Ποιοι περάσατε στην Πολυτεχνειούπολη Αθήνας;

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάρι Μακάριιιιιιιιιιιιιιι! Δεν μπορώ αυτή την κλειστή κοινωνία του σχολείου που ό,τι κάνεις σχολιάζεται από τους πάντες (με έχουν πληροφορήσει πάντως ότι στη σχολή παίζουν πολλά κουτσομπολιά :P ) ένιγουέι καλή μας αρχή ;)
βρε καπου σε ξερω εσενα....καπου σε ξερω.....:lol::lol::lol::lol::lol:παντως εγω νομιζω οτι θα ειναι πολυ διαφορετικα απο το σχολειο....το δικο μας τουλαχιστον σιγουρα!!!καταλαβαινεις.....
-----------------------------------------
Κι εγώ ασ' τα να πάνε...Καλλιθέα 2 λεωφορεία γκρρρρρ
εγω σκεφτομουν να επαιρνα τρενο μετρο και μετα λεωφορειο...δεν βολευει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εμενα παλι ειναι καπου 20 λεπτα με τα ποδια απο πανεπιστημιουπολη αλλιως αλλαζω 2 λεωφορεια για να παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα πήγα να δω το σπίτι μου , και πέρασα απο και απο το πολυτεχνείο..Βασικά είναι τεράστιο!!!! Εκεί μέσα πως μετακινείστε? Εγώ σκέφτομαι να φέρω και το ποδήλατό μου, μιας και το σπίτι μου είναι αρκετά κοντά για να κάνω τη διαδρομή! Απο την άλλη, εχω κοντά και μια στάση που έλεγε κάτι σαν "Πολυτεχνειούπολη (κυκλική) " η κάτι τέτοιο και το λεωφορείο που κάνει την διαδρομή είναι το 245 αν θυμάμαι καλά.. Εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themesunik

Νεοφερμένος

Ο Μυτιλάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φιλοσοφική είσαι εδώω?Έχει μπόλικο φοιτηταριό η Πολυτεχνειούπολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
παντως μπροστα ακριβως απο το κτηριο των μηχ-μηχ βρισκονατι οι πολιτικοι μιχανικοι!
εκει υπαρχουν μπολικες!

εεε οχι κ ακριβώς μπροστά :P Θέλει περπάτημα για να πας στους Πολιτικούς. Οι πιο κοντινές σχολές είναι οι ΗΜΜΥ (τα καινούργια κτήρια) και οι Χημικοί.

Ρε παιδιά σήμερα πήγα να δω το σπίτι μου , και πέρασα απο και απο το πολυτεχνείο..Βασικά είναι τεράστιο!!!! Εκεί μέσα πως μετακινείστε? Εγώ σκέφτομαι να φέρω και το ποδήλατό μου, μιας και το σπίτι μου είναι αρκετά κοντά για να κάνω τη διαδρομή! Απο την άλλη, εχω κοντά και μια στάση που έλεγε κάτι σαν "Πολυτεχνειούπολη (κυκλική) " η κάτι τέτοιο και το λεωφορείο που κάνει την διαδρομή είναι το 245 αν θυμάμαι καλά.. Εσείς τι λέτε?

Εκεί μέσα μετακινείσαι είτε με αμάξι είτε με λεωφορείο είτε με τα πόδια. Από λεωφορεία χρησιμοποιούμε βασικά το 242 το οποίο ξεκινάει από την Κατεχάκη, μπαίνει μέσα στην Πολυτεχνειούπολη και κάνει τον κύκλο της, και στο τέλος καταλήγει πάλι Κατεχάκη (στο μετρό). Και το 245 νομίζω κάνει τον κύκλο αλλά περνάει πιο σπάνια και δεν ξέρω που πάει μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas13

Νεοφερμένος

Ο costas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια και απο μένα! Και γω πέρασα ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Άντε όλοι κοντά θα είμαστε...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
παντως μπροστα ακριβως απο το κτηριο των μηχ-μηχ βρισκονατι οι πολιτικοι μιχανικοι!
εκει υπαρχουν μπολικες!

οι πολιτικοι μιχανικοι ειναι μακρια απο τους υπολοιπους(πλην των τοπογραφων). ειμαι δευτερο ετος στους ηλεκτρολογους
-----------------------------------------
εεε οχι κ ακριβώς μπροστά :P Θέλει περπάτημα για να πας στους Πολιτικούς. Οι πιο κοντινές σχολές είναι οι ΗΜΜΥ (τα καινούργια κτήρια) και οι Χημικοί.



Εκεί μέσα μετακινείσαι είτε με αμάξι είτε με λεωφορείο είτε με τα πόδια. Από λεωφορεία χρησιμοποιούμε βασικά το 242 το οποίο ξεκινάει από την Κατεχάκη, μπαίνει μέσα στην Πολυτεχνειούπολη και κάνει τον κύκλο της, και στο τέλος καταλήγει πάλι Κατεχάκη (στο μετρό). Και το 245 νομίζω κάνει τον κύκλο αλλά περνάει πιο σπάνια και δεν ξέρω που πάει μετά :P

140 παει κοκκινοπουλου, 242 μπαινει μεσα στην πολυτεχνειουπολη απο την κοκκινοπουλου και το 251 πηγαινει στην πυλη κατεχακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greggr

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όλους!

Αρχικά να πω ότι όντως το πολυτεχνείο διαφέρει άρδιν από το σχολείο. (Για το κουτσομπολιό υπάρχουν κάποιες σχολές .... όπου παραγίνεται)

Σχετικάμε το γυναικείο πληθυσμό η αλήθεια είναι ότι στο εμπ δεν είναι η πλειοψηφία αλλά σε κάποιες σχολές του είναι. Μην απελπίζεστε πάντως. Θα το χαρείτε δεόντως που δεν είστε πλειοψηφία:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Εδικά οι ΗΜΜΥ (από εμπειρία :(:()

Το Πολυτεχνείο είναι λίγο μεγαλούτσικο αλλά αμα το συνηθήσεις δεν είναι και τόσα πολλά τα μέρη που θα πηγαίνεις;);)

Για τους ΗΜΜΥτες το (ανεπίσημο) forum της σχολής είναι https://shmmy.ntua.gr

Καλή αρχή σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipakos

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαίρεται! Κι εγώ ΗΜΜΥ πέρασα στο Μετσόβιο κ βρήκα σπίτι Ζωγράφου, στα Ιλίσια. Κάποιος ανέφερε πριν κάτι για κιθάρα, παίζω ηλεκτρική :)

Σχετικά με τ αστικά, θα παίρνω λογικά το 230 ή το 608 μέχρι την 8η Ζωγράφου.
Από την πύλη Ζωγράφου του Πολυτεχνείου περνάει κάποιο αστικό που να κάνει τον γύρο της σχολής;
Αν ναι πηγαίνει στο νέο κτίριο των ΗΜΜΥ;

Ανυπομονώ ν αρχίσουν τα μαθήματα! Όλοι εσείς που πηγαίνετε στην ίδια σχολή, να κανονίσουμε καμιά μέρα να πάμε για καφέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Και εγώ γράφτηκα!!:jumpy: Είναι τέλεια εκεί πάνω!!Έχει πολύ πράσινο,ε?:inlove: Πήραμε το 242 και όπως περνούσαμε μέσα από τα δέντρα ήταν σαν εκδρομή με το σχολείο!:D:P Είναι αλήθεια ότι το βράδυ σε τρώνε οι λύκοι?:P Είδα το "κόκκινο μίλι" που αναφέρατε σε άλλο thread και τα "βυζιά"..(δεν είναι κομψή ονομασία,όμως.. :mad::P) αλήθεια τα λένε έτσι?:( Πφφ..:D
Από τη γραμματεία μου είπαν ότι ξεκινάμε τα μαθήματα στις 6/10!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Ναι, να κανονίσουμε μια μέρα να συναντηθούμε οι "του ischool"!!

(πρώτα βέβαια να μάθω να κυκλοφορώ εκεί μέσα...:D:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γεια κι από μένα! Ηλεκτρολόγα κι εγώ! :P
Εγώ πήγα χθες να γραφτώ και μ άρεσε πάρα πολύ! Είναι τεράστιο βέβαια αλλά δεν πειράζει! Αλλά δυστυχώς μένω μακρυά κι εγώ (Γλυφάδα) και θα παιδεύομαι...
Άντε! Καλή αρχή σε όλους μας και να κανονίσουμε να βρεθούμε! Κι εμένα μ' άρεσε η ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Τζίνα πράσινο δεν λες τίποτα!! Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!! Είμαι και απο επαρχία, και είχα φοβηθεί οτι θα πάω σε κλειστώ στα τσιμέντα!! Ομως μιλάμε πολύ πράσινο!! Λύκους? έχει? Μακάρι θα είναι γαματα!!!!!!!!! Χωρίς πλάκα !!!!!!!!! :D

Φίλιππε εγώ είπα για κιθάρα ! Ξέρεις τι σκεφτόμουν? Ηθελα να κάνουμε κανα πειραματικό γκρουπάκι, και όπως εξελιχθεί βέβαια, με τα παιδιά απο εκεί! Κακά τα ψεματα, αφού ειδικά και που εγώ φευγω απο τον τόπο μου, δυσκολα θα επικοινωνούμε με τα παιδιά απο το τωρινό συγκρότημα. Anyway!! Αυτό που θέλω να πω εν ολίγοις , είναι να πάμε για κανα τζαμάρισμα ρε φιλεεεε!!!
Να παίξουμε και το "the mechanix" απο megadeth (!!!) αφου θα είμαστε μηχανικοί!!!!(μηχανολόγος εγώ, HMMY εσύ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μόλις είδα το πρόγραμμα που έβγαλε η σχολή των ηλεκτρολόγων του ΕΜΠ. Θα το βρείτε στη σελίδα: https://www.ece.ntua.gr/
Ήθελα να ρωτήσω, ο χωρισμός σε τμήματα ξέρεις κανείς πως γίνετε; Αλφαβητικά ή με κλήρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εξαρταται τον καθηγητη.
αν θυμαμαι καλα στην pascal μας ειχαν χωρισει με το τελευταιο ψηφιο του Αρ.Μητρωου
btw. ειναι πολυ πιθανο να παρακολουθησω μαθηματα του πρωτου εξαμηνου


Υ.Γ. χασατε εναν πολυ φευγατο μαθηματικο στην αναλυση 1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και εγώ γράφτηκα!!:jumpy: Είναι τέλεια εκεί πάνω!!Έχει πολύ πράσινο,ε?:inlove: Πήραμε το 242 και όπως περνούσαμε μέσα από τα δέντρα ήταν σαν εκδρομή με το σχολείο!:D:P Είναι αλήθεια ότι το βράδυ σε τρώνε οι λύκοι?:P Είδα το "κόκκινο μίλι" που αναφέρατε σε άλλο thread και τα "βυζιά"..(δεν είναι κομψή ονομασία,όμως.. :mad::P) αλήθεια τα λένε έτσι?:( Πφφ..:D
Από τη γραμματεία μου είπαν ότι ξεκινάμε τα μαθήματα στις 6/10!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Ναι, να κανονίσουμε μια μέρα να συναντηθούμε οι "του ischool"!!

(πρώτα βέβαια να μάθω να κυκλοφορώ εκεί μέσα...:D:P)

τζινα αν θυμαμαι καλα χημ μηχ δεν εισαι??αν ναι τα μαθηματα οντως ξεκινανε στις 6/10 ε??ξερεις μηπως με το 242 σε ποια σταση πρεπει να κατεβαινουμε για την σχολη μας??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
τζινα αν θυμαμαι καλα χημ μηχ δεν εισαι??αν ναι τα μαθηματα οντως ξεκινανε στις 6/10 ε??ξερεις μηπως με το 242 σε ποια σταση πρεπει να κατεβαινουμε για την σχολη μας??:)
Όλοι αρχίζουμε στις 6:
https://www.ntua.gr/announcements/general/uploads/2009-09-14_196595_14_09_09.pdf

Όσο για τη στάση που σε βολεύει να κατέβεις με το 242 νομίζω είναι 'Πύλη Κοκκινοπούλου". Τουλάχιστον εγώ για να πάω στα νέα κτίρια ηλεκτρολόγων (δίπλα στους μηχανολόγους) εκεί κατεβαίνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Όλοι αρχίζουμε στις 6:
https://www.ntua.gr/announcements/general/uploads/2009-09-14_196595_14_09_09.pdf

Όσο για τη στάση που σε βολεύει να κατέβεις με το 242 νομίζω είναι 'Πύλη Κοκκινοπούλου". Τουλάχιστον εγώ για να πάω στα νέα κτίρια ηλεκτρολόγων (δίπλα στους μηχανολόγους) εκεί κατεβαίνω :)

το 242 μπαινει μεσα στο πολυτεχνειο.

το 140 πηγαινει πενταγωνο και επομενως πρεπει να κατεβεις εξω απο την πυλη

το 251 κανει σταση στην πυλη κατεχακη (τα παραπανω αφορουν τους φοιτητες που θα ερχονται απο την σταση του μετρο στη κατεχακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
οκ ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τζινα αν θυμαμαι καλα χημ μηχ δεν εισαι??αν ναι τα μαθηματα οντως ξεκινανε στις 6/10 ε??ξερεις μηπως με το 242 σε ποια σταση πρεπει να κατεβαινουμε για την σχολη μας??:)

Εχμ..μάλλον άργησα λίγο να απαντήσω..:xixi:
Ναι!Μόλις γύρισα από εκεί..είχα πάει να μάθω καλύτερα τα κατατόπια..!:P
Τα μαθήματα όντως ξεκινάνε στις 6 κανονικά, δηλαδή θα γίνει τελετή υποδοχής αργότερα,όχι στις 6..(έτσι δεν είναι?:s)
Παίρνουμε το 242 από την κατεχάκη και κατεβαίνουμε (αν θυμάμαι καλά!:P) στη στάση των ναυπηγών!Εγώ θυμάμαι ότι μόλις μπει στο πολυτεχνείο (βλέπεις την ταμπέλα ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ) κατεβαίνεις δύο στάσεις μετά!Αλλά νομίζω ότι λέει ναυπηγών μηχανικών...

_ ____ ____ ___ _____ ____ ____ ____ ___ __ __ __ ___ _

A!Βγήκε και το πρόγραμμα εδώ και κάτι μέρες!
https://acadinfo.central.ntua.gr/gra...a154d60edfc516d9c225763a002ebead?OpenDocument

Συγνώμη,θα πηγαίνουμε απ τις 8:45 μέχρι τις 18:00??:'(
Θα χει βέβαια και τρεις ώρες κενό στο εδιάμεσο...:xixi:
Ανυπομονώ,όμως, να ξεκινήσουμε!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipakos

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά πήγα και εγώ γι εγγραφή και κάθε μέρα ήμουν στην πολυτεχνειούπολη!
Πολύ ωραίος χώρος αν και μεγάλος, ακόμα τον μαθαίνω! Η σχολή πολύ ωραία τοποθετημένη, δίπλα σε βιβλιοθήκη και κέντρο Η/Υ :)

Είδα σήμερα το πρόγραμμα και είναι 2 ώρες σχεδόν το μάθημα! Κάποιες μέρες το μάθημα είναι και 4 ώρες!!!!
(Ελπίζω να χει διαλείμματα :P)

Γι αυτόν τον καθηγητή στην ανάλυση 1 άκουσα κ γω, νομίζω Αγγελόπουλο τον λένε..;

Κωνσταντίνε, να συναντηθούμε αν είναι να κανονίσουμε για γκρουπάκι. Προειδοποιώ όμως, έχω φέρει την ακουστική απ το σπίτι, όχι την ηλεκτρική και έχω σκουριάσει αρκετά μπορώ να πω!

Ανυπομονώ να σας γνωρίσω όλους, θα τα πούμε στην Αθήνα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top