Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
σε 2 ωρες παιρνουμε ελεγχους....Δεν με πολυνοιαζει για τους βαθμους δεν υπαρχει λογος εξαλλου απλα να δω πως ειμαι.
Τεσπα επειδη δεν παρακολουθουσα ισχυει οτι στην γ λυκειου βαζουν οι καθηγητες 20???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως βαζουν αρκετα καλυτερους βαθμους.Αλλα σε μας φετος τσεκωρουσε η...αγγλικου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Συνηθως βαζουν αρκετα καλυτερους βαθμους.Αλλα σε μας φετος τσεκωρουσε η...αγγλικου.:P

ολους η εσενα ???
γενικα παιζει ρολο πως το βλεπει ο καθηγητης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
υλους φυσικα.Αρκει να σου πω πως σε ολο το Λυκειο εβαλε ολα και ολα 2 20αρια.λολ.Να χεις 20αρια και 19αρια και αγγλικα 18.Ημιονα!
Να σκισω τα προφισενσυ μου δηλαδη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
τελικα πως τα πηηγατε παιδια?εμεις περνουμε την δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
τελικα πως τα πηηγατε παιδια?εμεις περνουμε την δευτερα.

ακομα...αν και παιζει να εχω παρει κατι πανω απο 18 ΜΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
φετος επειδη διαβαζω πιστευω και ευελπιστω να παρω πανω απο 19 αν και θα με ριξουν τα αρχαια που εγραψα 17,4.τελος παντων ....

να κανω μια ασχετη ερωτηση αλεξ?λες οτι σε δυο ωρες παιρνετε βαθμους...καλα εσεις τους παιρνεται το απογευμα?:worry:λιγο περιεργο μου ακουγεται αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
φετος επειδη διαβαζω πιστευω και ευελπιστω να παρω πανω απο 19 αν και θα με ριξουν τα αρχαια που εγραψα 17,4.τελος παντων ....

να κανω μια ασχετη ερωτηση αλεξ?λες οτι σε δυο ωρες παιρνετε βαθμους...καλα εσεις τους παιρνεται το απογευμα?:worry:λιγο περιεργο μου ακουγεται αυτο..



1 ωρα τωρα
ναι γιατι ο διευθυντης αποφασισε πως δεν πρεπει να χανουμε ωρες μαθηματος
και αφου οι καθηγητες μπορουν να ερθουν....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
τη δευτερα παιρνωωωωωωωωω :Ρ wish me luck ;p!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
καλη τυχη ελευθεροπαιδο!!:)

χαχ ωραιοοοοοοοοος ο διευθυντης σας!ενημερωσε μας μετα εε!εμεις δευτερα στις 11...αλλα η μητερα μου θα παει απ τις 10΄γτ μετα δεν μπορει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
καλη τυχη ελευθεροπαιδο!!:)

χαχ ωραιοοοοοοοοος ο διευθυντης σας!ενημερωσε μας μετα εε!εμεις δευτερα στις 11...αλλα η μητερα μου θα παει απ τις 10΄γτ μετα δεν μπορει.

τυχεροι...ε πιστευω πως θα τα παω καλα...αλλα αν οχι θα προσπαθησω να βελτιωθω κτλ κτλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αλεξανδρε οποτε μαθεις πες και σε εμας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εμείς Πήραμε σήμερα και έβγαλα Μ.Ο 18.7
Εσείς πως τα πήγατε;
Εχετε αποφασίσει ποια κατεύθυνση θα ακολουθήσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
και εγώ δευτέρα παίρνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μπραβο φιλε μου!!συγχαρητηρια!!!
εμεις παιρνουμε την δευτερα..
αποφασισα στα μεσα του α τετραμηνου πιο πολυ λογω των επιδοσεων μου και επειτα λογω των σκεψεων μου περι επαγγαμελατος...η κατευθυνση που θα ακολουθησω ειναι η θετικη.εσεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karkabilios

Νεοφερμένος

Ο Karkabilios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και εμείς παιδιά την Δευτέρα 11:45 περίπου είπανε.Ρε παιδιά πως στο καλό βγάζετε τέτοιες βαθμάρες;Εγώ έχω να δώ 17, 18 απο την Α΄ Γυμνασίου.Κάθε χρόνο 1 βαθμό κάτω στον Μ.Ο. (λογικά τώρα πρέπει να βγάλω 14).Η Α΄ Λυκείου πάντως μπήκε χάλια για εμένα.Σε όλα 12,13,14 έγραφα και κάνα δύο 8άρια.Ειδικά στα μαθηματικά ΠΑΤΩΣΑ! 2 στο διαγώνισμα τριμήνου, 4 σε ένα αλλό λίγο καιρό αργότερα και 8 γεωμετρία.

Τώρα κάτι άσχετο με τους βαθμούς τετρμήνων, φροντιστηρίων κτλ.

Πώς τα καταφέρνετε στην φυσική και κάνετε τις ασκήσεις;;;;;Εγώ όσες φορές και αν προσπάθησα δεν μπορούσα να σκέφτω οπώς ο καθηγητής ή άλλοι συμμαθητές μου.Απλά δεν γίνετε.Μπορείτε να δώσετε καμιά συμβουλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
και εγώ πέφτω κάθε χρόνο αλλά όχι 1 βαθμό. πέρυσι (α λυκείου) έβγαλα 17 στο α τετραμηνο και 18 γενικό στο τελος της χρονιάς. Φέτος ελπίζω να μην πέσω κατω απο το 17 στο α τετράμηνο. διαβάζεις αρκετα? εγω πχ έχω να σου πω πως δεν διαβάζω αρκετά. Και για αυτό άλλωστε δεν έχω τα 19 που προαναφέρθηκαν.
Όσο αφορά την φυσική και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα. Ειδικά της β λυκείου που είμαι τώρα είναι πολύ χειρότερα των προηγούμενων ετών... ωστόσο αν κάτσω και διαβάσω πιστεύω θα τα καταλάβω. Κάνε και εσύ το ίδιο μέχρι να τα καταλάβεις. Κάτσε και λύσε 30 ασκήσεις + μέχρι να τα καταλάβεις. Αυτό σκοπευω να κάνω εγώ πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
μπραβο φιλε μου!!συγχαρητηρια!!!
εμεις παιρνουμε την δευτερα..
αποφασισα στα μεσα του α τετραμηνου πιο πολυ λογω των επιδοσεων μου και επειτα λογω των σκεψεων μου περι επαγγαμελατος...η κατευθυνση που θα ακολουθησω ειναι η θετικη.εσεις?:)

θετικη κι εγω!!!!
εβγαλα 19 ακριβως
πιστευω πολυ καλα αντε καλυ επιτυχια σε ολους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μπραβο βρε αλεξανδρε!!αντε θα σας πω και εγω την δευτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εμεις πηραμε την τεταρτη .....18.5 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top