Γενικό -  Ποιος ήταν ο βαθμός σας; [τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα,τεστ]

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
29/01, αν και δεν με απασχολεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εμμ..ενα τεστ στην αλεβρα 6 και στο διαγωνισμα γεωμετριας 13,5 :D
αλλα τεστ αρχαιων 19 :fss:

διαγωνισμα θρησκευτικων: 12,5 ρε γμτ!
καταντησαν η ιστορια να ειναι ευκολοτερη απ τα θρησκευτικα :!::mad:
Αυτό είναι αλήθεια. Αλλά γενικά, προτιμώ την ιστορία από τα θρησκευτικά (χωρίς παρεξήγηση :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αυτό είναι αλήθεια. Αλλά γενικά, προτιμώ την ιστορία από τα θρησκευτικά (χωρίς παρεξήγηση :))

γιατι παρεξηγηση? κι εγω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
04/02 εμεις βαθμούς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωτούλα

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ένας θεός ξέρει πότε παίρνουμε εμείς!!![βαθμούς]:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδιά κι εγώ παραξενεύομαι όταν λέτε ότι διαβάζετε λίγο και γράφετε άριστα.Και παραξενεύομαι γιατί το σύστημα μας βασίζεται στην αποστήθιση άρα θέλει διάβασμα. Η είστε ιδιοφυίες (υπάρχουν τέτοια παιδιά αλλά ελάχιστα) ή σας χαρίζουν βαθμούς (εντάξη το +1 το βάζουν πολλοί αρα ΟΚ αλλά και παραπάνω σε γνωστούς :(...-α ρε ελλαδάρα-)

Αλήθεια πάντος είναι η Α λυκείου ευκολότερη από την Γ γυμνασίου ?

καλα τα λες!!!! μαλλον η α λυκειου ειναι δυσκολοτερη απλα εμεις αργουμε να το καταλαβουμε και διαβαζουμε το ιδιο με τη γ γυμνασιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
στις 4 πάμε εκδρομή και στισ 5 παίρνουμε βαθμούς!!!Έχω λίγη αγωνία..Τα χαμηλά μου θα είναι φυσική-μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμεις ακομα δε ξερουμε :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
2 του Φλεβάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γιατι παρεξηγηση? κι εγω!:)
Εμ ναι, πάντα είχα την εντύπωση πως η ιστορία είναι πιο ενδιαφέρουσα από τα θρησκευτικά... Δε ξέρω γιατί. Ίσως να φταίει το γεγονός ότι έχω (όπως και στα περισσότερα θέματα γενικώς) πολλές απορίες όσον αφορά τη θρησκεία, και δε μπορώ να χωνέψω το γεγονός ότι πρέπει να κάτσω να μάθω κάτι για το οποίο εγώ δεν είμαι σίγουρη ότι το πιστεύω. Κι εξάλλου, τα θρησκευτικά δεν είναι σαν τη φυσική κι όμως αναγκαζόμαστε να τα κάνουμε με ίδιο τρόπο!!!! Έλεος.
Και μ'άρέσει που έγραψα 13 φυσική και 15 θρησκευτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
καλα τα λες!!!! μαλλον η α λυκειου ειναι δυσκολοτερη απλα εμεις αργουμε να το καταλαβουμε και διαβαζουμε το ιδιο με τη γ γυμνασιου...
Εισαι ολοσωστη, το ιδιο εκανα και εγω στο 1ο,αλλα στο 2ο λεω να βαλω λιγο μυαλο και να ωριμασω πια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εμείς μάλλον 5 Φλεβάρη παίρνουμε βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμ ναι, πάντα είχα την εντύπωση πως η ιστορία είναι πιο ενδιαφέρουσα από τα θρησκευτικά... Δε ξέρω γιατί. Ίσως να φταίει το γεγονός ότι έχω (όπως και στα περισσότερα θέματα γενικώς) πολλές απορίες όσον αφορά τη θρησκεία, και δε μπορώ να χωνέψω το γεγονός ότι πρέπει να κάτσω να μάθω κάτι για το οποίο εγώ δεν είμαι σίγουρη ότι το πιστεύω. Κι εξάλλου, τα θρησκευτικά δεν είναι σαν τη φυσική κι όμως αναγκαζόμαστε να τα κάνουμε με ίδιο τρόπο!!!! Έλεος.
Και μ'άρέσει που έγραψα 13 φυσική και 15 θρησκευτικά!

συμφωνω μαζι σου! (καλα για τη φυσικη...αστο:P κατω απ τη βαση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω σο γυμνασιο οντωσ δεν διαβαζα καθολου κι επαιρνα βαθμαρες επειδη εδιναν χαριστικα βαθμους.στο λυκειο ομως αλλαξαν τα πραγματα.οι καθηγητες δεν χαριζουν τοσο ευκολα,τουλαχιστον στο δικο μου σχολειο,κι εγω στο α τετραμηνο διαβαζα πολυ ωρα.βαθμους δεν εχουμε παρει αλλα υπολογιζω 17-18 μεσο ορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί λίγο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
συμφωνω μαζι σου! (καλα για τη φυσικη...αστο:P κατω απ τη βαση)
Εγώ να δεις στο πρώτο τεστ στη φυσική. Ο καθηγητής μου με θεωρεί (έχω την εντύπωση) καλή στη φυσική , και όταν είδε τι έγραψα μου το είπε γελώντας!!! Δε με κορόιδευε, απλά του φάνηκε παράξενο το πώς τα κατάφερα και έγραψα τόσο χάλια και μετά στο διαγώνισμα που έγραψα 13 (άθλος για εμένα στη φυσική) δε σχολίασε τίποτα αλλά ήταν φανερό το τι περίμενε από μένα!
Τέλοσπάντων, η φυσική για εμένα είναι μια πονεμένη ιστορία... Τη λατρεύω σαν μάθημα, καταλαβαίνω τη θεωρία και δε μπορώ να λύσω ασκήσεις, και το ίδιο συμβαίνει και στα μαθηματικά. Η θεωρία μόνο με σώζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ να δεις στο πρώτο τεστ στη φυσική. Ο καθηγητής μου με θεωρεί (έχω την εντύπωση) καλή στη φυσική , και όταν είδε τι έγραψα μου το είπε γελώντας!!! Δε με κορόιδευε, απλά του φάνηκε παράξενο το πώς τα κατάφερα και έγραψα τόσο χάλια και μετά στο διαγώνισμα που έγραψα 13 (άθλος για εμένα στη φυσική) δε σχολίασε τίποτα αλλά ήταν φανερό το τι περίμενε από μένα!
Τέλοσπάντων, η φυσική για εμένα είναι μια πονεμένη ιστορία... Τη λατρεύω σαν μάθημα, καταλαβαίνω τη θεωρία και δε μπορώ να λύσω ασκήσεις, και το ίδιο συμβαίνει και στα μαθηματικά. Η θεωρία μόνο με σώζει!!!


χμμ εγω παλι για τη φυσικη...ναι μεν με σωζει η θεωρια αλλα....δεν τη λατρευω καθολου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Θεωρω την 1η λυκειου πολυ δυσκολη ταξη. ΒΑθμους παιρνω τις 10 και περιμενω 19,6-8. Παντως διαβαζω πολυ καθε μερα 6,5 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
χμμ εγω παλι για τη φυσικη...ναι μεν με σωζει η θεωρια αλλα....δεν τη λατρευω καθολου!:P
Ε, γούστα είναι αυτά... :D
Και σε μένα δεν άρεσε καθόλου η Φυσική επειδή είχαμε έναν απαράδεκτο καθηγητή στο γυμνάσιο, αλλά αυτός που έχουμε φέτος είναι πολύ καλός και κάνει ενδιαφέρον το μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θεωρω την 1η λυκειου πολυ δυσκολη ταξη. ΒΑθμους παιρνω τις 10 και περιμενω 19,6-8. Παντως διαβαζω πολυ καθε μερα 6,5 ωρες
19,8 πρωτο τετραμηνο????:hmm:!! φοβαμαι μην απογοητευτεις γιατι δεν βαθμολογουν οπως στο γυμνασιο οσο καλη και αν εισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top