Ποιοι θα ειναι στο ΔΕΤ του ΟΠΑ;

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
23 Σεπτεμβριου και ώρα 13:00 είναι οι εγγραφες του ΔΕΤ! Σμρ ανακοινώθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά λίγο άκυρο, αλλά το δετ είναι ίδιο με το οδε ;;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Nope, Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία (Εφαρμοσμένη Πληροφορική και Διοίκηση δλδ) ενώ το άλλο Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Α εντάξει ! Ευχαριστώ ! Ποιο τμήμα είναι καλύτερο ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αυτό που το αντικείμενο του σ'αρέσει, δεν υπάρχει σύγκριση σε τέτοια θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ αυτήν την ερώτηση ήθελα να θέσω(αλλά στο facebook!).και εγώ περνάω στο δετ,μου έχουν πει και τα καλύτερα..!έχει κανείς ιδέα ποιά είναι τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή????ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ αυτήν την ερώτηση ήθελα να θέσω(αλλά στο facebook!).και εγώ περνάω στο δετ,μου έχουν πει και τα καλύτερα..!έχει κανείς ιδέα ποιά είναι τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή????ευχαριστω:)

συγχαρητηρια!!!!!!!www.aueb.gr κοιταξε εκει λεει αναλυτικα για τις εγγραφες...γτ δεν θα ειναι οπως τα προηγουμενα χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!!!!!!www.aueb.gr κοιταξε εκει λεει αναλυτικα για τις εγγραφες...γτ δεν θα ειναι οπως τα προηγουμενα χρονια!!!
να 'σαι καλά φίλε!πολλά πράγματα χρειάζονται...αυτό που λέει για ηλεκτρονική εγγραφή πρέπει να γίνει οπωσδήποτε???(δεν έχω εκτυπωτή και λέει ότι πρέπει να εκτυπώσω τη συγκεκριμένη σελίδα-άρα αν χρειάζεται πρέπει να το ψάξω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
να 'σαι καλά φίλε!πολλά πράγματα χρειάζονται...αυτό που λέει για ηλεκτρονική εγγραφή πρέπει να γίνει οπωσδήποτε???(δεν έχω εκτυπωτή και λέει ότι πρέπει να εκτυπώσω τη συγκεκριμένη σελίδα-άρα αν χρειάζεται πρέπει να το ψάξω...)

που το ειδες αυτο με την εκτυπωση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeonDET

Νεοφερμένος

Ο LeonDET αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
είναι απαραίτητη η ηλεκτρονική εγγραφή. Όσον αφορά την εκτύπωση, αποθήκευσε την σελίδα στον υπολογιστή σου εάν δεν έχεις εναλλακτική και εκτύπωσε την σε κάποιο φωτοτυπίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φέτος γραφόμαστε ηλεκτρονικά, δεν γίνεται αλλιώς στην ΑΣΟΕΕ. Btw, το ΔΕΤ δεν ανήκει στο 5ο πεδίο τώρα που το παρατήρησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
μιχάλη και 4ο & 5ο ειναι...τλκ πληροφορική εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
οκ thanx κ παλι...kotso αν μπεις www.aueb.com στο εγγραφή πρωτοετών λεει κατι για πρώτη και δεύτερη φάση εγγραφής κλπ κλπ....μου φαίνεται οτι το γράμμα "Τ" στο τμήμα μας είναι το άλφα και το ωμέγα!!!-αν με πιάνετε...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
οκ thanx κ παλι...kotso αν μπεις www.aueb.com στο εγγραφή πρωτοετών λεει κατι για πρώτη και δεύτερη φάση εγγραφής κλπ κλπ....μου φαίνεται οτι το γράμμα "Τ" στο τμήμα μας είναι το άλφα και το ωμέγα!!!-αν με πιάνετε...:xixi:

www.aueb.gr δεν ειδα τπτ για εκτυπωση.παντως ακομα κι αν δεν εχεις εκτυπωτη δεν νομιζω πως υπαρζει προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ενα θα σας πω
Τελια και Παυλα ΠΑ.ΠΕΙ εισαι κ@υλ@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

lina_ap

Νεοφερμένος

Η lina_ap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
φίλε kouli ένα θα σου πω...
προσπαθούμε να διατηρήσουμε ένα (στοιχειώδες) επίπεδο ως προς το τί γράφουμε..!
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
φίλε kouli ένα θα σου πω...
προσπαθούμε να διατηρήσουμε ένα (στοιχειώδες) επίπεδο ως προς το τί γράφουμε..!
:lol:

xaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top