Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Μαρία2126756

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγώ πήρα 19 γεωγραφία,18 μαθηματικά, έναν απαίσιο βαθμό στην ιστορία και 17 στην οικιακή οικονομία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ρε παιδια εμας μας εβελε τεχνολογια απροηδοποιητο !!! Νομιζα οτι απαγορευεται στην Τεχνολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία2126756

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και εμάς κάτι σα τεστάκι, λίγο παλιότερα.Δε μας είπε αποτελέσματα.Δε νομίζω να μετρήσει τόσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εμας ναι!!!!!!!!!!!!!! 16 πηρα!!! 3 παιδια ειμασταν πανω απο την βαση !!!!
Γαματο το Β2'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Tεχνολογία τεστ;;;;:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ναι !!!!!!!!! Πολυ παραξενο !!! Κατα τα αλλα δεν κανουμε εμεις Οικοιακη οικονομια γιατι λυπει ο καθηγητης και δεν εχουμε ΑΦΑΣΙΑ ειμαστε !!!!!!!!!!!!
Καλα δεν λεω οτι οι κακομιροι οι καθηγητες μας πηγαν εκδρομη και την αλλη μερα καναμε καταληψη για τι μας πεειραζει η στρογγυλη πιτσα ΝΑΙ καλα διαβασατε ειμαστε μουρλα!!!!!
Φανταστειτε οτι το τμημα μας εχει σκειστει η κουρτινα και εχουμε χαλασει την πορτα !!! Ζητησ@με να μας το φτιαξουνε γιατι ενα παιδι απο το β1 το εκανε και ειπαν ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!! ολα σχεδον τα παιδια εχουμε παει γραφειο και ομως!!!! Ειμαστε 22 και εχουν παει στανταρ τα 13 (ευτυχως εγω οχι)!!!!!
Εχουμε και αλλα ελλατωματα αλλα ενταξει !!!!(μηπως αυτα που λεω ειναι ασχετα με το θεμα)????????????????????;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εγω παιδια 14 μουσικη
μαθηματικα πατωσα τελειως 06 και ειχα διαβασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ 20 μαθηματικά, όμως ήταν το μόνο που δεν διάβασα...
Σε ολα τα άλλα έχασα το 20 για χαζομάρες...
Χημεία 19, Θρησκευκικά 18, Πληροφορική 18, Φυσική 19, Γεωγραφία 18...:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ 20 μαθηματικά, όμως ήταν το μόνο που δεν διάβασα...
Σε ολα τα άλλα έχασα το 20 για χαζομάρες...
Χημεία 19, Θρησκευκικά 18, Πληροφορική 18, Φυσική 19, Γεωγραφία 18...:mpam:

ναι γιατί βλέπεις αυτοί οι βαθμοί απέχουν πολύ από το 20... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ναι όμως ένας που έχει γράψει 10 θα πάρει τουλάχιστον 15, ένας που έγραψε 18 το πολύ 19 θα πάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι όμως ένας που έχει γράψει 10 θα πάρει τουλάχιστον 15, ένας που έγραψε 18 το πολύ 19 θα πάρει...

Καταρχάς μη σκας κοπέλα μου για τους βαθμούς... και κατα δεύτερον είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πως οι αυξομειώσεις βαθμών στο επίπεδο του 10-15 γίνονται εύκολα... οι βαθμοί όμως που αγγίζουν το 20 δεν αλλάζουν με την ίδια ευκολία :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
απόλυτα ικανοποιημένος.

19 ιλιάδα, γλώσσα, κείμενα
18 αρχαία
18 μαθηματικά (ήταν κι άλλα δυο τα οποία δεν τα λέμε)
πληροφορική (ούτε αυτή τη λέμε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Καταρχάς μη σκας κοπέλα μου για τους βαθμούς... και κατα δεύτερον είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πως οι αυξομειώσεις βαθμών στο επίπεδο του 10-15 γίνονται εύκολα... οι βαθμοί όμως που αγγίζουν το 20 δεν αλλάζουν με την ίδια ευκολία :bye:

Προσωπικά δεν σκάω με τους βαθμούς. Με νευριάζουν όμως 2 πράγματα:
1)Οι απροσεξίες μου
2)Να έρχονται να με ρωτάνε πόσο πήρα και αν έχουν μεγαλύτερο βαθμό από εμένα να κάνουν λες και ανακάλυψαν το Πυθαγόρειο... Η εκατόμβη τους λείπει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για το πρώτο καλά κάνεις και ''εκνευρίζεσαι''. Όσο για τους υπόλοιπους, απλά αγνόησέ τους. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Για το πρώτο καλά κάνεις και ''εκνευρίζεσαι''. Όσο για τους υπόλοιπους, απλά αγνόησέ τους. :bye:

Όσο μπορέσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κι εμένα μου τη σπάει αυτό που λέει η σταυρούλα... ιδιέταιρα όταν γίνεται από μαθητές που παίρνουν μια στις 1000 πάνω από τη βάση και μια στο εκατομμύριο πάνω από 17...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Προσωπικά δεν σκάω με τους βαθμούς. Με νευριάζουν όμως 2 πράγματα:
1)Οι απροσεξίες μου
2)Να έρχονται να με ρωτάνε πόσο πήρα και αν έχουν μεγαλύτερο βαθμό από εμένα να κάνουν λες και ανακάλυψαν το Πυθαγόρειο... Η εκατόμβη τους λείπει... :P

[σπασίκλας]Δεν ανακαλύφθηκε το Πυθαγόρειο. Η μετρική σχέση ήταν γνωστή κατασκευαστικά στην Αίγυπτο και απλά ο Πυθαγόρας την απέδειξε μαθηματικά.[/σπασικλας]:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Προσωπικά δεν σκάω με τους βαθμούς. Με νευριάζουν όμως 2 πράγματα:
1)Οι απροσεξίες μου
2)Να έρχονται να με ρωτάνε πόσο πήρα και αν έχουν μεγαλύτερο βαθμό από εμένα να κάνουν λες και ανακάλυψαν το Πυθαγόρειο... Η εκατόμβη τους λείπει... :P
Κι εμένα το ίδιο... Πω πω... :mad:
Σου κάνουν και τους έξυπνους μετά, κοίτα τι έχω κι εσύ δεν έχεις :D
-----------------------------------------
[σπασίκλας]Δεν ανακαλύφθηκε το Πυθαγόρειο. Η μετρική σχέση ήταν γνωστή κατασκευαστικά στην Αίγυπτο και απλά ο Πυθαγόρας την απέδειξε μαθηματικά.[/σπασικλας]:P:P
:lol::lol::lol::lol::lol:
έγραψε αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
[σπασίκλας]Δεν ανακαλύφθηκε το Πυθαγόρειο. Η μετρική σχέση ήταν γνωστή κατασκευαστικά στην Αίγυπτο και απλά ο Πυθαγόρας την απέδειξε μαθηματικά.[/σπασικλας]:P:P

For that matter, όλα τα Θεωρήματα (όταν ακόμα έπαιρναν ονόματα) υιοθετούσαν τα ονόματα αυτών που τα απέδειξαν και όχι αυτών που παρατήρησαν τις εκάστοτε ισχύουσες σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
καλα καλά, άντε να παίξετε κάνα wotlkjdsikj και αφήστε τους μικρούς να σώσουν τον κόσμο :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top