Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε μην κολλατε στους βαθμους! δηλαδη στις πανελληνιες πως θα κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα σ διορθωσω χαρα γτ εμεις που παμε λυκειο και το ,1 μετραει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μετραει ναι, το ξερω! και το λεω και σε μενα που ανταγωνιζομαι χρονια με την απουσιολογο που εχει 2 μορια παραπανω. και τι καταλαβα?περυσι μια περιοδο η μαμα μου μου εβαζε 1/4 ηρεμιστικο χαπι στο γαλα μου γιατι τα νευρα μου ηταν χαλια, μην τυχον και ο καθηγητης πει ενα παραπανω μπραβο στη Μαρια και οχι σε μενα. δε λεω να εισαι αδιαφορος αλλα να παιρνεις το 20 για τον Ηλια και οχι για να καμαρωνει ο μπαμπας οτι ο γιος του εβγαλε 20! {γενικα μιλαω οχι προσωπικα} ο βαθμος ειναι σημαντικος στις πανελληνιες οχι το ενα μοριο στο διαγωνισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αν και μικρη εχεις καλες αποψεις¨!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στις πανελληνιες δειχνεις τις γνωσεις σου και οχι σε ενα μοριο που εβγαλες σε ενα διαγωνισμα το οποιο θα εχεις ξεχασει σε ενα μηνα! σωστα τα λεει η Χαρουλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
στις πανελληνιες δειχνεις τις γνωσεις σου και οχι σε ενα μοριο που εβγαλες σε ενα διαγωνισμα το οποιο θα εχεις ξεχασει σε ενα μηνα! σωστα τα λεει η Χαρουλα?

δεν δείχνεις και ακριβώς τις γνώσεις σου εδώ που τα λέμε αλλά γενικά δίκιο έχεις πιο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μην κολλας στην ηλικεια. η εξυπναδα και ακομα περισσοτερο η ωριμοτητα δε μετριεται με τουσ μηνες και τα χρονια... αρκει να ξερεις που πας! σε ποιο δρομο! στο ανγχος του 19 ή 19,1 ή σε μια επιστημη που πατας πανω στο 19
-----------------------------------------
και γιατι δε δειχνεις τις γνωσεις σου στις εξετασεις? ξερω οτι ολη σου η ζωη κυμαινεται απο ενα παραμικρο λαθος αλλα αμα ξερεις κατι τπτ δε σε εμποδιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
17,5 ιλιαδα και σιγουρα εχω 20 μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
μετραει ναι, το ξερω! και το λεω και σε μενα που ανταγωνιζομαι χρονια με την απουσιολογο που εχει 2 μορια παραπανω. και τι καταλαβα?περυσι μια περιοδο η μαμα μου μου εβαζε 1/4 ηρεμιστικο χαπι στο γαλα μου γιατι τα νευρα μου ηταν χαλια, μην τυχον και ο καθηγητης πει ενα παραπανω μπραβο στη Μαρια και οχι σε μενα. δε λεω να εισαι αδιαφορος αλλα να παιρνεις το 20 για τον Ηλια και οχι για να καμαρωνει ο μπαμπας οτι ο γιος του εβγαλε 20! {γενικα μιλαω οχι προσωπικα} ο βαθμος ειναι σημαντικος στις πανελληνιες οχι το ενα μοριο στο διαγωνισμα!


Το γεγονός ότι και το μόριο μετράει δεν έχει καμία σχέση με τις μαλακίες τύπου σημαία, απουσιολόγιο, αριστείο. Στις Πανελλήνιες Εξετάσεις (αλλά και στο βαθμολογικό προφίλ που διαμορφώνεις ήδη από την Α Λυκείου) έχει άμεση σχέση με το αν θα καταφερεις να εισαχθείς στη σχολή της πρώτης επιλογής σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
μετραει ναι, το ξερω! και το λεω και σε μενα που ανταγωνιζομαι χρονια με την απουσιολογο που εχει 2 μορια παραπανω. και τι καταλαβα?περυσι μια περιοδο η μαμα μου μου εβαζε 1/4 ηρεμιστικο χαπι στο γαλα μου γιατι τα νευρα μου ηταν χαλια, μην τυχον και ο καθηγητης πει ενα παραπανω μπραβο στη Μαρια και οχι σε μενα. δε λεω να εισαι αδιαφορος αλλα να παιρνεις το 20 για τον Ηλια και οχι για να καμαρωνει ο μπαμπας οτι ο γιος του εβγαλε 20! {γενικα μιλαω οχι προσωπικα} ο βαθμος ειναι σημαντικος στις πανελληνιες οχι το ενα μοριο στο διαγωνισμα
Χωρις παρεξηγηση, αυτο πια ειναι καταντια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση, αυτο πια ειναι καταντια

Γιατι καταντια? απλα αμα μεγαλωνεις σε μια επαρχιακη κωμοπολη που σε γνωριζουν ακομα και οι πετρες εχει σημασια η πρωτια. ειναι ωραιο το συναισθημα οταν λενε π.χ. ''η κορη του Αρη πηρε τη σημαια ή το απουσιολογιο'' στην αθηνα βεβαια τα πραγματα διαφερουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, ωραίο το συναίσθημα. Και πολύ κομπλεξικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οταν μενεις σε μια κωμοπολη 5000 κατοικων γινεσαι και κομπλεξικος και βαθμοθυρας, και ολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν εισαι εντάξει με τον εαυτό σου, όχι, σε καμία περίπτωση. Αν δεν έχεις και κάτι άλλο να δείξεις, τότε ίσως ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
οταν μενεις σε μια κωμοπολη 5000 κατοικων γινεσαι και κομπλεξικος και βαθμοθυρας, και ολα....

Και μοιρολάτρης, και ευθυνόφοβος και και και...

Δεν. Πάτε. Καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και ομως και το παραμικρο μετραει. γιατι οι ''χωριατες'' ειναι σαν μαυρα κορακια. περιμενουν την ευκαιρια να σε φανε... πηρε η χαρουλα το proficiency? μπραβο.. πηρε επενο υπογεγραμενο απ τον υπουργο στο θεατρο? μπραβο.... βγηκε 2η στους βαθμους? τι να περιμενεις μωρε απο τη χαρουλα? ετσι λενε.. για αυτο θελεις παντα την πρωτια σε ολα..
-----------------------------------------
Και μοιρολάτρης, και ευθυνόφοβος και και και...

Δεν. Πάτε. Καλά.
γιατι δεν παμε καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να καταστρέφεις την αθωότητα σου αλλά και τον εαυτό σου γενικότερα, (τέτοιες συμπεριφορές είναι αστείες το λιγότερο σε οποιαδήποτε ηλικία - για οποιοδήποτε θέμα) ειδικά από τη στιγμή που αναγνωρίζεις το πόσο αισχρό είναι αυτό που γίνεται για να προσαρμοστείς στα κοινωνικά δεδομένα.

Είσαι 14 χρονών και κάνεις σαν υστερική αγάμητη 40άρα καριερίστρια. Gross.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όσο χωριάτες είναι αυτοί που κάθονται κι ασχολούνται με τη ζωή του καθενός, άλλο τόσο είσαι κι εσύ που σκέφτεσαι έτσι. Λυπάμαι, αλλά έτσι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
οταν μενεις σε μια κωμοπολη 5000 κατοικων γινεσαι και κομπλεξικος και βαθμοθυρας, και ολα....

Και μοιρολάτρης, και ευθυνόφοβος και και και...

Δεν. Πάτε. Καλά.

Κι εγώ σε κωμόπολη 5000 κατοίκων μένω. Αλλά δε νομίζω πως είμαι κομπλεξικός, ούτε βαθμοθήρας... Παλιά ήμουν κάπως βαθμοθήρας αλλά τώρα βάζω πάνω απ' όλα το να καταλάβω το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εντάξει, ούτε κι εγώ είμαι κανας βαθμοθήρας...αλλά μερικοί καθηγητές, λ.χ. ο φυσικός μας, μας αγχώνει με τα τεστ πολύ, σε βαθμό που σε κάνει να πιστέυεις ότι έχει καθοριστικό ρόλο στην βαθμολογία τριμήνου. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό για το φυσικό μας, πάντως εγώ το έβγαλα το 20αράκι στο τεστ κι έχω προς στιγμήν το κεφάλι μου ήσυχο ως το ωριαίο. :D

Για να μην παίζω όμως και τον εξυπνάκια, τα ψιλοσκότωσα τα πράγματα χθες στο τεστ αγγλικών και τώρα έχς τύψεις και άγχος για το αποτέλεσμα...τουλάχιστον και οι περισσότεροι τα πήγαν παρόμοια, οπότε αυτό μου χρυσώνει το χάπι κάπως...άντε, κι έχω φιλοδοξίες για τη θέση του σημαιοφόρου του χρόνου, γιατί ο φετεινός μας κάνει τον έξυπνο και αυτό είναι σπαστικό, αν μη τι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top