Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Α πολλοί μαζευτήκαν :Ρ

Ιατρική εγώ
α! τελεια ! βρηκα τον πρωτο μ συμφοιτητη! μηπως ξερει ποτε αρχιζουν οι εγγραφες και ποτε τα μαθηματα?
-----------------------------------------
Α πολλοί μαζευτήκαν :Ρ

Ιατρική εγώ
uh... ακυρο....απ'οτι καταλαβα εσυ εισαι 2ετης πλεον..κριμα...στα τυφλα θ παω....τεσπα...δωσε καμια πληροφορια για το πως αρχιζουν τα μαθηματα και αν ειναι ευκολη η γνωριμια με συμφοιτητες.... ειναι ιατρικη βλεπεις και φοβαμαι μηπως ειναι ολα κομπλεξικα...........lol:(
-----------------------------------------
eeeiiiii!!!! υπάρχει εδώ κανένας πρωτοετής στην ιατρική ????????? Αν ναι, θα ειμαστε συμφοιτητές!!! Παρακαλώ ας απαντησει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και γω το χω απορία αυτό με το φαγητό. :hmm: Kάνουν τα στραβά μάτια και τρώνε όλοι; :D Γιατί σε διαφορετική περίπτωση δεν με βλέπω και πολύ καλά :p:p
Αντε ρε θα τρως ανετα..:xixi:
Ολοι μπορουν να φανε ειτε μενουν στις εστιες ειτε οχι..Φοιτητικη λεσχη ειναι..
Εχει πρωινο , μεσημεριανο και απογευματινο αν δεν με απατα η μνημη μου..:P
:who: ρε εγω οταν ημουν γ λυκειου ετρωγα ανετα, δεν με πηραν χαμπαρι...
-----------------------------------------
Αν είναι καλός ο καιρός γύρω στις 4 ώρες, βέβαια το χειμώνα με τα χιόνια μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα...

Ναι το φαγητό είναι δωρέαν για όλους τους φοιτητές του πανεπιστημίου
Δεν κανει 4 ωρες βρε..:)
Τωρα με τον καινουριο δρομο κανει κοντα στις 3 το πολυ..:P
Παλι καλα.. Καποτε καναμε 5 ωρες να παμε..:mad:
Δεν μπορουσα την Καταρα..:sick:
4 και ωρες να κανει ισως, ισως λεω τον χειμωνα αλλα και παλι δεν το νομιζω..
Τωρα ο καινουριος δρομος ειναι πολυ καλος αν και βαρετος..:P
-----------------------------------------
Περνάει κι από χωριά ?Γιατί κάνει 4 ώρες...Το κανονικό είναι γύρω στισ δυομιση με τον καινούριο δρόμο.Σε ευχαριστώ κι εσένα πάντως.Για το φαγητό ρώτησα γιατί άκουσα ότι εξαρτάται από την οικονομική κατάσταση του καθενός.Και ένα σχόλιο για την λεωφώρο Δωδώνης!Εκεί βρήκα σπίτι..Είναι ωραία?
Ενα παιδι ειπε πως περναει απο Βεροια, Κοζανη, Γρεβενα και Μετσοβο..
Τι να σου πω..Εγω πηγαινω συχνα Γιαννενα κι μεσα στο Μετσοβο δεν πηγαμε ποτε..
Απο Γρεβενα ναι περναει.
Απο μεσα απο την Κοζανη περναει μονο οταν εχει καποιο ατομο..
Παντως ειναι χαλαρη η διαδρομη. Αν ακους τραγουδια ή ριξεις και κανα υπνακο ειναι μια χαρα..:P
Φροντισε να εχεις να ακους απο καπου μουσικη γιατι μερικοι βαζουν κλαρινα.. Εγω δεν την παλευω παντως με τα κλαρινα που βαζουν..Ή τιποτα καψουρικα..Μονο ενας ωραιος οδηγος βαζει καλα:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αντε ρε θα τρως ανετα..:xixi:
Ολοι μπορουν να φανε ειτε μενουν στις εστιες ειτε οχι..Φοιτητικη λεσχη ειναι..
Εχει πρωινο , μεσημεριανο και απογευματινο αν δεν με απατα η μνημη μου..:P
:who: ρε εγω οταν ημουν γ λυκειου ετρωγα ανετα, δεν με πηραν χαμπαρι...
-----------------------------------------

Δεν κανει 4 ωρες βρε..:)
Τωρα με τον καινουριο δρομο κανει κοντα στις 3 το πολυ..:P
Παλι καλα.. Καποτε καναμε 5 ωρες να παμε..:mad:
Δεν μπορουσα την Καταρα..:sick:
4 και ωρες να κανει ισως, ισως λεω τον χειμωνα αλλα και παλι δεν το νομιζω..
Τωρα ο καινουριος δρομος ειναι πολυ καλος αν και βαρετος..:P
-----------------------------------------

Ενα παιδι ειπε πως περναει απο Βεροια, Κοζανη, Γρεβενα και Μετσοβο..
Τι να σου πω..Εγω πηγαινω συχνα Γιαννενα κι μεσα στο Μετσοβο δεν πηγαμε ποτε..
Απο Γρεβενα ναι περναει.
Απο μεσα απο την Κοζανη περναει μονο οταν εχει καποιο ατομο..
Παντως ειναι χαλαρη η διαδρομη. Αν ακους τραγουδια ή ριξεις και κανα υπνακο ειναι μια χαρα..
:)

ρε μπαμ πως πρεπει να ειναι ο δρομος για να εχει ενδιαφερον?Στροφες και ατελειωτα ζιγκ-ζαγκ με μια σακουλα στο στομα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ..Ακριβο μου φαίνεται...Και πόσες ώρες κάνει?Α,και για την φοιτητική εστία,είναι δωρεάν το φαγητό?
Ναι πραγματι ειναι ακριβο... Κατα την δικη μου αποψη τωρα που ο δρομος εγινε πιο συντομος απο οτι παλια θα επρεπε να το λιγοστεψουν..
Παντως παλι καλα ειμαστε. Σκεψου πως ολοι οι υπολοιποι, δλδ οχι οι φοιτητες, δινουν κοντα 30 ευρω για να πανε στα Γιαννενα...:!::!::!:.
Βρηκες σε πολυ καλη περιοχη σπιτι..:xixi::xixi:
-----------------------------------------
ρε μπαμ πως πρεπει να ειναι ο δρομος για να εχει ενδιαφερον?Στροφες και ατελειωτα ζιγκ-ζαγκ με μια σακουλα στο στομα??
:PΟχι βρε Θανο..
Ουτε εγω μπορω τα ζικ ζακ και τις στροφες..
Ειπα απλα οτι βαριεσαι λιγο
Και να σου πω και το γιατι?
Γιατι οταν ειχε λιγοστεψει ο δρομος και δεν πηγαιναμε απο την καταρα αλλα απο την μυλια ηταν καλα γιατι ενλεπες γυρω σπιτια, δεντρα, και αλλα πολλα και ετσι χαζευες και κατι...
Εμεις οι ρομαντικες ψυχες :inlove: χανομασταν μεσα απο τα δεντρα και τα ποταμια (:who: η θαλασσα δεν θυμαμαι τι περνουσαμε).
Τωρα απλα βλεπεις ολη την ωρα εναν απεραντο ισιο δρομο.
Αλλα τρελενομαι απιστευτα οταν περναμε τα τουνελ...:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
uh... ακυρο....απ'οτι καταλαβα εσυ εισαι 2ετης πλεον..κριμα...στα τυφλα θ παω....τεσπα...δωσε καμια πληροφορια για το πως αρχιζουν τα μαθηματα και αν ειναι ευκολη η γνωριμια με συμφοιτητες.... ειναι ιατρικη βλεπεις και φοβαμαι μηπως ειναι ολα κομπλεξικα...........lol:(

Όλοι δεν είναι, αλλά αν υποθέσουμε ότι κάθε χρόνο πάνω-κάτω είναι ίδια τα πράγματα και το έτος σου θα είναι ~ίδιο με το δικό μου, τότε ναί, αρκετοί είναι κάπως. Ίσως και να είσαι εσύ κάπως, who knows. Νταξ, κάποιον θα βρείς, πιστεύω, που θα περνάτε καλά. Αν είσαι ντροπαλή, ξεπέρασε το για λίγο ώστε να κάνεις γνωριμίες απ'την πρώτη μέρα:P

Τα μαθήματα αρχίζουν χαλαρά, συζητάτε που πήγατε διακοπές κλπ.

NOT.

Εμείς θυμάμαι πρώτο μάθημα κάναμε Ιστολογία. Πρώτη-δεύτερη εβδομάδα νομίζω δεν είχαν αρχίσει όλα τα μαθήματα(πχ βιοστατιστική μπλεχ). Το μόνο που έχεις να αγοράσεις είναι μια εργαστηρποδιά για το εργαστήριο της χημείας, στο Α εξάμηνο. Αν θες αργότερα κάτι συγκεκριμένο για κάποιο μάθημα, πες μου.
Καλή αρχή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αν είναι καλός ο καιρός γύρω στις 4 ώρες, βέβαια το χειμώνα με τα χιόνια μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα...

Ναι το φαγητό είναι δωρέαν για όλους τους φοιτητές του πανεπιστημίου

Περνάει κι από χωριά ?Γιατί κάνει 4 ώρες...Το κανονικό είναι γύρω στισ δυομιση με τον καινούριο δρόμο.Σε ευχαριστώ κι εσένα πάντως.Για το φαγητό ρώτησα γιατί άκουσα ότι εξαρτάται από την οικονομική κατάσταση του καθενός.Και ένα σχόλιο για την λεωφώρο Δωδώνης!Εκεί βρήκα σπίτι..Είναι ωραία?

Περνάει από Βέροια, Κοζάνη, Γρεβενά και Μέτσοβο

Για το φαγητό κάνεις αίτηση σίτισης, όταν θα κάνεις την εγγραφή στη σχολή σου, αλλά όλοι τρώνε δωρεάν

Αν βρήκες στη Δωδώνης είσαι αρκετά τυχερός (βέβαια δε ξέρω πόσο το έκλεισες, αλλα γενικά είναι ακριβά) γιατί είναι ο κεντρικός δρόμος των Ιωαννίνων που οδηγεί στην πλατεία. Τα λεωφορεία για το πανεπιστήμιο διασχίζουν όλη τη Δωδώνης από την πλατεία μέχρι το πανεπιστήμιο, οπότε δε θα πηγαίνεις και μακριά για να παίρνεις το αστικό...!!



ρε παιδιά τι 4 ώρες...πλάκα κάνετε;το περισσότερο που κάνει το λεωφορείο είναι 3.30 ώρες...και το λιγότερο 3! κ ούτε μέσα από την κοζάνη περνάει!Μπαίνει σχεδόν πάντα Βέροια που εκεί τρώει ένα 10λεπτο, εξαιρετικά σπάνια θα μπει Γρεβενά και Μέτσοβο 1 φορά μου έχει τύχει απλώς να βγούμε από την έξοδο και να αφήσουμε εκεί ένα άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας παιδια!
κ εγω για γιαννενα κ θελω ν ρωτησω κτ.....
ξερετε ποτε ξεκινανε τα μαθηματα???
παιρνω τηλ στη γραμματια μα μ λενε πως δε ξερουν ακομη.....:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisGR

Νεοφερμένος

Ο NemesisGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν έχει επιβάτες περνάει από τις πόλεις που ανέφερα, εξαρτάται πως θα σου τύχει...!!! Εξάλλου αυτό είναι το επίσημο δρομολόγιο του ΚΤΕΛ Ιωαννίνων..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Όλοι δεν είναι, αλλά αν υποθέσουμε ότι κάθε χρόνο πάνω-κάτω είναι ίδια τα πράγματα και το έτος σου θα είναι ~ίδιο με το δικό μου, τότε ναί, αρκετοί είναι κάπως. Ίσως και να είσαι εσύ κάπως, who knows. Νταξ, κάποιον θα βρείς, πιστεύω, που θα περνάτε καλά. Αν είσαι ντροπαλή, ξεπέρασε το για λίγο ώστε να κάνεις γνωριμίες απ'την πρώτη μέρα:P

Τα μαθήματα αρχίζουν χαλαρά, συζητάτε που πήγατε διακοπές κλπ.

NOT.

Εμείς θυμάμαι πρώτο μάθημα κάναμε Ιστολογία. Πρώτη-δεύτερη εβδομάδα νομίζω δεν είχαν αρχίσει όλα τα μαθήματα(πχ βιοστατιστική μπλεχ). Το μόνο που έχεις να αγοράσεις είναι μια εργαστηρποδιά για το εργαστήριο της χημείας, στο Α εξάμηνο. Αν θες αργότερα κάτι συγκεκριμένο για κάποιο μάθημα, πες μου.
Καλή αρχή :)

:xixi:κι ομως δεν ειμαι καθολου καπως,πιστεψε με..Δηλαδη συστηνομαστε μεταξυ μας σαν νηπιαγωγακια?:P...πω...καλα..η βιοστατιστικη εχει σχεση με τα μαθηματικα γεν.παιδειας γ' λυκειου?:'(ειχα παρει βιολογια γεν.παιδειας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
γεια σας παιδια!
κ εγω για γιαννενα κ θελω ν ρωτησω κτ.....
ξερετε ποτε ξεκινανε τα μαθηματα???
παιρνω τηλ στη γραμματια μα μ λενε πως δε ξερουν ακομη.....:hmm::hmm:

Άμα δεν ξέρει η γραμματεία, θα ξέρουμε εμείς; :p

Συνήθως 1η Οκτώβρη αρχίζουν μαθήματα :what:
Τώρα με τις εκλογές δεν ξέρω αν θα αρχίσουν αργότερα ή νωρίτερα, πάντως σε άλλα πανεπιστήμια διάβασα ότι αρχίζουν 21. 09 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδιά τι 4 ώρες...πλάκα κάνετε;το περισσότερο που κάνει το λεωφορείο είναι 3.30 ώρες...και το λιγότερο 3! κ ούτε μέσα από την κοζάνη περνάει!Μπαίνει σχεδόν πάντα Βέροια που εκεί τρώει ένα 10λεπτο, εξαιρετικά σπάνια θα μπει Γρεβενά και Μέτσοβο 1 φορά μου έχει τύχει απλώς να βγούμε από την έξοδο και να αφήσουμε εκεί ένα άτομο.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ γ τις πληροφορίες.Αλλά έχω τεράστια απορία για το εισιτήριο.Για να πας κ να γυρίσεις από Θεσσαλονίκη πληρώνεις 43 ευρώ..ποσό δυσανάλογο των χιλιομέτρων..Στην αντίστοιχη διαδρομή Βόλος-Θεσσαλονίκη που διαρκεί περίπου 2,5 ώρες πληρώνεις 22 ευρώ περίπου τα μισά..Παιδιά είναι τεράστια διαφορά...Α,να φανταστείτε Αθήνα-Θεσσαλονίκη χρειάζεσαι 39 ευρώ αν δεν κάνω λάθος..Τι να πώ ,πολύ περίεργο αλλά πρέπει η τιμή άμεσα να αλλάξει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ γ τις πληροφορίες.Αλλά έχω τεράστια απορία για το εισιτήριο.Για να πας κ να γυρίσεις από Θεσσαλονίκη πληρώνεις 43 ευρώ..ποσό δυσανάλογο των χιλιομέτρων..Στην αντίστοιχη διαδρομή Βόλος-Θεσσαλονίκη που διαρκεί περίπου 2,5 ώρες πληρώνεις 22 ευρώ περίπου τα μισά..Παιδιά είναι τεράστια διαφορά...Α,να φανταστείτε Αθήνα-Θεσσαλονίκη χρειάζεσαι 39 ευρώ αν δεν κάνω λάθος..Τι να πώ ,πολύ περίεργο αλλά πρέπει η τιμή άμεσα να αλλάξει!!
Που ειπαμε πως εχεις περασει ?? :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Άμα δεν ξέρει η γραμματεία, θα ξέρουμε εμείς; :p

Συνήθως 1η Οκτώβρη αρχίζουν μαθήματα :what:
Τώρα με τις εκλογές δεν ξέρω αν θα αρχίσουν αργότερα ή νωρίτερα, πάντως σε άλλα πανεπιστήμια διάβασα ότι αρχίζουν 21. 09 :hmm:


κ εγω τ ιδιο ακουσα γι'αυτο αναρωτιεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μαθηματικό Ιωαννίνων..

Ελπίζω να κάνω κάλους φίλους φοιτητές του τμήματος σου-και του φυσικού- γιατί πολύ φοβάμαι οτι θα χρειαστώ τη βοηθειά τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κ εγω τ ιδιο ακουσα γι'αυτο αναρωτιεμαι...


Δεν ξέρω ακριβώς και τηλ που πήρα δεν με είπαν τίποτα. :(
Ίδωμεν...:P

Ελπίζω να κάνω κάλους φίλους φοιτητές του τμήματος σου-και του φυσικού- γιατί πολύ φοβάμαι οτι θα χρειαστώ τη βοηθειά τους...

Γιατί; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Επειδή περασα στο παιδαγωγικό κι όπως καταλαβαίνεις θα έχω μαθηματικά και φυσική,μαθήματα δηλαδή με τα οποία δεν εχω και τις καλύτερες σχέσεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Επειδή περασα στο παιδαγωγικό κι όπως καταλαβαίνεις θα έχω μαθηματικά και φυσική,μαθήματα δηλαδή με τα οποία δεν εχω και τις καλύτερες σχέσεις...:(

Τα μαθηματικά και η Φυσική από ότι ξέρω είναι πολύ απλά στο Παιδαγωγικό. :)
Δεν νομίζω αν δεν ήταν τόσο απλά να τα βάζαν και στο 1ο πεδίο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τα μαθηματικά και η Φυσική από ότι ξέρω είναι πολύ απλά στο Παιδαγωγικό. :)
Δεν νομίζω αν δεν ήταν τόσο απλά να τα βάζαν και στο 1ο πεδίο. :D

το ελπίζω,αλλά από την άλλη πολύ πιθανόν να θεωρούνται δεδομένα όλα όσα μάθαμε στο σχολείο και για μένα δεν είναι και πολύ:( ...Θα το παλέψω πάντως όπως και να 'χει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αν έχει επιβάτες περνάει από τις πόλεις που ανέφερα, εξαρτάται πως θα σου τύχει...!!! Εξάλλου αυτό είναι το επίσημο δρομολόγιο του ΚΤΕΛ Ιωαννίνων..!!

Κοζάνη πάντως δε μπαίνει το λεωφορείο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top