Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Eμείς την Τετάρτη τελευταία μέρα παίρνουμε ελέγχους! Εν τω μεταξύ δεν θέλω πάλι να βγάλω 20 όπως στο πρώτο γιατί υπάρχουν πολλοί κακεντρεχείς και καλύτερα να μην βγάζω μεγάλο βαθμό παρά να έχω προβλήματα συνέχεια μαζί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Eμείς την Τετάρτη τελευταία μέρα παίρνουμε ελέγχους! Εν τω μεταξύ δεν θέλω πάλι να βγάλω 20 όπως στο πρώτο γιατί υπάρχουν πολλοί κακεντρεχείς και καλύτερα να μην βγάζω μεγάλο βαθμό παρά να έχω προβλήματα συνέχεια μαζί τους.

Άσχημη λογική αυτή..Σε λίγο καιρό θα τον ζητάς..Μη ρίχνεις επίτηδες τον βαθμό σου!Γίνεσαι ίση με αυτούς που κοροιδεύουν/χλευάζουν/υποτιμούν τους καλούς μαθητές.:);) Αυτό άλλωστε προσπαθούν να πετύχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όμως γιατί έχετε στη Φυσ.Κατ τόσο μεγάλο Μ.Ο? Είναι αντιπροσωπευτικό?
Όντως εδώ υπάρχει ένα μυστήριο.

Ο Μ.Ο. τμήματος είναι πολύ υψηλός και μάλιστα αν τον συγκρίνουμε με τα άλλα μαθήματα κατεύθυνσης. Πιθανόν ο καθηγητής ήταν πολύ ανοιχτοχέρης και έβαλε σε όλους 20 εκτός από 1-2 που έβαλε 19. Το να μπαίνουν έτσι με το σακί τα 20ρια σ όλους, το θεωρώ αδικία για τους αληθινά άριστους.

....δεν θέλω πάλι να βγάλω 20 όπως στο πρώτο γιατί υπάρχουν πολλοί κακεντρεχείς και καλύτερα να μην βγάζω μεγάλο βαθμό παρά να έχω προβλήματα συνέχεια μαζί τους.
Κατερίνα: Μ.Λ.Μ. :crazy::tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εγώ στο πρώτο έβγαλα 19.4.. κάτι κάνουμε..
οk, σιγά του χρόνου θα φανεί η μαγκιά.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κατερίνα: Μ.Λ.Μ. :crazy::tongue:

Τι σημαίνει το Μ.Λ.Μ; Μην λες μ@@@@@ς; Μα αυτοί σε λίγο θα με φάνε!!!!!!!!Δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς τι γίνεται γιατί μπορεί να είναι στο φόρουμ κανας συμμαθητής και να καταλάβουν γιατί λεώ πάντως αυτοί που με έχουν σκάσει δεν είναι κακοί μαθητές σαν αυτούς που κοροιδεύουν τους καλύτερους και τους λεν σπασικλάκια αλλά άριστοι! Και μην σας πω τρόγοινται ποια θα βγει πρώτη. Δηλαδή δεν μπορείς να φανταστείς ρε Δια...............:/: Εμένα δεν με ενδιαφέρουν αυτά οπότε από του χρόνου θα ακολουθήσω την τακτική σου για να απαλλαγώ οριστικά από αυτές! Θα διαβάζω τέλεια τα μαθήματα της κατεύθυνσης (που δυστυχώς θα είμαι μαζί τους) και τ α άλλα πολύ ελάχιστα. Έτσι θα έχω καλούς βαθμούς μόνο σε αυτά και θα φύγω από τη μέση,γιατί εμένα δεν με νοιάζουν οι πρωτιές παρα μόνο ο τελικός σκοπός που είναι να γράψω καλά στις πανελλήνιες!
Α, κυ εσύ σκέψου να γίνεις πυρινικός φυσικός, ή κάτι άλλο βρε παιδί μου να σωθεί η ανθρωπότις!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εδώ θα συμφωνήσω!! Δία μην το αφήσεις χαμένο το ταλέντο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Κατερίνα: Παράτησα στα αλήθεια τα μαθήματα που δεν με ενδιέφεραν από τα μισά της Α λυκείου. Όμως δεν νομίζω να ήταν το σωστό αυτό που έκανα. Τώρα προσπαθώ να γεμίσω το κενό κάπως. Το Π-Σ-Κ το πέρασα διαβάζοντας Αντιγόνη και ιστορία. Βρήκα αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα σ΄αυτά. Για τις εξετάσεις σκοπεύω να γράψω όσο πιο καλά μπορώ στα μαθήματα που δεν ασχολήθηκα όλη τη χρονιά (Αρχαία, κείμενα, ιστορία, θρησκευτικά, δίκαιο). Ευτυχώς έχω χρόνο γιατί τα μαθήματα που με ενδιαφέρουν τα θυμάμαι πολύ καλά και θα διαβάσω ελάχιστα για τις εξετάσεις. Θέλω να καταλήξω ότι τελικά όλα τα μαθήματα έχουν αξία και κακώς εγώ έκανα επιλογή κάποιων. Για παράδειγμα το δίκαιο που το περιφρονούσα τελικά είναι πολύ σημαντικό. Δεν σου συνιστώ να κάνεις ούτε και εσύ επιλογή μαθημάτων. Στη Β συνέχισε να διαβάζεις όλα σου τα μαθήματα και δεν θα χάσεις τίποτα.
Κατερίνα και Ίλια: Σας παρακαλώ αφήνετε κατά μέρος τις υπερβολές? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ναι καλά....λέγε εσύ...εγώ για να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο του χρόνου και να διαβάσω και ουσιαστικότερα τα μαθήματα της κατεύθυνσης θα ακολουθήσω το παράδειγμά σου! Έτσι κι αλλιώς σιγά, αυτά τα μαθήματα θα μπορώ να τα διαβάσω και μόνη μου εκτός σχολείου ένα ωραίο καλοκαιράκι ή όταν θα χω τελειώσει από το σχολείο αν θέλω να χω εγκυκλοπαιδικές γνωσεις. Βέβαια απέχει πολύ η πράξη από τη θεωρία, αλλά λέμε τώρα.

Υ.Γ. Πάντως εγώ σου λέω να το ξανασκεφτείς για πυρινικός φυσικός ή κάτι παραπλήσιο, σε χρειαζόμαστε!!!!!!!:book::smartass:!!!!!!!!!

Άντε ρε.........20 έβγαλα πάλι. όχι ρε γ@μ...! Αφού είχα πει ότι δεν ήθελα να βγάλω 20! Τέσπα τώρα το λέω για τις εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
χαχα Δία ο έλεγχός σου μου θυμίζει το δικό μου στις απουσίες...
πρώτο 4μηνο 10 αδικαιολόγητες, 2ο 42:P
συμφωνώ με όσα λες για το δίκαιο πχ ή για την ιστορία, γιατί κ γω δεν ασχολήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ μαζί τους φέτος.. ούτε Αντιγόνη.. είμαι θεωρητική αλλα μ'αρέσουν πάαααααρα πολύ τα μαθηματικά [κ θα τα πάρω κ 6ο μαθημα του χρόνου] οπότε συνέχισα να τα παρακολουθώ, όπως και χημεία, βιολογία... το μόνο προβ, η φυσική που η καθηγήτριά μας είναι τελείως άχρηστη και οι μόνοι που γράφουν φυσική είναι τα παιδιά της θετικοτεχνολογικής που την κάνουν σε φροντ κλπ:( κ μ'αρέσει πολύ η φυσική, μ'αρεσε μέχρι πέρσι τουλάχιστον που είχαμε καλό καθηγητή.. φέτος τα'χω χαμένα!!
από τα θεωρητικά γενικής ασχολούμαι μόνο με κείμενα, γιατί αγαπάω την καθηγήτριά μου[:D] και μ'αρεσουν πολύ, κ έκθεση γιατί είναι προβληματικό μάθημα για του χρονου:P
πάντως είναι όντως κρίμα να παρατήσει κανείς τα μαθήματα γενικής κ να ασχολείται μόνο με κατεύθυνσης, γιατί έτσι περιορίζεται πολύ... κολλάει σε ένα πράγμα.. μόνο και μόνο από ενδιαφέρον και γι'αλλαγή αξίζει να ασχολούμαστε κ με άλλα...
όσο για το σκεπτικό σου περί βαθμών, Κατερίνα, δε μπορώ καν να ξεκινήσω να σου λέω πόσο ΛΑΘΟΣ είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simadaros2010

Νεοφερμένος

Ο simadaros2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ποιός ήταν ο βαθμός σας;[τετράμηνο, φροντιστήριο,διαγωνίσματα,τεστ]


Μμμμ,Γ.Μ.Ο 11,6,εμεινα σε 10 μαθηματα και σε 3 μερες δινω...Καλη μου επιτυχια και σε ολα τα υπολοιπα ελληνοπουλα που ειναι στην ιδια κατασταση με μενα :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εμεις πήραμε χτες και εβγαλα Μ.Ο. 18.2
Καλα αποτελέσματα σας εύχομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμείς πήραμε την Τετάρτη, 19.7 Μ.Ο. έβγαλα ο φύτουκλας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω εβγαλα 21,2. :P:P:P δεν πηραμε ακομα.την τεταρτη θα παρουμε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω εβγαλα 21,2. :P:P:P δεν πηραμε ακομα.την τεταρτη θα παρουμε :(
και μεις τεταρτη θα (τον) παρουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Την Παρασκευή παίρνουμε! Υπολογίζω γύρω στο 19,3 :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
19,5 τελικά :DD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Τον μεσο ορο ουτε που τολμησα να τον βγαλω. Θα εβγαινε 17 και κατι και θα απογοητευομουν πολυ χειροτερα. Γενικοτερα πιστευω οτι σε μερικα μαθηματα αδικηθηκα! Αλλα τι να κανεις? Συν το οτι η φιλολογος μου μου ειπε οτι ειμαι πολυ αγχωμενη και ενω αξιζα για 18 αρχαια κατευθυνσης μου εβαλε 16 για να αποβαλλω το αγχος και να συμμετεχω περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
17,3..καλα ειναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top