Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν πω τι Μ.Ο. έβγαλα οι μισοί θα με πουν φυτό. Έτσι κι αλλιώς ο βαθμός, και ειδικότερα αυτός του γυμνασίου, δεν έχει μείζουσα σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
19 5/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι φυτα και βλακειες!ελεος.....
ακουω ξεδερφες μ και ανηψιες που εχω στο γυμνασιο και δν θελουν να μαθουν τα παιδια οτι διαβαζουν πολυ για να μν τους πουνε φυτο....
απλα ελεος!
αυτα τα λενε απο ζηλια και επειδη δεν μπορουν και οι ιδιοι να τα καταφερουν και να βγαλουν ενα βαθμο σαν και εσας...
ξεκολληστε απο τν νοοτροπια ''φυτο''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19 και 2/13 γιατι οι φιλολογοι μου δεν βαζουν 20 πρωτο τριμηνο κι ετσι αντι για 3 20 3 19 μετα μαθηματικα ειχα 18 παλι καλα γιατι περιμενα 17 και ειχα 17 στην τεχνολογιακαι το μοναδικο 17 μου και ειχα 5 20 ιστορια,γαλλικα(δεν παω φροντηστηριο),οικονομια,γεωγραφια και βιολογια . και θρησκευτικα δεν βαζει σε ολη την χρονια 2 σε κανενα πρωτακι μονο 19. αυτα!!!! στο επομενο τρημ θα τα παω καλυτερα που και αυτο που εβγαλα τον τριτο καλυτερο βαθμο του τμηματος ειχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μπράβο !!!:no1:Και εγώ πέρυσι είχα βγάλει 19 και 3/13 στο πρώτο τρίμηνο . . .Φέτος είχαμε καταλήψεις και δεν πήραμε βαθμούς :D.Ποιός ήταν ο μεγαλύτερος βαθμός στο τμήμα σου ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
19 και 6/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω ειχα βγαλει 16 και 6/13 στην πρωτη γυμνασιου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
:xixi::'(:(:no1::P:D:bye::lol::nono::mad::jumpy::jumpy::iagree::thanks::'(:'(:'(:'(;)εγω 17 11\12 ομηρος =αρχαια=ν.κειμενα=18,ν.γλωσσα 17,μαθ 16,πληροφορ=μουσικη=γεω,=,17,γερμ =θρησκ = 20 κ.α.............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:xixi::'(:(:no1::P:D:bye::lol::nono::mad::jumpy::jumpy::iagree::thanks::'(:'(:'(:'(;)εγω 17 1112 ομηρος =αρχαια=ν.κειμενα=18,ν.γλωσσα 17,μαθ 16,πληροφορ=μουσικη=γεω,=,17,γερμ =θρησκ = 20 κ.α.............:)


...μεσο ορο πες καλυτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω μαθηματικα 20,κειμενα 19,ομηρο 19,οικιακη οικονομια 20,αγγλικα και γαλλικα 20,αρχαια 18 και γλωσσα 17...αυτος ειναι οχαμηλοτερος βαθμος που πηρα[γλωσσα 17]...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos15

Νεοφερμένος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλα μην λετε μ**** Α' gym ειναι γελοια ελεος κουλάρεται πια επιτελους ολοι με τους βα8μους..........ελεος!!!!!!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και εσυ ετσι θα εκανες περυσι...εκτ6ως αν εισαι μαθητης του 15 και δεν σε ενδιαφερει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω 17 10/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
γυμναστικη ποσο πηρατε?εγω 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
εγω μαθηματικα 20,κειμενα 19,ομηρο 19,οικιακη οικονομια 20,αγγλικα και γαλλικα 20,αρχαια 18 και γλωσσα 17...αυτος ειναι οχαμηλοτερος βαθμος που πηρα[γλωσσα 17]...:'(:'(:'(
Ναι, κλάψε κλάψε :P
-----------------------------------------
καλα μην λετε μ**** Α' gym ειναι γελοια ελεος κουλάρεται πια επιτελους ολοι με τους βα8μους..........ελεος!!!!!!!!!!:lol:
Ο καθένας ότι γουστάρει κάνει.
Και το κουλάρετ* γράφεται με "ε" όχι με αι.
Μουαχαχαχ.
Σπαστικιάαααα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
αυτος ο βαθμος που οηραμε,ομως και ο βαθμος που θα παρουμε απο τα αλλα τρημινα θα μετρησει για το μεσο ορο ολης της χρονιας...[και απο τις εξετασεις φυσικα θα μετρησει]....οποτε πρεπει να προσπαθησουμε να παρουμε καλους βαθμος αν θελουμε να παρουμε κια αριστιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι και τι να το κανεις?? να το κορνιζαρεις??? χαχαχ ολα μια ιδεα ειναι ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
και εσυ ετσι θα εκανες περυσι...εκτ6ως αν εισαι μαθητης του 15 και δεν σε ενδιαφερει...:P

...μια χαρά καλέ το 15 :jumpy:







...βαθμοθήηηηηρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ναι και τι να το κανεις?? να το κορνιζαρεις??? χαχαχ ολα μια ιδεα ειναι ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
οταν λες "ιδεα",τι εννοεις?
-----------------------------------------
...μια χαρά καλέ το 15 :jumpy:







...βαθμοθήηηηηρες
το 15...???μαλλον κι εσυ τετοιος μαθητης εισαι...:PI'm sorry,but...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ωραία, και που πήρες αριστείο, τι απέδειξες? Ότι διαβάζεις για να πάρεις αριστείο? Να το βράσουμε αν διαβάζεις για το βαθμό, ειδικά αν εξάπτεσαι με ένα 17αρι! Να πω ότι πήρες 12 εντάξει, καλά κάνεις και θες να το ανεβάσεις, αλλά το να κλαίγεσαι για ένα 17 είναι κατάντια...Δεν έχει καμία απολύτως σημασία το 17 το 18 ή το αριστείο του γυμνασίου, μπροστά στις πανελλήνιες δεν πιάνουν ούτε μία. Και καλό θα είναι να αναθεωρήσεις κάποιες από τις απόψεις σου για τους βαθμούς (μιας και κρίνεις το 15 χάλια) γιατί έτσι κι αλλιώς θα αναγκαστείς να αναθεωρήσεις στο λύκειο...εκεί που ίσως μάθετε να εκτιμάτε και το 16, γιατί πολλοί από σας που διαβάζετε μόνο αυτά που αφορούν τον βαθμό σας θα τα χάσουν στο λύκειο. Δεν είμαι λύκειο, αλλά έχω αρκετούς φίλους και συγγενείς από εκεί που με πληροφορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top