Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Σε 2 μέρες παίρνουμε. (19/12)
Έλα κι έχω αγχωθεί, μην μου το θυμίζετε.
Αν πάρω κάτω απο 18, θα κάνω φόνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ηρεμηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Ειπαμε! Οταν λεω δεν διαβαζω εννοω πως δεν κανω 500 ωρες!Υπαρχουν μερες που δεν χρειαζεται σχεδον κα8ολου!
Αν δεν διαβαζα ουτε λιγο τοτε δεν θα επερνε ουτε 12 για μεσο ορο!
-----------------------------------------
^^^^^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ηρεμηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Ειπαμε! Οταν λεω δεν διαβαζω εννοω πως δεν κανω 500 ωρες!Υπαρχουν μερες που δεν χρειαζεται σχεδον κα8ολου!
Αν δεν διαβαζα ουτε λιγο τοτε δεν θα επερνε ουτε 12 για μεσο ορο!
-----------------------------------------
^^^^^^

Ναι, ναι εντάξει. Μάθε να συζητάς ήρεμα. (Μήπως ζητάω πολλά από ένα παιδί Α' Γυμνασίου?? Μάλλον...) :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οκ μολις μαθω θα ερθω!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οκ μολις μαθω θα ερθω!:iagree:

Μην το συνεχίζεις. Ξέρεις μου είναι πολύ εύκολο να λογομαχήσω με ένα ειρωνικό γυμνασιόπαιδο, και ευχάριστo θα έλεγα. Άλλο όμως αυτό που θα ήταν εύκολο να κάνω και άλλο αυτό που πρέπει να κάνω. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
oκ..xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μην το συνεχίζεις. Ξέρεις μου είναι πολύ εύκολο να λογομαχήσω με ένα ειρωνικό γυμνασιόπαιδο, και ευχάριστo θα έλεγα. Άλλο όμως αυτό που θα ήταν εύκολο να κάνω και άλλο αυτό που πρέπει να κάνω. :bye:
Είναι οι απαντήσεις που δίνεις και δεν μπαίνει κανείς στον κόπο να σου αντιμιλήσει :P
Αχ ρε σαντ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι, σήμερα πήραμε! 19 5/12 ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Χθες...19 8/13. Περιττό να πω πως ναι μεν είμαι ικανοποιημένος (γιατί κατέβαλα κι ένα κόπο), αλλά δεν το παίρνω και πάνω μου. Αν το έκανα, θα δεχόμουν βροχή επίθεσης από τα λυκειόπαιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Κοιτα οταν ενας μαθητης παιρνει απο το πρωτο τριμηνο 19.8 φαινεται οτι απο καπου βρομαει το πραμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
όντως βρωμάει , και το παρατηρώ πολλές φορές και στο δικό μου σχολειό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
19 & 1/13
:D:up::dance::yeah::yeah::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
16.5 περιεργο;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ε ναι, εμένα η μισή μου τάξη στο πρώτο τρίμηνο είχε πάνω από 19 κ 1... πέρυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κατι μ λεει πως πρεπει να κανω συμμαχια με τον November και τον Shadowfax...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σε 2 μέρες παίρνουμε. (19/12)
Έλα κι έχω αγχωθεί, μην μου το θυμίζετε.
Αν πάρω κάτω απο 18, θα κάνω φόνο. :P
και εγω το ιδιο......:'(:'(
-----------------------------------------
Ναι, σήμερα πήραμε! 19 5/12 ! :)
μπραβο κοριτσι μου.......εγω να δω τι θα παρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top