Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
....Monday bloody Monday....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Να πω κι εγω κατι τωρα επειτα απο τις υστεριες?Δεν εχει περασει χρονια που να μην παρω επαινο βραβειο η κατι τετοιο,αλλα ολα αυτα ειναι μονο για ηθικη ικανοποιηση,δεν μετρανε πουθενα.Σιγουρα πρεπει να εχεις βασεις αλλα αυτο που μετραει και που θα σε βγαλει τελικα ασπροπροσωπο-η(δυστυχως) ειναι μονο ενας χρονος,η τελευταια ταξη του λυκειου.
Οποτε σκεφτομενη κι εγω τις δικες μου υστεριες και το αγχος που ειχα αν θα παρω 19 και 2 η 19 και 5 κατεληξα οτι τσαμπα εχανα τον καιρο μου και οτι ισως τωρα να ειχα περισσοτερα αποθεματα ενεργειας για διαβασμα.Προς θεου δεν λεω να μην διαβαζετε,απλα δωστε στα πραγματα την αξια που τους πρεπει.(ελεος,δινω και συμβουλες τρομαρα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να πω κι εγω κατι τωρα επειτα απο τις υστεριες?Δεν εχει περασει χρονια που να μην παρω επαινο βραβειο η κατι τετοιο,αλλα ολα αυτα ειναι μονο για ηθικη ικανοποιηση,δεν μετρανε πουθενα.Σιγουρα πρεπει να εχεις βασεις αλλα αυτο που μετραει και που θα σε βγαλει τελικα ασπροπροσωπο-η(δυστυχως) ειναι μονο ενας χρονος,η τελευταια ταξη του λυκειου.
Οποτε σκεφτομενη κι εγω τις δικες μου υστεριες και το αγχος που ειχα αν θα παρω 19 και 2 η 19 και 5 κατεληξα οτι τσαμπα εχανα τον καιρο μου και οτι ισως τωρα να ειχα περισσοτερα αποθεματα ενεργειας για διαβασμα.Προς θεου δεν λεω να μην διαβαζετε,απλα δωστε στα πραγματα την αξια που τους πρεπει.(ελεος,δινω και συμβουλες τρομαρα μου)

What on earth are you talking about?! Η Τρίτη δεν είναι αυτή που θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο γιατί πολύ απλά η Τρίτη δεν είναι τίποτα χωρίς την Πρώτη και τη Δευτέρα. Ναι ναι ξέρω θα μου πεις πως το είπες. Δε λέω κάτι διαφορετικό απλά δε νομίζω πως πρέπει να γίνεται ο διαχωρισμός σε τάξεις για τις βάσεις και σε τάξεις για τις Πανελλαδικές. Όλη η προσπάθεια στο Λύκειο είναι αυτή που σε βγάζει ασπροπρόσωπο τελικά. Επίσης σας παρακαλώ πολύ σταματήστε να λέτε βλακείες περί απόθεμάτων ενέργειας κλπ. Ο συνειδητοποιημένος άνθρωπος έχει πάντα ενέργεια για προσπάθεια. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδακια μου γλυκύτατα, πήρα 19!!!Δηλαδή, τον καλύτερο βαθμό της τάξης...Περίμενα να τα πάω χάλια!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδακια μου γλυκύτατα, πήρα 19!!!Δηλαδή, τον καλύτερο βαθμό της τάξης...Περίμενα να τα πάω χάλια!!!!:D
ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!:no1:
-----------------------------------------
ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!:no1:
Συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα ηθελα να κανω εφε!!!!:D
-----------------------------------------
Παιδια πηρα βαθμουσ και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη!!!χαλια χαλια!!! 16 2|12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!:no1:
-----------------------------------------

Συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα ηθελα να κανω εφε!!!!:D
-----------------------------------------
Παιδια πηρα βαθμουσ και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη!!!χαλια χαλια!!! 16 2|12.

Αντε τρεχα τοτε στην γωνια να κλαις σαν το κουταβακι!!!!!

ΕΛΕΟΣ!ΜΑ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αντε τρεχα τοτε στην γωνια να κλαις σαν το κουταβακι!!!!!

ΕΛΕΟΣ!ΜΑ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ?!

Χαλάρωσε, θα ανεβάσεις καμιά πίεση.


Εγώ τους τα είπα. Αν θέλουν ας ακούσουν. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
17!!!!!! Δεν το περιμενα!!.... αν και επεσα πολυ απο περυσι..... τεσπα, δεν το παιρνω και κατακαρδα, τι τα εχουμε αλλα 2 τριμηνα??:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αντε τρεχα τοτε στην γωνια να κλαις σαν το κουταβακι!!!!!

ΕΛΕΟΣ!ΜΑ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ?!
να σου πω και εσενα τι σε νοιαζει τι κανω???και αμα εχω κομπλεξ ειναι δικο μου προβλημα!!οκ δεν σου λεω κατι αλλα με τον τροπο οπου τ ειπεσ δεν ακουστηκε ωραιο!!αν θελεισ να με κρινεισ φιλικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Αντε τρεχα τοτε στην γωνια να κλαις σαν το κουταβακι!!!!!

ΕΛΕΟΣ!ΜΑ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ?!
Έλα ντε...
Νταξει δεν είναι κόμπλεξ ακριβώς, μπορεί όντως να μην είσαι ευχαριστημένος απο αυτό που πήρες. Εμένα όμως με εκνευρίζει που κάποια παιδιά (βλέπε αδερφός μου) ντρέπονται να πουν τι πήραν ή λένε παραπάνω επίτηδες, ενώ έχουν μια χαρά βαθμό...
Βαθμοί είναι ρε παιδία. Σίγουρα θα επηρεάσουν την διάθεσή σου, αλλά δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Παραδέχομαι πως κι εγώ αγχώνομαι πολύ για το τι θα πάρω, αλλά όλα εξαρτώνται απο το πόσο προσπαθείς, αυτό δείχουν, την προσπάθεια που έκανες. Οπότε ότι και να πάρεις εξαρτάται απο εσένα, το "σκατά" εσύ το προκάλεσες... Δεν σου φταίει κανείς άλλος.
Κι εμείς πήραμε σήμερα...
Μια χαρά τα πήγα, δεν έχω παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Έλα ντε...
Νταξει δεν είναι κόμπλεξ ακριβώς, μπορεί όντως να μην είσαι ευχαριστημένος απο αυτό που πήρες. Εμένα όμως με εκνευρίζει που κάποια παιδιά (βλέπε αδερφός μου) ντρέπονται να πουν τι πήραν ή λένε παραπάνω επίτηδες, ενώ έχουν μια χαρά βαθμό...
Βαθμοί είναι ρε παιδία. Σίγουρα θα επηρεάσουν την διάθεσή σου, αλλά δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Παραδέχομαι πως κι εγώ αγχώνομαι πολύ για το τι θα πάρω, αλλά όλα εξαρτώνται απο το πόσο προσπαθείς, αυτό δείχουν, την προσπάθεια που έκανες. Οπότε ότι και να πάρεις εξαρτάται απο εσένα, το "σκατά" εσύ το προκάλεσες... Δεν σου φταίει κανείς άλλος.
Κι εμείς πήραμε σήμερα...
Μια χαρά τα πήγα, δεν έχω παράπονο.


σωστα!
ελεος δλδ διγα μην αγχωθουμε για τους κολοβαθμους...
φυσικα νομιζω οτι το αγχος ειναι περισσοτερο στα κοριτσια...
γιατι τα αγορια λεμε ενα στα @@ μας και τελειωσε...ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
σωστα!
ελεος δλδ διγα μην αγχωθουμε για τους κολοβαθμους...
φυσικα νομιζω οτι το αγχος ειναι περισσοτερο στα κοριτσια...
γιατι τα αγορια λεμε ενα στα @@ μας και τελειωσε...ΕΛΕΟΣ
Εσύ πως τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
17!!!!!! Δεν το περιμενα!!.... αν και επεσα πολυ απο περυσι..... τεσπα, δεν το παιρνω και κατακαρδα, τι τα εχουμε αλλα 2 τριμηνα??:p:p
Και εγώ τα ίδια 17,1 και περίμενα 16 και κάτι αν και σε μερικά μαθήματα πραγματικά με αδίκησαν !!!!!!!!!!!!!Αλλά εντάξει δεν με πειράζει και πέρσι πρώτο τρίμηνο τόσο έβγαλα και στο δεύτερο ανέβηκα17 μονάδες !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
19 κ 2 ...ΕΛΕΟΣ
ηταν μια απογοητευση αλλα 2ο τριμηνο θα τα κανω ολα 20!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
19 κ 2 ...ΕΛΕΟΣ
ηταν μια απογοητευση
αλλα 2ο τριμηνο θα τα κανω ολα 20!

Έλεος!!!!!!:mpam::mpam::mpam::ee::ee::ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
και εγώ παιδιά 17 και 5 έβγαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
19 κ 2 ...ΕΛΕΟΣ
ηταν μια απογοητευση αλλα 2ο τριμηνο θα τα κανω ολα 20!


Είσαι ο ορισμός του "καποιανου χαρίζανε γάιδαρο και τον εκοίταζε στα δόντια" :)


Υπάρχουν και άλλες λέξεις που σε περιγράφουν απόλυτα -σε αυτό σου το ποστ τουλάχιστον- αλλά δε θέλω να σε προσβάλλω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
What on earth are you talking about?! Η Τρίτη δεν είναι αυτή που θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο γιατί πολύ απλά η Τρίτη δεν είναι τίποτα χωρίς την Πρώτη και τη Δευτέρα. Ναι ναι ξέρω θα μου πεις πως το είπες. Δε λέω κάτι διαφορετικό απλά δε νομίζω πως πρέπει να γίνεται ο διαχωρισμός σε τάξεις για τις βάσεις και σε τάξεις για τις Πανελλαδικές. Όλη η προσπάθεια στο Λύκειο είναι αυτή που σε βγάζει ασπροπρόσωπο τελικά. Επίσης σας παρακαλώ πολύ σταματήστε να λέτε βλακείες περί απόθεμάτων ενέργειας κλπ. Ο συνειδητοποιημένος άνθρωπος έχει πάντα ενέργεια για προσπάθεια. :bye:

Τοτε δεν ειμαι συνειδητοποιημενη...και μην κρινεις απο τοσο νωρις,αφου λες οτι καταλαβαινεις πως το ειπα θα καταλαβεις και τι εννοω.Αν δεν διαβασεις στην Τριτη και εχεις τις καλυτερες βασεις απο τις αλλες ταξεις(οπως εγω)τοτε το καλυτερο που μπορει να εχεις ειναι ενας μεσος βαθμος,αριστα οχι παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
19 κ 2 ...ΕΛΕΟΣ
ηταν μια απογοητευση αλλα 2ο τριμηνο θα τα κανω ολα 20!

Τι απογοήτευση ρε εσύ απέτυχες παταγωδώς, απορώ πώς σε κρατάνε ακόμη στο σχολείο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τοτε δεν ειμαι συνειδητοποιημενη...και μην κρινεις απο τοσο νωρις,αφου λες οτι καταλαβαινεις πως το ειπα θα καταλαβεις και τι εννοω.Αν δεν διαβασεις στην Τριτη και εχεις τις καλυτερες βασεις απο τις αλλες ταξεις(οπως εγω)τοτε το καλυτερο που μπορει να εχεις ειναι ενας μεσος βαθμος,αριστα οχι παντως.

Ρε Ιωάννα, δεν είπα να μη διαβάζουμε στην Τρίτη. Αλίμονο. Απλά μίλησα για το διαχωρισμό που γίνεται από τους μαθητές σε τάξεις βάσεων και σε τάξεις Πανελλαδικών. :):bye:

19 κ 2 ...ΕΛΕΟΣ
ηταν μια απογοητευση αλλα 2ο τριμηνο θα τα κανω ολα 20!

Λοιπόν ελπίζω να κάνεις πλάκα. Επειδή όμως δεν κάνεις, θα σου πω ένα πράγμα: Είσαι τυχερός. Είσαι τυχερός που το iSchool απαγορεύει τις ύβρεις και τις προσωπικές επιθέσεις. Να το ξέρεις όμως, πρέπει κάποιος να βρεθεί, να σε βρίσει κατάμουτρα, να στα πει μήπως και ξυπνήσεις. Ειλικρινά σου μιλάω, αν δεν ήμασταν σε αυτό το forum, ό,τι βρισιά δεν έχω πει στη ζωή μου θα την άκουγες. Αλλά η αυτοσυγκράτηση είναι μεγάλη αρετή. Επίσης, μη μου αρχίσεις τα: ''Εσένα τι σε νοιάζει, δικό μου πρόβλημα blah blah blah''. Δικό σου πρόβλημα αλλά και δικό μου γιατί από κάτι τέτοιους γεμίζουν σήμερα τα σχολεία και πάμε όπως πάμε. Τέλος πάντων, πράξε όπως νομίζεις φίλε μου. Θέλω να έρθεις εδώ το Μάρτιο-Απρίλιο και να μου πεις: ''Shadowfax, όλα 20''.

Ρε δεν πάμε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top