Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
όντως 19 και 8 δέκατα είναι κάπως παρατραβηγμένο χωρίς όμως να είναι απίθανο να το πάρεις....
και εγώ πολύ ψηλά περιμένω επειδή έχω γράψει 20 σχεδόν σε όλα τα διαγωνίσματα..
πάντως από 19 και 2 δέκατα θα είμαι ευχαριστημένος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγώ σε 13 από τα 21 γραπτά έχω γράψει 20 αλλά έχω γράψει και τρία 14.

πόσες ώρες θα πρέπει να διαβάζω περίπου κατά μέσο όρο για να πλησιάσω το 19 στον έλεγχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
5 και 5=10!:D

Συγγνώμη για το παραπάνω αλλά δεν είναι ερωτήσεις αυτές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εμεις παιρνουμε βαθμους 10 του μηνος

Κι εμείς!:)

Θεωρω την 1η λυκειου πολυ δυσκολη ταξη. ΒΑθμους παιρνω τις 10 και περιμενω 19,6-8. Παντως διαβαζω πολυ καθε μερα 6,5 ωρες

6,5 ώρες την ημέρα;;;;; Μπράβο!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω περιμενω 15 να βγαλω.καλα εχω παει σε ολα τα μαθηματα αλλα αλγεβρα γεωμετρια φυσικη θα με πατωσουν για τα καλα.[8,8,10]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
εμεις τη δευτερα στις 8/2 θα τουσ παρουμε μαλλον
περιμενω γυρω στο 18,5 για να δουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop_94

Νεοφερμένος

Η Lollipop_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμεις παλι παιρνουμε βαθμους την Παρασκευη 12/02...:worry:
Αν και πρωτη λυκειου ειμαι αρκετα αισιοδοξη...Οχι 19,6 οπως διαβαζω παραπανω(ποσο διαβαζετε για παρετε 19,6?????:hmm:) αλλα για ενα 18,5 ελπιζω....:):happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ήρθε η ώρα!!! παίρνουμε αύριο ελέγχους.............:redface::worry::redface:
έχω τρομερό άγχος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εμεις πηραμε την προηγουμενη παρασκευη
19,6 αν και ειχα πολυ αγχοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εμεισ την δευτερα περνουμε βαθμουσ δυστιχωσ :( εχω ανχοθει αφανταστα !!!!!!!!φοβαμαι τι θα μου βαλει η σκυλα που εχουμε στα αρχαια !!!!!σχετικα μετρια τα εχω παει μονο μαθηματικα συγουρα θα εχω 10 στα αλλα δεν ανχόνωμαι και τοσο !εκτοσ απο τα αρχαια που εχω ανχωθει αφάνταστα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
αυριο παιρνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εμείς πήραμε σήμερα!!! 19,6 Μ.Ο. με 19 σε αρχαία και αστρονομία(bitch η καθηγήτρια που δεν ξέρει ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ και μας βάζει εμάς να μαθαίνουμε βλακείες, πάλι καλά βέβαια που δεν παίρνει χαμπάρι τα σκονάκια) και 18 σε γεωμετρία και έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zyp

Νεοφερμένος

Ο zyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτό που βλέπω είναι άθλιο. Τι εννοώ; Να μην βλέπω να απαντά κανένα παιδί που πήρε 14,15,16. Και να απαντάν αυτοί που πήραν 19 κτλ. Τέλος πάντων.. εγώ παίρνω αύριο και θα σας πω ότι και να πάρω.. εξάλλου τον βαθμό δεν τον έχουμε για πόζα (και δεν είμαι μαθητής του 19)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
κανεις λαθος και εγω τωρα στο λυκειο μαθητης του 15 ειμαι και το εχω πει πιο πανω

εμεις πηραμε την προηγουμενη παρασκευη
19,6 αν και ειχα πολυ αγχοσ
σε ποιο σχολειο πας καλαματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Σημερα πηραμε βαθμους. Μ.Ο.:19,6. Δεν ειχα καθολου αγχος, μονο λιγη περιεργια τι θα μου βαλει στην αλγεβρα και στη γεωμετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτό που βλέπω είναι άθλιο. Τι εννοώ; Να μην βλέπω να απαντά κανένα παιδί που πήρε 14,15,16. Και να απαντάν αυτοί που πήραν 19 κτλ. Τέλος πάντων.. εγώ παίρνω αύριο και θα σας πω ότι και να πάρω.. εξάλλου τον βαθμό δεν τον έχουμε για πόζα (και δεν είμαι μαθητής του 19)..



ειμμαι μαθητρια του 14-16(εκτοσ απο αρχαια που εχουμε μια σκυλα ) και ναι οταν παρω θα το πω !!!!οντοσ ειναι τελιωσ αθλιο αυτό ενασ μαθητησ του 19 να απανταει και οι υπολυποι οχι !!!!Στοχοσ μασ είναι το αν θα τα παμε γενικα καλα οχι το τι εχουμε παρει για χαρη γουστου !!!(ασχετο αλλα τωρα παρατήρισα οτι αυτο ειναι τοπικ τησ πρωτηησ λύκειου και γραφω εγω που ειμαι τισ 3ησ συγνωμη για το εκτοσ θεμματοσ )!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω εβγαλα 16,6 με αλγεβρα 10 γεωμετρια 10 και φυσικη 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
18 7/12 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
5 και 5=10!:D

Συγγνώμη για το παραπάνω αλλά δεν είναι ερωτήσεις αυτές.:P
είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Την Τετάρτη πήραμε.

((18.3)) ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top