Ποιοι περάσατε στην Πολυτεχνειούπολη Αθήνας;

costas13

Νεοφερμένος

Ο costas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα! Πέρασα κι εγώ ΗΜΜΥ . Απο ότι βλέπω θα είμαστε μεγάλη παρέα εκεί. Για τους μουσικάντηδες παίζω κι εγώ ηλεκτρική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μια χαρά μάγκες!! Αντε και να συναντηθούμε κάποια στιγμή!! (και να τζαμαρουμε επίσης καποια στιγμή..) Εγώ αύριο πρωί θα πάω απο την σχολή και στα πέριξ για να εξερευνήσω! (τεταρτη αρχίζουμε) Μπορει να βρεθούμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1_4

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ ΗΜΜΥ ξανθης αλλα λόγω τριτεκνίας παίρνω μεταγγράφη για ΕΜΠ...Θα παρακολουθώ εδώ Αθήνα.Πρωτη μέρα...Ψιλοβαρετά βέβαια...βασικα πράγματα στα πρώτα μαθήματα και ως επι το πλέιστον γνώστα με ελάχιστες εξαιρέσεις...(όπως τα "καπελάκια" στα μοναδιαία διανύσματα απο τον Κ.Κουτσούμπα..:S)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Για τους ΗΜΜΥ μήπως έχει καταλάβει κανείς τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε με τις ασκήσεις του Ζάχου? Γιατί στη σελίδα του https://courses.softlab.ntua.gr/progintro/exercises/exer01p.pdf λέει πως πρέπει κάποιες να παραδοθούν μέσα σ αυτήν την εβδομάδα. Τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε και τι είναι το αυτόματο σύστημα ελέγχου?
Αν υπάρχει κάποιος από μεγαλύτερο έτος που γνωρίζει καλύτερα ας βοηθήσει παρακαλώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas13

Νεοφερμένος

Ο costas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μάγκες τι γίνεστε; :bye:Πώς και δεν έχουμε βρεθεί όλοι εκεί κάτω;; Ελπίζω να βρεθούμε κάποια στιγμή έτσι ; :);) Καλή αρχή και συνέχεια σε όλους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1_4

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Για τους ΗΜΜΥ μήπως έχει καταλάβει κανείς τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε με τις ασκήσεις του Ζάχου? Γιατί στη σελίδα του https://courses.softlab.ntua.gr/progintro/exercises/exer01p.pdf λέει πως πρέπει κάποιες να παραδοθούν μέσα σ αυτήν την εβδομάδα. Τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε και τι είναι το αυτόματο σύστημα ελέγχου?
Αν υπάρχει κάποιος από μεγαλύτερο έτος που γνωρίζει καλύτερα ας βοηθήσει παρακαλώ...

Καθυστηρεμένα και μετα απο καμια 10ρια μερες(οτι να ναι ειμαι) θα αναφέρω οτι ήταν για να τις κανουμε στο εργαστηριο αυτες..αν και λογικα θα το ξερεις πλεον...τεσπα...2η σειρα ασκησεων τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top