Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αχ εγω παιδια γυρω στο 14,5 εβγαλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrist@kis

Νεοφερμένος

Ο xrist@kis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
19.5 μεσο ορο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μολις πηραμε βαθμους! λοιπον, εχουμε κ λεμε....
θρησκευτικα 20
αρχαια ΓΠ 20
κειμενα 20
εκθεση 17:(
ιστορια 20
αλγεβρα 18:clapup:[της εγραψα 09 χαχα]
γεωμετρια 18
φυσικη 17
χημεια 20
βιολογια 20
αγγλικα 20
δικαιο 20
αρχαια κατ 19
φιλοσοφια 20
λατινικα 20
βιολογια επιλ 20
καλα τ πηγαμε κ φετος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
loobs , τέλειοι βαθμοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
μήπως τους πληρώνετε τους καθηγητές και σας έχουν τέτοιους βαθμους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μήπως τους πληρώνετε τους καθηγητές και σας έχουν τέτοιους βαθμους! :P

Χαχα ελα ντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19.1:) Και δεν τους πλήρωσα,χε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
17,5 ΜΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
και εγω πολυ καλα τα πηγα και συγκρητικα -και μη!!
σε ολα αυτα που μου αρεσουν και ασχολουμε πηρα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα Μ.Ο 13,5 διότι με κατεβάσανε τα... αγαπημένα μου μαθήματα (Μαθηματικά, Χημεία) στα οποία έχω 9. Παρόλα αυτά έχω βελτιωθεί ειδικά Χημεία. Κατεύθυνση:

Αρχαία 15
Φιλοσοφία 15
Λατίνα 13
Ντάξ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
χεχε το σκεφτηκα αυτό με την πληρωμή, αλλά τελικα το άφησα:P thanks maximus;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

>Paris<

Νεοφερμένος

Ο >Paris< αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
M.O. 19,9
19 είχα μόνο γυμναστική (δε μετράει), βιολογία (ακόμα δεν κατάλαβα γιατί), και άλγεβρα με 17 στο διαγώνισμα (έγραψα ότι η Cf τέμνει τον χχ' όπου χ=0 επειδή βιαζόμουν, ενώ είχα λύσει σωστά τα horner κτλ.)
Κατεύθυνση τα είχα όλα 20 (αρχαία έγραψα 12/12 γνωστό και 37/40 άγνωστο, σύνολο 19,4, λατινικά & αρχές φιλοσοφίας 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγώ έβγαλα 18.6 στο πρώτο φέτος.έχω να βγάλω πάνω από 18 από το γυμνάσιο οπότε είμαι αρκετά χαρούμενος.

Θρησκευτικά 20
Αντιγόνη 17
Ν.Λογοτεχνία 20
Ν.Γλώσσα 16
Ιστορία 17
Άλγεβρα 17
Γεωμετρία 20
Φυσική 17
Χημεία 17
Βιολογία 18
Δίκαιο 20
Αγγλικά 18
Μαθηματικα Κατ. 20
Φυσικη Κατ 19
Τεχνολογια Επικοινωνιων 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
19.5 μεσο ορο..
Καταρχήν συγχαρητήρια για τους βαθμούς!:clapup:
Όμως γιατί έχετε στη Φυσ.Κατ τόσο μεγάλο Μ.Ο? Είναι αντιπροσωπευτικό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow girl

Νεοφερμένος

Η !έλενα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ φέτος έβγαλα στο πρώτο τετράμηνο μέσο όρο 17,9.
σε σχέση με τιε προηγούμενες χρονιές έπεσα κάπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19,1:):) εγω παλι εμεινα στα8ερη . . .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρούλα!!!

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
19,6!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Β' 4μηνο.

Θρησκευτικά 17
Αντιγόνη 14
Λογοτεχνία 17
Έκθεση 15
Ιστορία 17
'Αλγεβρα 11
Γεωμετρία 12
Φυσική 10 -.-
Χημεία 15
Βιολογία 17
Πολιτική και Δίκαιο 19
Φυσική Αγωγή 18
Γαλλικά 18
Αρχαία κατ. 16
Φιλοσοφία κατ. 18
Λατινικά 13
Βιολογία Επιλογής 19


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Καταρχήν συγχαρητήρια για τους βαθμούς!:clapup:
Όμως γιατί έχετε στη Φυσ.Κατ τόσο μεγάλο Μ.Ο? Είναι αντιπροσωπευτικό?:hmm:

Αυτό με τον μέσο όρο είναι πάρα πολύ καλό γιατί συγκρίνεις τον εαυτό σου σε σύγκριση με άλλους που βαθμολογήθηκαν με τον ίδιο τρόπο με σένα. Αντιπροσωπευτικό ο απόλυτος βαθμός δεν είναι γιατί κάθε καθηγητής βαθμολογεί αλλιώς από την άλλη αντιπροσωπευτικό είναι η διαφορά που έχεις από τον μέσο όρο τμήματος.

(το κάνουνε σε όλους αυτούς να βάζουν μέσο όρο τμήματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το κάνουνε σε όλους αυτούς να βάζουν μέσο όρο τμήματος;

Ναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top