβάζει. Και αν όντως είσαι Α γυμν. και έβγαλες 12.3, καλό θα ήταν να βελτιωθείς λίγο γιατί μετά θα αρχίσουν τα πιο δύσκολα...στην τελική, πολλά παιδιά που ξέρω δεν μπορούσαν να προσαρμοστούν στην Α' γυμν. και μερικά έβγαλαν και κάτω από τη βάση, ενώ τώρα που το έχουν συνηθίσει βγάζουν 14 και 15.
Ααααχχχχ δεν ειδα οτι παει πρωτη λυκειου συγνωμη:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evans

Νεοφερμένος

Ο evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
19 5/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ24690

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ24690 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
η ουσια του σχολειου δεν ειναι ο βαθμοσ.η ουσια ειναι το τι θα αποκομισεισ απο αυτο και τι θα εφαρμοσεισ!εγω δεβρισκομαι στην ηλικια σου candygirl εβγαλα 19,9και τι καταλαβα??????????????????????ηταν βεβαια αντταμοιβη του κοπου μου!!!!απο κει και περα ειναι πρωσοπικο το θεματακι.τουσ αλλουσ δεν τουσ ενδιαφερει και το μονο που καταφερνεισ μ αυτο ειναι να γινεσαι κουραστικη και να φαινεσαι ψωνιο!!!!!!!!!!ΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ Π Ρ Ο Β Λ Η Μ Α ΣΟΥ.εμεισ ομωσ τι φταιμε????:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_punk_182

Νεοφερμένος

Ο jim_punk_182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω εβγαλα 16 παρα ενα δηλαδι (15,12/13)δεν νομιζω οτι ειναι χαλια βαθμος αλλα με το διαβασμα 5 λεπτων τι? περιμενω ευτηχως ομως μαθηματικα κ ιστορια που τα λατρευω πηρα 20!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rr

Νεοφερμένος

Η mary_rr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
19,5 εβγαλα αλλα δν το περιμενα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!Μπορει ν εγινε κανενα μπερδεμα γιατι τα διαγωνισματα μου δν ηταν κ απο τα καλυτερα!2ο τριμηνο υπολογιζω να βγαλω κανενα 16...μην ρωτησετε γιατι...πληροφορικη 16,5 μονο αυτο εχω να πω!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ο βαθμός μου ήταν 19 και 3/13... Ειχα 16 στα μαθηματικά (και πολύ μου έβαλε... Είχα γράψει 12) αλλά στα φιλολογικά πήρα σε όλα 19...

Άντε να δούμε, τώρα που τελειώνει το 3μηνο αν θα αυξήσω ή μειώσω τους βαθμούς μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
19,5 εβγαλα αλλα δν το περιμενα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!Μπορει ν εγινε κανενα μπερδεμα γιατι τα διαγωνισματα μου δν ηταν κ απο τα καλυτερα!2ο τριμηνο υπολογιζω να βγαλω κανενα 16...μην ρωτησετε γιατι...πληροφορικη 16,5 μονο αυτο εχω να πω!:(

Ναι, επειδή έγραψες ένα σχεδόν 17 σε ένα δευτερεύον μάθημα θα πέσεις από το 19 5/13 στο 16 0/13...

Έναν τοίχο να βαρέσω το κεφάλι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
19,5 εβγαλα αλλα δν το περιμενα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!Μπορει ν εγινε κανενα μπερδεμα γιατι τα διαγωνισματα μου δν ηταν κ απο τα καλυτερα!2ο τριμηνο υπολογιζω να βγαλω κανενα 16...μην ρωτησετε γιατι...πληροφορικη 16,5 μονο αυτο εχω να πω!:(

Μποινγκκκκκκκκκ. Κι εγώ πέρυσι έγραψα Θρησκευτικά (σοβαρό μάθημα έφερα σαν παράδειγμα:P) 12, αλλά έβγαλα 18 κ 3... έλεος, μην ακούω κουφάααα:jumpy:
-----------------------------------------
Ναι, επειδή έγραψες ένα σχεδόν 17 σε ένα δευτερεύον μάθημα θα πέσεις από το 19 5/13 στο 16 0/13...

Έναν τοίχο να βαρέσω το κεφάλι μου....

Άμα βρεις κανέναν φερ' τον κι απο 'δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μερικές φορές, διαβάζοντας τέτοια θέματα στο ischool, παθαίνω κόμπλεξ κατωτερότητας. Βλέπω, όλοι βγάζουν 19,5+, όλοι αριστεία κ.λπ. Παίζει να 'μαι ο μοναδικός εδώ μέσα που δεν έχει πάρει αριστείο ούτε μια φορά στα σχολικά του χρόνια και, ο μοναδικός που τέλειωσε το γυμνάσιο με 15,κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν εχασες και τιποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
19,2 καλος ελπιζω να βγαλω κατι καλυτερο τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ο βαθμός μου ήταν 19,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexis13

Νεοφερμένος

Ο alexis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω 19,4 στο 1ο,στο 2ο θα δείξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefkadios95

Νεοφερμένος

Ο Lefkadios95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19και1/13 !!!!!!!!! Είμαι 100% ευχαριστιμενος!!!!!! Περιμενω μεγαλύτερους στο 2ο 3μηνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...εγώ έβγαλα 21 και έκανα black jack
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top