Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να πάρω τα γραπτά ...το 19.1 που είχα στο 2ο τετράμηνο απλά θα αποτελέσει παρελθόν ..:whistle:
Καλά, σε εμάς να δεις πτώσεις που υπήρχαν. Αλλά είναι τέτοιος ο καιρός, όπου δεν κάθεσαι να ασχοληθείς παραπάνω από μία ώρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
εγω παιδια γμο 19.5 εβγαλα..!!!! ειμαι πολυ ευχαριστημενη...!!! γραπτα 19.2...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εμας δεν εχει μεσο ορο γραπτων-.- ειναι προσθεση ολων , δια το πληθος των μαθηματων?:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δεν τα πηγα καλαααα... α τετραμηνο 17.9 β τετραμηνο 18.5
γραπτα χαλιαα
θρησκευτικα 19.6
ιστορια 20
αγγλικα 17.4
φυσικη 09
αγγλικα,γεωμετρια......07
χημεια 10
βιολογια 15.4
αρχαια 19.2
εκθεση 19.1
λογοτεχνια 20
ενταξει,,,στα μαθηματα κατευθυνσης που θα παρω τα πηγα αριστα στα αλλαα....χαλια
μπορω να υπερηφανευομαι για την εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
δεν τα πηγα καλαααα... α τετραμηνο 17.9 β τετραμηνο 18.5
γραπτα χαλιαα
θρησκευτικα 19.6
ιστορια 20
αγγλικα 17.4
φυσικη 09
αγγλικα,γεωμετρια......07
χημεια 10
βιολογια 15.4
αρχαια 19.2
εκθεση 19.1
λογοτεχνια 20
ενταξει,,,στα μαθηματα κατευθυνσης που θα παρω τα πηγα αριστα στα αλλαα....χαλια
μπορω να υπερηφανευομαι για την εκθεση!
φαινεται απο μακρια οτι εισαι θεωρητικη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
χαχαχα ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Γ.Μ.Ο. 17,1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
δεν τα πηγα καλαααα... α τετραμηνο 17.9 β τετραμηνο 18.5
γραπτα χαλιαα
θρησκευτικα 19.6
ιστορια 20
αγγλικα 17.4
φυσικη 09
αγγλικα,γεωμετρια......07
χημεια 10
βιολογια 15.4
αρχαια 19.2
εκθεση 19.1
λογοτεχνια 20
ενταξει,,,στα μαθηματα κατευθυνσης που θα παρω τα πηγα αριστα στα αλλαα....χαλια
μπορω να υπερηφανευομαι για την εκθεση!
και μονο για την εκθεση ενα μεγαλο μπραβο!χαχα:)
εγω ενω παντα νομιζα πως ημουν αρκετα καλη στην εκθεση, περσυ μου εβαζε στην εκθεση συνεχεια 17-18 και φετος(αλλος καθηγητης) 13-15. δεν ξερω τι να πιστεψω! ή ο ενας ειναι πολυ χαλαρος ή ο αλλος πολυ αυστηρος!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
δεν τα πηγα καλαααα... α τετραμηνο 17.9 β τετραμηνο 18.5
γραπτα χαλιαα
θρησκευτικα 19.6
ιστορια 20
αγγλικα 17.4
φυσικη 09
αγγλικα,γεωμετρια......07
χημεια 10
βιολογια 15.4
αρχαια 19.2
εκθεση 19.1
λογοτεχνια 20
ενταξει,,,στα μαθηματα κατευθυνσης που θα παρω τα πηγα αριστα στα αλλαα....χαλια
μπορω να υπερηφανευομαι για την εκθεση!

Μια χαρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σημερα πηραμε και εμεις αλλα δεν τα πηγα και τοσο καλα οσο θα ηθελα με Γ.Μ.Ο. 17.7 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
A) Τετραμηνο 16.625~
Β) Τετραμηνο 17.3
Γ) Γραπτα Γ.Π
Θρησκευτικα 19,6 | Αρχαια 7,2 | Κείμενα 18 | Έκθεση 17,8 | Ιστορία 18 | Άλγεβρα 8 | Γεωμετρια 7,6 | Φυσικη 16 | Χημεια 16,6| Βιολογια 19| Δικαιο 18,4|

Δ) Γραπτα Κατ
Μαθηματικα+ 4 | Φυσικη+ 8,8 | Χημεια+ 7,2|

Ε)Επιλογης
Αστρονομια 20

Ζ)Απουσιες (ακυρο)
Συνολο 1| Αδικαιολογητες 1|Δικαιολογημενες 0|

Η) Γ.Μ.Ο 15,6 "Καλως"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πηραμε και εμεις.
18,5 εβγαλα με 19 α τετραμηνο και 19.3 β τετραμηνο...
Απο τα γραπτα ειμαι πολυ ευχαριστημενη εκτος απο το 11,2 αρχαια :confused:

Κατευθυνση
Μαθηματικα=>19
Φυσικη=>16,8 (Μαλακας καθηγητης μην το ψαχνετε)
Χημεια=>19
Εκθεση=>19
και Βιολογια Γενικης που με ενδιαφερε =>20

:clapup:

Αντε και του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Λοιπόν, ένα εχω να πω... ΘΡΙΑΜΒΟΣ!!!!!! Γενικός μέσος όρος 19,9 με 19,6 σε αρχαία μαθηματικά κατεύθυνσης και φυσική κατεύθυνσης και 19.4 στην έκθεση. Είμαι ευτυχισμένος γιατί περίμενα αρκετά πιο κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Μέσος όρος 19. Στα γραπτά τα κατεύθυνσης (αρχαία, λατινικά, φιλοσοφία) όλα 20 και έκθεση 19.

Το αγαπημένο μου είναι η γεωμετρία, στα γραπτά 06. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μέσος όρος 19. Στα γραπτά τα κατεύθυνσης (αρχαία, λατινικά, φιλοσοφία) όλα 20 και έκθεση 19.

Το αγαπημένο μου είναι η γεωμετρία, στα γραπτά 06. :D

Αρχαία 20 ;; :worry: Έκθεση 19 ;;; :stunned:

Ούτε στα όνειρα μου ...:hehe: ..εγώ 16 πήρα στα αρχαία κατ και είμαι υπερ ευχαριστημένη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Αρχαία 20 ;; :worry: Έκθεση 19 ;;; :stunned:

Ούτε στα όνειρα μου ...:hehe: ..εγώ 16 πήρα στα αρχαία κατ και είμαι υπερ ευχαριστημένη! :P
Σοβαρά τώρα. ώς γίνεται να γράψεις 20/20 στη μετάφραση; :eek:
Εδώ και φιλόλογος να τη γράψει, ο διορθωτής κάτι θα βρει να διορθώσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα. ώς γίνεται να γράψεις 20/20 στη μετάφραση; :eek:
Εδώ και φιλόλογος να τη γράψει, ο διορθωτής κάτι θα βρει να διορθώσει. :P

Ε της άρεσε πως την απέδωσα. Σιγά θα έκανε και τα στραβά μάτια σε κανα σημείο, δεν καταλαβαίνετε; Πάντως το κείμενο δεν ήταν και δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
δεν εχει?!?
εκανα φροντιστηριο μια χρονια κι εγραψα αυτους τους βαθμους!? δηλαδη του χρονου με πολυ πιο μεγαλο βαθμο δυσκολιας ποσο θα γραψω?? τσαμπα λεφτα...
πως εγραψες αν επιτρεπεται και στεναχωριεσαι ..δεν εχει καμια σημασια τ εκανες φετος ειχες απλα μια ατυχη στιγμηη δεν σημαινει και τιποτα αυτο για να σε κανει να απογοητευεσαι ...με σωστο διαβασμα θα τα καταφερεις του χρονου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
πως εγραψες αν επιτρεπεται και στεναχωριεσαι ..δεν εχει καμια σημασια τ εκανες φετος ειχες απλα μια ατυχη στιγμηη δεν σημαινει και τιποτα αυτο για να σε κανει να απογοητευεσαι ...με σωστο διαβασμα θα τα καταφερεις του χρονου..
σε αυτα που εκανα φροντιστηριο:
Άλγεβρα 19 (απο βλακειες μου:P αλλα και παλι καλα ειναι:) )
φυσικη γενικης 17.6 (παλι απο βλακειες μου:redface:)
Χημεια γενικης 17
Μαθηματικα κατευθυνσης 16(περιμενα παραπανω)
Φυσικη κατευθυνσης 14,4 (ενας Θεος ξερει γιατι!)
Χημεια κατευθυνσης 14,8 (>>)
δεν ειναι ΧΑΛΙΑ! αλλα περιμενα πολυυ καλυτερα:redface:

στο φροντιστηριο στην συναντηση που ειχαν για τους γονεις των παιδιων που θα πανε Γ' λυκειου ειπαν στην μανα μου πως σε αυτον τον χρονο ειχα μονο ανοδικη πορεια και πως αν συνεχισω ετσι του χρονου θα παω καλα! δηλαδη μαλλον τελικα ισχυει αυτο που μου λένε πως το διαβασμα δεν αποφερει αμεσως καρπους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
έχουμε και λέμε:
Θρησκευτικά : 20
Αντιγόνη :14
Έκθεση: 20 :whistle:
Κείμενα:20
Ιστορία-Βιολογία: 19
Χημεία-Φυσική-Άλγεβρα-Γεωμετρία-Σχέδιο:20
Αγγλικά:16
Μαθ. Κατ. 18.6 Φυσικ. Κατ. 20 Χημεία κατ. 19.2

ΓΜΟ 19.5 νομίζω ότι έγινε δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top