Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εεεμ εμεις αυριο παιρνουμε βαθμους..
και εχω: (με bold τα ωριαια)
μαθηματικα:20, 20, 20
αρχαια:16,19,18
ιλιαδα:20
ιστορια:20,19
πληροφορικη:20
φυσικη:20
χημεια:20,15(οχουυ)
θρησκευτικα:20
γαλλικα:18
αγγλικα:20
γεωγραφια:20
οικιακη:18, 20

αυταα πανω κατω..
νταξ πιστευω κααλα θα τα εχω παει
αν εξαιρεσεις χημεια και γεωγραφια(που προφορικα δεν ειπα καλα)
πιστευω οκ..

αααντε να δουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εμεις αυριο.
μαμααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ακόμα να πάρουμε εμείς...

Ουτε μας έχουνε πει πότε θα τους πάρουμε...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!πηρα!
μεσο ορο 18 παρα ενα και να φανταστειτε 5 λεπτα κανω να φτιαξω μονο τα βιβλια!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εσεισ ολοι οσοι δεν εχετε παρει βαθμουσ τι μεσο ορο νομιζετε οτι θα βγαλετε?εγω παντωσ πιστευω οτι παρω περιπου 17-18....πιστευω οτι δεν τα εχω παει καλα σε αυτο το 3μηνο ασχετα με τουσ βαθμουσ οπου μπορουν να μου βαλουν.....ενταξει δεν ειναι και λιγο το 17 αλλα μπορουσα να παω και παραπανω....στο 2 3μηνο οπου εχει αρχισει κιολασ το 19 θα το εχω στην τσεπη μου...
-----------------------------------------
μπραβο σε ολουσ.......για τουσ βαθμουσ.....!!!!:bravo::bravo::bravo:
-----------------------------------------
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!πηρα!
μεσο ορο 18 παρα ενα και να φανταστειτε 5 λεπτα κανω να φτιαξω μονο τα βιβλια!:lol:
τι εννοεισ οταν λεσ οτι κανεισ 5 λεπτα για να φτιαξεισ τα βιβλια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εννοει οτι ειναι τοσο εξυπνος ωστε η μονη ωρα π ασχολειται με τα βιβλοια του ειναι η ωρα π τα φταιχνει... ηρεμαααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πήραμε και είχα Μ.Ο. 19,5/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meangirl

Νεοφερμένος

Η Παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σκάλα (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παναγια μου!!!!!!!!:!:συγχαρητηρια μακαρι να βγαλω και εγω τοσο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ 19.8 :D Επιτέλους για μια φορά το σχολείο με έκανε χαρούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Χαιρομαι παντως που στο λυκειο ειναι και θεμα μυαλου και μερικοι μαθηταραδες του 19.7-8 στο γυμνασιο πεφτουν στο 16 και στις πανελληνιες γραφουν σκατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
νταξει δν ειναι μονο θεμα των ιδιων νικο... εχουν (ενα ορισμενο ) μεριδιο ευθυνης και οι καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Του γυμνασιου εννοεις? η του λυκειου? Για του γυμνασιου ναι συμφωνω,βαζουν εξαιρετικα ευκολα μεγαλους βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Χαιρομαι παντως που στο λυκειο ειναι και θεμα μυαλου και μερικοι μαθηταραδες του 19.7-8 στο γυμνασιο πεφτουν στο 16 και στις πανελληνιες γραφουν σκατα

:( Μόλις μου έφυγε η χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
:( Μόλις μου έφυγε η χαρά
Εννοειτε πως δεν ειναι για ολους, απλα οσοι αξιζουν φαινονται στο λυκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ε τότε ελπίζω να αξίζω....γιατί ο πρώτος της Β' Γυμνασίου από εμάς δεν αξίζει...να παπαγαλίζει ξέρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ πάντος αν και είμαι πρώτη δεν παπαγαλίζω ποτέ... Ούτε στη γεωγραφία... Επειδή είμαι σε πειραματικό, σε εμάς δεν χαρίζουν ούτε μονάδα και ελπίζω να φαίνεται ποιος αξίζει γιατί υπάρχουν και μερικοί παπαγάλοι στην τάξη... Παρ' όλ' αυτά μου είναι δύσκολο να γράψω 20, πάντοτε που ξεφέβγει κάποιο λάθος... Ακόμη απορώ πως έχω τον μεγαλύτερο Μ.Ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χαιρομαι παντως που στο λυκειο ειναι και θεμα μυαλου και μερικοι μαθηταραδες του 19.7-8 στο γυμνασιο πεφτουν στο 16 και στις πανελληνιες γραφουν σκατα

Υπάρχει και η παράμετρος: ''Κακή στιγμή'' you know. Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα πιά. Έχω ένα φίλο, πολύ μεγάλο μυαλό, εννοείται μεγαλύτερο από μένα. Στο διαγώνισμα Φυσικής στο φροντιστήριο δεν έγραψε καλά, εγώ από την άλλη έγραψα καλά. Και? Τί σημαίνει πως δεν είναι καλός? Απλά ο άνθρωπος ''δεν ήταν στη μέρα του''. Πάντως, μπορώ να πω πως κι εμένα μου αρέσει όταν αυτά τα 19.8 που με τόση χαρά και με τόσα χαρούμενα smilies προβάλλονται εδώ, γίνονται 13άρια στο Λύκειο :P.

Farewell :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πάντως, μπορώ να πω πως κι εμένα μου αρέσει όταν αυτά τα 19.8 που με τόση χαρά και με τόσα χαρούμενα smilies προβάλλονται εδώ, γίνονται 13άρια στο Λύκειο :P.
Ελπίζω να μην εννοείς εμένα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ελπίζω να μην εννοείς εμένα...:'(

Όχι, δεν αναφέρομαι σε κανένα προσωπικά. Generally speaking, you know. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Όχι, δεν αναφέρομαι σε κανένα προσωπικά. Generally speaking, you know. :bye:

Τότε ελπίζω να μην ανήκω σε αυτήν την κατηγορία ούτε τώρα, ούτε στο μέλλον. Θα δείξει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top