Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
θα δώσετε πανελλήνιες και θα σας φύγει όλη η μαγκιά :hehe:
-πολύ ωμή,ε;;; -
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μόλις πήρα! 19,7 και είμαι αρκετά ευχαριστημένη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
θα δώσετε πανελλήνιες και θα σας φύγει όλη η μαγκιά :hehe:
-πολύ ωμή,ε;;; -
:P

σωστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
θα δώσετε πανελλήνιες και θα σας φύγει όλη η μαγκιά :hehe:
-πολύ ωμή,ε;;; -
:P
και εσύ τι καίγεσαι; να και αν τους φύγει να και αν δε τους φύγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!!! Ιδιαίτερα σε όσους ξεκίνησαν τη θερινή προετοιμασία για τις Πανελλαδικές (και γω μέσα), εύχομαι καλό κουράγιο :) Επιπλέον, μην αφήνετε εκφοβισμούς/τραμπουκισμούς του τύπου "με τις Πανελλήνιες θα σας φύγει όλη η μαγκιά" να σας πτοήσουν. Ομολογουμένως, απαιτείται ενδελεχής προσπάθεια και πολλή δουλειά, αρκεί όμως, να έχουμε στόχους και θέληση να τους επιτύχουμε! ;)
Παρεμπιπτόντως, εγώ 19 9/10 έβγαλα (Θετική Κατεύθυνση).
Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλά μπάνια!!! χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Πήραμε βαθμούς σήμερα .... 19,2 !!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!!! Ιδιαίτερα σε όσους ξεκίνησαν τη θερινή προετοιμασία για τις Πανελλαδικές (και γω μέσα), εύχομαι καλό κουράγιο :) Επιπλέον, μην αφήνετε εκφοβισμούς/τραμπουκισμούς του τύπου "με τις Πανελλήνιες θα σας φύγει όλη η μαγκιά" να σας πτοήσουν. Ομολογουμένως, απαιτείται ενδελεχής προσπάθεια και πολλή δουλειά, αρκεί όμως, να έχουμε στόχους και θέληση να τους επιτύχουμε! ;)
Παρεμπιπτόντως, εγώ 19 9/10 έβγαλα (Θετική Κατεύθυνση).
Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλά μπάνια!!! χαχα :P
ώπαααα,δεν είχα σκοπό να αποθαρρυνω!
απλα να ξεκουνηθουν μερικοι που επαναπαυονται..στα καλαμια τους!
εννοειται οτι μονο με προσπαθεια γινεται δουλεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Γ.Μ.Ο Β λυκειου 18.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο έβγαζα 20 παρά 2-3 τωρα στο λύκειο άστο καλύτερα είμαι 11-13 δέκατα κάτω δείτε
Α γυμνασίου 19.10/13
Β γυμνασίου 19.11/13
Γ γυμνασίου 19.9/13

Α λυκειου 19.2/10(καλή αρχή,αν και έβαζαν εύκολα βαθμούς οι καθηγητές)
Β λυκειου 18.5/10(πάλι καλά κανένα 17.5-17.9 περίμενα ότι θα βγάλω)

Φέτος θα σοβαρευτούμε ξανά γιατί είναι και οι πανελλήνιες και θέλω να γλιτώσω και την γκρίνια των γονιών μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο έβγαζα 20 παρά 2-3 τωρα στο λύκειο άστο καλύτερα είμαι 11-13 δέκατα κάτω δείτε
Α γυμνασίου 19.10/13
Β γυμνασίου 19.11/13
Γ γυμνασίου 19.9/13

Α λυκειου 19.2/10(καλή αρχή,αν και έβαζαν εύκολα βαθμούς οι καθηγητές)
Β λυκειου 18.5/10(πάλι καλά κανένα 17.5-17.9 περίμενα ότι θα βγάλω)

Φέτος θα σοβαρευτούμε ξανά γιατί είναι και οι πανελλήνιες και θέλω να γλιτώσω και την γκρίνια των γονιών μου.

Η πτώση είναι εμφανής. Πρόσεχε, στις πανελλήνιες πόσο θα βγάλεις, αν έχει ξεκινήσει από τώρα η κάθοδος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Κοιτά δεν έχει σημασία ο σημαιοφόρος που είχε 19.9/10 απολυτήριο έγραψε 15.100 ενώ παιδί με 17 απολυτήριο έγραψα 16.571
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Κοιτά δεν έχει σημασία ο σημαιοφόρος που είχε 19.9/10 απολυτήριο έγραψε 15.100 ενώ παιδί με 17 απολυτήριο έγραψα 16.571

Εσύ ξέρεις. Απλά σου εφιστώ την προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Εσύ ποσό έβγαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Εσύ ποσό έβγαλες.

Δεκαοκτώ και τρία, αλλά μην κοιτάς εμένα, εγώ δεν έχω ελπίδες έτσι και αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Γιατί δεν έχεις ελπίδες λίγο είναι το 18.3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Ε, όπως σου είπα είναι πτώση. Γιατί αν βγάλεις τόσο τώρα, πόσο θα γράψεις στις πανελλήνιες; Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Για εσένα λέω λίγο είναι το 18.3.
Ναι εντάξει εγώ που έβγαλα 18.5 είναι πτώση από το 19.11 όμως εντάξει.
Στο γυμνάσιο ποσό έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Οι βαθμοί του λυκείου δεν έχουν καμία μα καμία αντιστοίχιση με τους βαθμούς των πανελλαδικών. Και οι βαθμοί των πανελλαδικών είναι 100% irrelevant μόλις μπείτε στο πανεπιστήμιο. Εστιάστε στη γνώση. Κυρίως για σένα το λέω Φώτη που έχουμε μάθει τους βαθμούς σου απ' έξω...
Για παράδειγμα, εγώ έβγαζα 20 σε όλο το Λύκειο και έγραψα λιγότερο από μία συμμαθήτρια με απολυτήριο 18, στο μάθημα της Γλώσσας. Τους βαθμούς μας τους βάζουν πολύ χαριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top