Ποιος άλλος πέρασε στη Θεσσαλονίκη;

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μου φαίνεται θα βρω ένα παγκάκι δίπλα στον ΟΣΕ για να τελειώνω ...Θα βγει και πιο οικονομικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Μου φαίνεται θα βρω ένα παγκάκι δίπλα στον ΟΣΕ για να τελειώνω ...Θα βγει και πιο οικονομικά


Κατασκηνωσε στο ΤΕΙ,εχει ωραιοτατο γρασιδι για σκηνες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αχ, για Νεάπολη θα σε γελάσω... Δε βολεύει και πολύ νομίζω.. Θα πρέπει να παίρνεις το 25, να κατεβαίνεις Βαρδάρη, από'κει να παίρνεις κάποιο που πάει σταθμό, και μετά το 52 για το ΤΕΙ! Θα πρέπει να ξυπνάς νωρίτερα και από τις 6 ρε φίλε, άσ'το! Είπαμε, Αμπελόκηποι (για να πηγαίνεις σταθμό με τα πόδια), Χαριλάου (για να πηγαίνεις με το 10), Πυλαία (για να πηγαίνεις με το 11), Άνω Τούμπα (για να πηγαίνεις με το 14), Τριανδρία (για να πηγαίνεις με το 17), ή ακόμη και Κορδελιό (για να πηγαίνεις μέχρι τη στάση "ΓΕΦΥΡΑ" με το 19 και από'κει το 52-φουλ στον κόσμο όμως-για το ΤΕΙ) :xixi:
-----------------------------------------
Επίσης, πολλοί από τη σχολή μου έχουν βρει σπίτι στις οδούς: Αγίου Δημητρίου, Κασσάνδρου, Βασιλίσσης Όλγας, Λεωφόρο Στρατού, Δελφών και περιοχές όπως, Καμάρα-Ροτόντα, Χανθ. Ακόμη, έχει φοιτητικά σπίτια στην περιοχή του σταθμού, ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ!!! :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Βρήκα μια γκαρσονιέρα η οποία βρίσκεται Νεάπολη,Παναγιά Φανερωμένη.Πόση ώρα απέχει αυτή η περιοχή απο τον Σιδηροδρομικό σταθμό?


Πληροφοριακα,εγω που ειμαι Καμαρα-Ροτοντα,οταν εχω 8 μαθημα ειμαι 7:05,το πολυ,στη σταση και φτανω κατα τις 8 παρα τεταρτο στο ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδες?
Εσεις του Α εξαμηνου βρεθηκατε στο κυλικειο να ανταλλαξετε μια κουβεντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αχ, για Νεάπολη θα σε γελάσω... Δε βολεύει και πολύ νομίζω.. Θα πρέπει να παίρνεις το 25, να κατεβαίνεις Βαρδάρη, από'κει να παίρνεις κάποιο που πάει σταθμό, και μετά το 52 για το ΤΕΙ! Θα πρέπει να ξυπνάς νωρίτερα και από τις 6 ρε φίλε, άσ'το! Είπαμε, Αμπελόκηποι (για να πηγαίνεις σταθμό με τα πόδια), Χαριλάου (για να πηγαίνεις με το 10), Πυλαία (για να πηγαίνεις με το 11), Άνω Τούμπα (για να πηγαίνεις με το 14), Τριανδρία (για να πηγαίνεις με το 17), ή ακόμη και Κορδελιό (για να πηγαίνεις μέχρι τη στάση "ΓΕΦΥΡΑ" με το 19 και από'κει το 52-φουλ στον κόσμο όμως-για το ΤΕΙ) :xixi:
-----------------------------------------
Επίσης, πολλοί από τη σχολή μου έχουν βρει σπίτι στις οδούς: Αγίου Δημητρίου, Κασσάνδρου, Βασιλίσσης Όλγας, Λεωφόρο Στρατού, Δελφών και περιοχές όπως, Καμάρα-Ροτόντα, Χανθ. Ακόμη, έχει φοιτητικά σπίτια στην περιοχή του σταθμού, ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ!!! :nono:

Από νεάπολη μπορεί να πάρει 64 για σταθμό:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδες?
Εσεις του Α εξαμηνου βρεθηκατε στο κυλικειο να ανταλλαξετε μια κουβεντα?


Μπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Το φανταστηκα..:lol::lol:
:!::!::!: Τι υπονοείς Κώστα;;;; Ότι είμαστε μόνο λόγια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Απλά πέσαμε με τα μούτρα στο διάβασμα για τη σχολή και δε μας περίσσεψε χρόνος για να βρεθούμε στο κυλικείο! :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
:!::!::!: Τι υπονοείς Κώστα;;;; Ότι είμαστε μόνο λόγια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Απλά πέσαμε με τα μούτρα στο διάβασμα για τη σχολή και δε μας περίσσεψε χρόνος για να βρεθούμε στο κυλικείο! :lol::lol:


Αυτό,αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ε καλα δεν πειραζει..Αρχη ειναι..ας πατε και μια μερα αδιαβαστοι...:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ε καλα δεν πειραζει..Αρχη ειναι..ας πατε και μια μερα αδιαβαστοι...:lol::lol:

Δεν μπορώ,δεν αντέχω να μην είμαι επιμελής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
...παιδια...!
τι λεει εσεις που ξεκινησατε??
πως τα πατε??
εγω προσωπικα εχω βαρεθει!!! θελω να αρχισει η σχολη μου.....:iagree:


:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Βαρεθηκα και γω να πω την αληθεια...
Καλο το κατσιμο αλλα και να μην κανεις τιποτα..νιωθεις καπως περιεργα:P
Αντε να ξεκινησουμε και εμεις του β' εξαμηνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλά τα πάμε εμείς που ξεκινήσαμε guys and girls!! Κάθε μέρα (λέμε τώρα) παίρνουμε το 52, παστωνόμαστε σαν σαρδέλες για 30 λεπτά, φτάνουμε στο ΤΕΙ, μπαίνουμε στον κεντρικό διάδρομο, περνάμε ανάμεσα από τα σύννεφα καπνού στα στέκια των διάφορων παρατάξεων, αναπνέουμε όση πεισσότερη νικοτίνη μπορείς να φανταστείς, και φτάνουμε στην αίθουσα που έχουμε μάθημα! Εκεί περιμένουμε ακόμη ένα μισάωρο για να έρθει ο καθηγητής και να μας επιμορφώσει! Αυτάαααααα...
Άντε, ελάτε να δείτε κι εσείς τη γλύκα! :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ααααχ στ αει ακριβως ξεκιναμε μαθημα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πω και εγω Β εξάμηνο έχω βαρεθεί την ζωή μου.Ανυπομονώ να έρθουν Χριστούγεννα να πάω να πιάσω σπίτι να την κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Καλά τα πάμε εμείς που ξεκινήσαμε guys and girls!! Κάθε μέρα (λέμε τώρα) παίρνουμε το 52, παστωνόμαστε σαν σαρδέλες για 30 λεπτά, φτάνουμε στο ΤΕΙ, μπαίνουμε στον κεντρικό διάδρομο, περνάμε ανάμεσα από τα σύννεφα καπνού στα στέκια των διάφορων παρατάξεων, αναπνέουμε όση πεισσότερη νικοτίνη μπορείς να φανταστείς, και φτάνουμε στην αίθουσα που έχουμε μάθημα! Εκεί περιμένουμε ακόμη ένα μισάωρο για να έρθει ο καθηγητής και να μας επιμορφώσει! Αυτάαααααα...
Άντε, ελάτε να δείτε κι εσείς τη γλύκα! :lol: :lol: :lol:

αυτο θα πει κ φοιτητικη ζωη!!! μια χαρα ειστε ρε συ φουλα...
ααχχ, αντε 2-3 μηνες μεινανε... (τοσο δεν ειναι??)
να ξεκινησουμε κ εμεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Να ρωτησς,εσεις που περασατε στο ΤΕΙ,που μενετε??Το τει ειναι εξω απο την πολη σωστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top