Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πήραμε ελέγχους 04/02.......
Γενικά έβγαλα Μ.Ο 20 (ακριβώς...δεν είχα ούτε ένα 19!!!)
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kateklysmos

Νεοφερμένος

Η kateklysmos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
18.7 αρκετα καλα...
Μπράβο Σοφιστη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ...αλλά και εσύ πολύ ικανοποιητικά τα πήγες! Great job!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι σε πολλους η 1η λυκειου ειναι ευκολη γτ ειναι η 1η χρονια π πολλα ατομα ξεκινουν φροντιστιρια με αποτελεσμα να μν χρειαζεται πολυ διαβασμα στο σπιτι κ γι αυτο πολυ να ισχυριζονται πως βγαζουν 19 χωρισ να διαβαζουν πολυ κ το ιδιο εγινε κ με εμενα μονο που εβγαλα 18 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πήραμε ελέγχους 04/02.......
Γενικά έβγαλα Μ.Ο 20 (ακριβώς...δεν είχα ούτε ένα 19!!!)
:clapup::clapup::clapup:

Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σου, λίγο με νοιάζει το 20 που πήρες άλλωστε.

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τον Μ.Ο. της τάξης σου στην έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πήραμε ελέγχους 04/02.......
Γενικά έβγαλα Μ.Ο 20 (ακριβώς...δεν είχα ούτε ένα 19!!!)
:clapup::clapup::clapup:
πρωτα απ ολα συγχαρητηρια.!!:clapup::clapup: αλλα μου κεντριζει την περιεργεια ενα πραγμα.Πως στο καλο σου εβαλαν 20 σε μαθηματα οπως εκθεση φυσικη και αλλα τετοια που συνηθως βαζουν 18-19 ? και παλι μπραβο σου !μονο μην παρεις αερα και τα φορτωσεις στον κοκορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
πρωτα απ ολα συγχαρητηρια.!!:clapup::clapup: αλλα μου κεντριζει την περιεργεια ενα πραγμα.Πως στο καλο σου εβαλαν 20 σε μαθηματα οπως εκθεση φυσικη και αλλα τετοια που συνηθως βαζουν 18-19 ? και παλι μπραβο σου !μονο μην παρεις αερα και τα φορτωσεις στον κοκορα!
΄
Μ.Ο στην νεοελληνική γλώσσα είχαμε ως τμήμα 14,7.
Τώρα στη Φυσική πήρα 20 γιατί απλώς ήμουν ο μόνος στην α λυκείου που έγραψε 100/100.
Στη γλώσσα , στο διαγώνισμα με έκθεση έγραψα 49/50.
Άρα τι να μου έβαζαν?:)
Επίσης στη Φυσική είχαμε ως τμήμα Μ.Ο 13,6.Δικά σας τα συμπεράσματα..
Σας ευχαριστώ ολόψυχα για τα συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μην το παίρνεις προσωπικά. Πάντα, από εδώ και πέρα, θα διακρίνεις δυσπιστία από την πλευρά των άλλων μπροστά στο 20 στην έκθεση. Κι αυτό κυρίως γιατί -προσωπικά τουλάχιστον- σκέφτομαι πόσο παιδαγωγικά υπεύθυνο είναι να δίνεις σε ένα μαθητή λανθασμένες εντυπώσεις για ορισμένα πράγματα.

Φυσικά μπορώ να καταλάβω με ποια φιλοσοφία μπαίνουν τα εικοσάρια σε τέτοια μαθήματα. Τα δικαιολογώ μάλιστα, έως ένα σημείο. Πρόσεξε λοιπόν να το ερμηνεύσεις σωστά και συνετά. Από εσένα εξαρτάται αν ο βαθμός αυτός θα σε βοηθήσει ή όχι στο τέλος.

Και πάλι συγχαρητήρια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
15,8 στο τετράμηνο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
να ρωτησω παιδια περσυ ειχα 20 μεσο ορο.φετος τι πρεπει να βγαλω για να πω πως ειμαι στο ιδιο επιπεδο? οχι πως εχει πολυ σημασια γιατι οι βαθμοι ειναι υποκειμενικοι αλλα να ξερω τι μου γινεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ πήγα ψιλοχάλια και αυτό γιατί έγραψα άσχημα στα διαγωνίσματα. Ευτυχώς δεν έχω αφήσει κενά σε κανένα μάθημα

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 17
ΑΡΧΑΙΑ 16
Ν.Ε ΓΛΩΣΣΑ 16
Ν.Ε ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 14
ΙΣΤΟΡΙΑ 11
ΑΛΓΕΒΡΑ 16
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 15
ΦΥΣΙΚΗ 17
ΧΗΜΕΙΑ 14
ΑΓΓΛΙΚΑ 20
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 16
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ16
Μ.Ο 15,7

Πρέπει να στρώσω κόλο γιατί έτσι δεν πιάνω 19.500 μόρια που θέλω... έστω και σε 2 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Int_Skillz

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
φέτος στο 1ο τετράμηνο είχα τους καλήτερους βαθμους τις ζωής μου:

Θρησκευτικά 19
Αρχαία 18
Έκθεση 17
Λογοτεχνία 18
Ιστορία 20
Άλγεβρα 15
Γεωμετρία 18
Φυσική 19
Χημεία 18
Αγγλικά 20
Γερμανικά 19
Αρχές Οικ. 19
Τεχνολογία 19

Μ.Ο 18 και 3/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωτούλα

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πήραμε..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!καλά τα πήγα νομίζωωω....[περίμενα και χειρότερα]Μ.Ο.18,5:clapup::clapup:!.αλλά αυτοί οι βαθμοί είναι εικονικοί....δεν τους αξίζωωω πραγματικά:/::/:!.πήρα ένα 18,5 έτσι για να χαίρεται η μητέρα μου..αλλά μέσα μου ξέρω ότι δεν το αξίζω..:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alouni

Νεοφερμένος

Η alouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19,3 . Μια χαρά πιστεύω οτι ήταν . Πάμε για 2ο τρίμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αυριο περνω βαθμους και εχω μια απορια....διπλα στους βαθμους υπαρχει καμια στηλη που να λεει το μο της ταξης σε καθε μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αυριο περνω βαθμους και εχω μια απορια....διπλα στους βαθμους υπαρχει καμια στηλη που να λεει το μο της ταξης σε καθε μαθημα?
ναι στο σχολείο μου έτσι ήταν πέρυσι τουλάχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μ.ο. 17,3! τα πηγα καλα στα στα θεωριτικα! :D
φυσικη ομως......11 :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
18 νταν στο τετράμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
σημερα πηραμε και εβγαλα 16.1!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
18,6!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top