Ποιοι περάσατε Φυσική Ιωαννίνων;

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αχ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivadiego

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κι εγω στο 1ο ετος για τα επιλογης καιγομουν...:P μπαινοντας πιο μεσα ομως ειδα οτι σου ειναι υπερ αρκετα τα 5 μαθηματα +1 η ξενη γλωσσα που εχεις, οποτε το αφησα οπως και ολοι οι υπολοιποι...ασε που στα τελευταια ετη, τα περισσοτερα μαθηματα θα ειναι επιλογης και θα επιλεγεις συμφωνα με αυτο που θα σε εχει τραβηξει πιο πολυ ως τοτε ή με οτι κριτηριο θες εσυ...:) ναι, εχω, αν θες μπορεις να μου δωσεις το δικο σου...
-----------------------------------------
Διάβασα κάπου ότι στο πανεπιστήμιο υπάρχει κλειστό γυμναστήριο...!:iagree: Αλήθεια είναι; Πάει κανείς εκεί;:hmm:
ναι, υπαρχει γυμναστηριο, το οποιο ειναι στο χωρο του πανεπιστημιου και πηγαινεις με τα ποδια...Παει αρκετος κοσμος, κυριως ομως αυτοι που ειναι πιο κοντα, δηλαδη τα παιδια απο τις εστιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Α οκ! Τι ξένες γλώσσες μπορούμε να κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivadiego

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αγγλικα, Γαλλικα, Γερμανικα και πρεπει να ειναι κι αλλες... Παντως αν εχεις πτυχιο σε καποια απο αυτες, περνας αυτοματα το μαθημα με επιδειξη πτυχιου η φωτοτυπιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αγγλικα, Γαλλικα, Γερμανικα και πρεπει να ειναι κι αλλες... Παντως αν εχεις πτυχιο σε καποια απο αυτες, περνας αυτοματα το μαθημα με επιδειξη πτυχιου η φωτοτυπιας...




χμμμ... δε σε πιάνω τώρα... κάνα lower ας πούμε σου περνάει τα μαθήματα..??? η κανένα advanced>>>>?????????? :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νομίζω πως το lower αρκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Νομίζω πως το lower αρκεί!



λολ! τι άλλο θα ακούσω...?? ωραία ρε.. μόνο που από τους 200 πχ οι 199 θα περνάν αυτόματα το μάθημα............:no1: οκ οκ οκ! έκλεισα σα γυναίκα τώρα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivadiego

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι, ετσι ακριβως συμβαινει... γι'αυτο και ουσιαστικα δεν προκειται για μαθημα...:) αρκει να το δειξεις και το περνας...απ'οσο γνωριζω, με 6,7 αν εχεις lower και με 8,9 αν εχεις prof...το 10 επειδη ειναι του ''Θεου'' το παιρνεις μονο αν πας να το δωσεις και εννοειται να γραψεις για 10...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ναι, ετσι ακριβως συμβαινει... γι'αυτο και ουσιαστικα δεν προκειται για μαθημα...:) αρκει να το δειξεις και το περνας...απ'οσο γνωριζω, με 6,7 αν εχεις lower και με 8,9 αν εχεις prof...το 10 επειδη ειναι του ''Θεου'' το παιρνεις μονο αν πας να το δωσεις και εννοειται να γραψεις για 10...;)




η μάνα μου λέει να δώσω prof και βαριέεεεεμαι..... τι να κάνω? να το δώσω μπας και τα περνάω με μεγαλύτερο βαθμό..?? lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δεν έχεις να χάσεις τπτ! Δώσε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorilla1906

Νεοφερμένος

Ο gorilla1906 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά ένα ερώτημα έχω να κάνω..
Έχουν αρχίσει οι εγγραφές κια τελειώνουν τέληήνα..Έχει εγγραφεί καείς ήδη;;
Άκουσα ότι πρέπει να προσκομίσουμε ακτινογραφία θώρακα..Αυτό είναι υποχρεωτικό;;Δεν μπορούμε να την δώσουμε κάποι άλλη στιγμή;;Γράφτηκε κανείς χωρίς την ακτινογραφία θώρακα;;Γνωρίζετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδιά ένα ερώτημα έχω να κάνω..
Έχουν αρχίσει οι εγγραφές κια τελειώνουν τέληήνα..Έχει εγγραφεί καείς ήδη;;
Άκουσα ότι πρέπει να προσκομίσουμε ακτινογραφία θώρακα..Αυτό είναι υποχρεωτικό;;Δεν μπορούμε να την δώσουμε κάποι άλλη στιγμή;;Γράφτηκε κανείς χωρίς την ακτινογραφία θώρακα;;Γνωρίζετε;;


γράφτηκα ήδη. ναι θέλουν τώρα ακτινογραφία στην κοιτάνε μια ματιά κι οκ!! ακτινογραφία κάνεις στο νοσοκομείο......είναι υποχρεωτική πάντως..αυτά!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παιδιά ένα ερώτημα έχω να κάνω..
Έχουν αρχίσει οι εγγραφές κια τελειώνουν τέληήνα..Έχει εγγραφεί καείς ήδη;;
Άκουσα ότι πρέπει να προσκομίσουμε ακτινογραφία θώρακα..Αυτό είναι υποχρεωτικό;;Δεν μπορούμε να την δώσουμε κάποι άλλη στιγμή;;Γράφτηκε κανείς χωρίς την ακτινογραφία θώρακα;;Γνωρίζετε;;

Kαι εγώ γράφτηκα στο uoi.
Βασικά την διάγνωση θέλουν μόνο, εμένα ούτε καν την είδαν την ακτινογραφία. Τσάμπα την κουβάλησα.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Kαι εγώ γράφτηκα στο uoi.
Βασικά την διάγνωση θέλουν μόνο, εμένα ούτε καν την είδαν την ακτινογραφία. Τσάμπα την κουβάλησα.. :p

Ναι! Κι εμένα μόνο τη διάγνωση είδαν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ξερει κανενας τι ωρες θα εχουμε γιατι δεν το βρισκω στο σιτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ξερει κανενας τι ωρες θα εχουμε γιατι δεν το βρισκω στο σιτε?


στον οδηγό σπουδών έχει όλο το πρόγραμμα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korbu

Νεοφερμένος

Ο Πάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά μην τον ακούτε τον Vivadiego, μπεκροπίνει συνέχεια και ποστάρει ό,τι να ναι! :lol: :P (Φυσικά κάνω πλάκα φίλτατε...) ;)

2οετής κι εγώ στο φυσικό.

Όσο για τα Lower και Proficiency, αν έχεις πάς με το πτυχίο στην υπεύθυνη καθηγήτρια και σου λέει πώς περνάς. Lower - 7, Proficiency - 9

Οι ώρες μαθημάτων είναι κυρίως πρωινές. Το πρόγραμμα βρίσκεται στην είσοδο του Φ2.

Να υποθέσω πολλοί από εσάς έχετε ήδη αρχίσει...πώς σας φαίνεται? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πετρος physics

Νεοφερμένος

Ο Πετρος physics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια για την επιλογη σας.Καλες σπουδες.Εγω ειμαι 4ο ετης στο Φυσικο Πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά όποιος είναι πρωτοετής μπορεί να μου λύσει κάποιες απορίες; Λοιπόν εγώ πέρασα φέτος απλά ήθελα να τελειώσω πρώτα με τον στρατό και μετά να έρθω στο πανεπιστήμιο. Μέχρι εδώ όλα καλά… Επειδή όμως κάποιοι μ@λ@κες μέσα στην στρατολογία μπορούν να παίζουν με τα νεύρα μας τελικά δεν με πήραν με την ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου. Έτσι εγώ έχω μείνει μπουκάλα!!! Δεν ξέρω τι να κάνω. Από τα μαθήματα που θα δώσουμε στην πρώτη εξεταστική ποια είναι με εργαστήριο και τα έχω χάσει όλα έτσι δεν είναι; Κάνατε εργασίες τόσο καιρό που μετρούσαν στη βαθμολογία; Πιστεύεται ότι εάν έρθω να παρακολουθήσω λίγα μαθήματα θα μπορέσω να περάσω κανένα μάθημα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδιά μην τον ακούτε τον Vivadiego, μπεκροπίνει συνέχεια και ποστάρει ό,τι να ναι! :lol: :P (Φυσικά κάνω πλάκα φίλτατε...) ;)

2οετής κι εγώ στο φυσικό.

Όσο για τα Lower και Proficiency, αν έχεις πάς με το πτυχίο στην υπεύθυνη καθηγήτρια και σου λέει πώς περνάς. Lower - 7, Proficiency - 9

Οι ώρες μαθημάτων είναι κυρίως πρωινές. Το πρόγραμμα βρίσκεται στην είσοδο του Φ2.

Να υποθέσω πολλοί από εσάς έχετε ήδη αρχίσει...πώς σας φαίνεται? :)

μια χαρά!

Συγχαρητηρια παιδια για την επιλογη σας.Καλες σπουδες.Εγω ειμαι 4ο ετης στο Φυσικο Πατρας

Να 'σαι καλά!!!:-) Καλό πτυχίο!

Παιδιά όποιος είναι πρωτοετής μπορεί να μου λύσει κάποιες απορίες; Λοιπόν εγώ πέρασα φέτος απλά ήθελα να τελειώσω πρώτα με τον στρατό και μετά να έρθω στο πανεπιστήμιο. Μέχρι εδώ όλα καλά… Επειδή όμως κάποιοι μ@λ@κες μέσα στην στρατολογία μπορούν να παίζουν με τα νεύρα μας τελικά δεν με πήραν με την ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου. Έτσι εγώ έχω μείνει μπουκάλα!!! Δεν ξέρω τι να κάνω. Από τα μαθήματα που θα δώσουμε στην πρώτη εξεταστική ποια είναι με εργαστήριο και τα έχω χάσει όλα έτσι δεν είναι; Κάνατε εργασίες τόσο καιρό που μετρούσαν στη βαθμολογία; Πιστεύεται ότι εάν έρθω να παρακολουθήσω λίγα μαθήματα θα μπορέσω να περάσω κανένα μάθημα;;;

Από 1ο εξάμηνο απουσίες παίρνουμε στο εργαστήριο Η/Υ και στο εφαρμοσμένο μάθημα πιθανότητες και στατιστική. (Το μάθημα πιθανότητες και στατιστική χωρίζεται σε εφαρμοσμένο και σε θεωρητικό)
Με 2 απουσίες χάνεις το εξάμηνο...
Στο εφαρμοσμένο κάνουμε μία εργασία κάθε εβδομάδα.

Αν διαβάσεις καλά τις σημειώσεις από τα μαθήματα, πιστεύω πως θα περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top