Ποιοι θα ειναι στο ΔΕΤ του ΟΠΑ;

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
βασικά στην τελετή ορκωμοσίας βραβεύονται και οι πρώτοι 5 από κάθε τμήμα ή κάτι τέτοιο-πάντως κάποιοι βραβεύονται σιγουρα!!!δεν θυμάμαι που το διάβασα,αλλά δεν είναι και κάτι το τόσο φοβερό και τρομερό όπως ακούγεται,καλό θα ήταν όμως να πάμε..!σιγα,εχετε τπτ καλύτερο να κάνετε,ή μήπως κλαίνε τα μωρά μας???χεχε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FFPAULPAO

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά. Και εγώ ΔΕΤ
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
xaxa ολοι απο δετ εδω μαζευτηκατε?:P
απο οδε τπτ...αντε κανα συμφοιτητης δν υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κελλυ η ερώτηση ειναι "ποιοι θα ειναι στο δετ της ασοεε",οποτε λογικο ειναι εν μέρει να μν γραφουν πολλοι απ τα αλλα τμηματα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
κελλυ η ερώτηση ειναι "ποιοι θα ειναι στο δετ της ασοεε",οποτε λογικο ειναι εν μέρει να μν γραφουν πολλοι απ τα αλλα τμηματα!!!:)

ναι αλλα πουθενα δν υπαρχει ''ποιοι θα ειναι οδε''...
για αυτο γραφω εδω τον πονο μου χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σωστο κ αυτό!τι να γινει εμείς ειμαστε διοικητικης επιστημης και ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ,ενω εσεις μονο οργανωσης κ διοικησης επιχειρησεων...μαλλον γ αυτο!!!χιχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
σωστο κ αυτό!τι να γινει εμείς ειμαστε διοικητικης επιστημης και ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ,ενω εσεις μονο οργανωσης κ διοικησης επιχειρησεων...μαλλον γ αυτο!!!χιχι:P

σωστο και αυτο...:P
επρεπε να το μετονομασουν σε τεχνολογικης οργανωσης και τεχνολογικης
διοικησης επιχειρησεων τεχνολογιας,μονο ετσι θα βρω συμφοιτητη!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ποτε ειναι η ορκωμοσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
την δευτερη ή τριτη εβδομαδα των μαθηματων.πρωτα ειναι η τελετη υποδοχης και μετα η τελετη ορκομωσιας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
την δευτερη ή τριτη εβδομαδα των μαθηματων.πρωτα ειναι η τελετη υποδοχης και μετα η τελετη ορκομωσιας!!
α καλά θα νυχτώσουμε!πιο λογικό δεν είναι να ήταν τις πρώτες μέρες?τ να πω καπως κουλό μ φαίνεται!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ε συγνωμη πρωτη και δευτερη εβδομαδα νμιζω!!!!οι πρωτες μερες περνανε σαν καπνος ανυπομονη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ε συγνωμη πρωτη και δευτερη εβδομαδα νμιζω!!!!οι πρωτες μερες περνανε σαν καπνος ανυπομονη!!!
οκ,παντως κωστή παραδεξου οτι αλλο 1-2 βδομαδα κ αλλο 2-3.υποτίθεται οτι στην ορκωμοσία πας και για τις γνωριμίες.αν ειναι να γινει την 3η εβδομαδα φεξε μ κ γλίστρυσε..!ναι,ειμαι ανυπομονη το εχω αυτό!!!θέλω να αρχίσει η σχολή...γίνεται???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπα στην ορκωμοσία πας για να δεις μια μίνι παρουσίαση του τμήματος, να σου πουν πόσο τυχερός είσαι που μπήκες ασοεε, να σταμπάρεις τους πρώτους που μπήκαν στο τμήμα σου. Για γνωριμίες πας στα μαθήματα, στο κυλικείο και στο εστιατόριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
οχι δεν θελω εγω!!!!!!!!!!κατσε να κατσουμε κι εμεις λιγο...μονο τον εαυτο σ σκεφτεσαι!εγωιστρια!!!φτου σου!!!την πρωτη εβδομαδα ειναι η τελετη υποδοχης και την δευτερη νομιζω η ορκομωσιας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τι να κάτσουμε? Χρωστάμε και δίνουμε εξετάσεις guys, να πάρουμε κι εμείς πτυχίο πριν μπουν οι καινούργιοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
χρωστας πολλα???εγω 14 τελειωνω ατιμη μικροοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
οχι δεν θελω εγω!!!!!!!!!!κατσε να κατσουμε κι εμεις λιγο...μονο τον εαυτο σ σκεφτεσαι!εγωιστρια!!!φτου σου!!!την πρωτη εβδομαδα ειναι η τελετη υποδοχης και την δευτερη νομιζω η ορκομωσιας:)
ενα ενα...κωστή τώρα είσαι 2ετής?αν ναι πως τα είδες τα μαθήματα στις εξετάσεις???εμμ ειναι αναμικτα τα συναισθήματα...επίσης woochoogirl,καλό είναι κ το κυλικείο κ τ εστιατόριο δεν λέω(ωραιο πραγμα το φαγητο) αλλά όσο να ναι τις πρώτες μέρες ολα καλά ειναι-βεβαια εσυ κατι παραπανω θα ξερεις!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εμ δε θα χρωστάω? :) 28 δίνω τελευταίο. Άλλοι δίνουν στις 1 και 2 του Οκτώβρη. Κάναμε καλοκαίρι και φέτος περιποιημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ενα ενα...κωστή τώρα είσαι 2ετής?αν ναι πως τα είδες τα μαθήματα στις εξετάσεις???εμμ ειναι αναμικτα τα συναισθήματα...επίσης woochoogirl,καλό είναι κ το κυλικείο κ τ εστιατόριο δεν λέω(ωραιο πραγμα το φαγητο) αλλά όσο να ναι τις πρώτες μέρες ολα καλά ειναι-βεβαια εσυ κατι παραπανω θα ξερεις!!!:)

με χεις μπερδεψει κοπελια...ειμαι στο λοχρη!!!απλα τυχαινει να ξερω τι παιζεται στα περισσοτερα τμηματα λογο φιλιας με ατομα απο αυτα....woochoogirl εγω εχω 20 μερες μετα τις 14 να καθομαι:D:D:D:D:D:D:Dτο δευτερο καλοκαιρακι μου!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
με χεις μπερδεψει κοπελια...ειμαι στο λοχρη!!!απλα τυχαινει να ξερω τι παιζεται στα περισσοτερα τμηματα λογο φιλιας με ατομα απο αυτα....woochoogirl εγω εχω 20 μερες μετα τις 14 να καθομαι:D:D:D:D:D:D:Dτο δευτερο καλοκαιρακι μου!!!:'(
λογικό ειναι να μπερδευτηκες νομιζα ησουν δετ!
παντως νομίζω πως αρχίζω να αναθεωρώ...αν ειναι να καναμε αμαν να μπούμε στη σχολή και να τα φτύσουμε για το πτυχίο προτιμώ τις πανελλαδικές!!!:(δεν θέλω να ανοίξει η σχολή!!!!!!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top