Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ούτε σε εμάς έχουν βγάλει ανακοίνωση οι μάπες.. btw, εγώ έχω 18 ώρες θεωρία και 4 εργαστήρια mwahaha.. well, στο πρώτο εξάμηνο γιατί στο δεύτερο γίνονται 21 οι ώρες της θεωρίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
τα λεωφορεία για να κατέβεις κέντρο από που τα παίρνεις, όταν είσαι μέσα στην πανεπιστημιούπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Έχει στάση ακριβώς έξω απ'το κτίριο που γίνοται οι εγγραφές. Λογικά θα υπάρχουν και άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Έχει στάση ακριβώς έξω απ'το κτίριο που γίνοται οι εγγραφές. Λογικά θα υπάρχουν και άλλες.

α δηλαδή κατεβαίνει από το δρόμο που ανεβαίνει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ε.. μάλλον :Ρ εγώ είχα πάει με αυτοκίνητο και γύρισα με λεωφορείο την πρώτη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πως περνάτε λοιπόν όλοι;:D στο κυλικείο απέναντι από τις γραμματείες έχει wireless αν σας ενδιαφέρει :P εγώ προσωπικά πήρα το laptop και ήρθα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Flying Monarch σε είδα στη στάση την Πέμπτη :Ρ (έφευγες απ'το γιουνι)



............................ ΚΩΛΟΒΡΟΧΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Flying Monarch σε είδα στη στάση την Πέμπτη :Ρ (έφευγες απ'το γιουνι)



............................ ΚΩΛΟΒΡΟΧΗ.


αααα και γιατί δε μου μίλησες βρε; :D είναι άδικο να με βλέπετε εσείς και να μη μπορώ να σας δω εγώ :Pκαλά σήμερα δεν ξέρω μπορεί και να με πρόσεξαν όλοι ενώ έτρεχα να προλάβω να μπω στο μάθημα και παράλληλα προσπαθούσα να βγάλω το hands free και στούκαρα σε μια ταμπέλα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
uh, βασικά ήταν την πέμπτη 2 οκτωβρίου. Έπεσε ένα χαρτί από μία φίλη σου και το σήκωσα και της το έδωσα. Μπαίνατε στο λεωφορείο όποτε που να σου εξηγούσα ποιος είμαι :P

btw, τις τελευταίες μέρες δεν βρέχει.. παράξενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια το χαρτι που επεσε το ειδα,εσενα ομως που το σηκωσες δεν σε προσεξα! :ρ βρηκες κ εσυ μερα να με δεις...ειχα γινει χαλια με τη βροχη!

Παντως οντως εχει μερες να βρεξει!καλυτερα..να ζεσταθει λιγο το κοκκαλακι μας γιατι μας περιμενει βαρης χειμωνας!

Σορυ για το ατονο αλλα γραφω απο το κινητο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια μετα απο 2 βδομαδες γυρισα και εγο λαρισα!
και μπηκα στο πιτσι.
ειναι τελεια στα γιαννενα παντως....
ειναι κανενας μαθηματικο στο πρωτο τμημα??
αμα ειναι να βρεθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
έχουμε και group στο facebook :P το ξέρατε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ρε παιδια ας κανονισουμε επιτελους να βρεθουμε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ρε παιδια ας κανονισουμε επιτελους να βρεθουμε...!!

Τετάρτη κατά τις 9 στη Νομαρχία σας βολεύει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
johnako συγγνώμη ξανά ε αλλά δε γινόταν να έρθω τελικά:P

εγώ δεν μπορώ τετάρτη γιατί μάλλον θα έχουμε πάρτυ στη σχολή(μέσα, όχι σε κανα privilege :p)
*απ'ότι έμαθα θα είναι στο μεταβατικό απ'όλες τις σχολές οπότε παίζει να τα πούμε και εκεί :p

we'll fix it
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Τι κάνετε Γιαννιώτες;:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Καλά είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

βερονικη

Νεοφερμένος

Η βερονικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εσυ μου φαινεται οτι ξερεις γι αυτο ρωταω και γενικα για να μου απαντησει καποιος....εγω σπουδαζω αθηνα και σκεφτομαι οταν τελειωσω δηλαδη σε ενα χρονο να δωσω κατατακτηριες στο τμημα πλαστικων τεχνων και επιστημων της τεχνης...8ελω να ρωτησω 1)αν κανενας εχει περασει σε αυτη τη σχολη να μου περιπου για τι προκειται?(κατι εχω διαβασει αλλα αλλο πραγμα η εμπειρια σας) 2)ειναι ακριβη σχετικα η φοιτιτικη ζωη εκει?οι εξοδοι?το ενοικιο?θα μπορεσω να βρω δουλεια ? 3)επειδη θα ειμαι 22 τοτε θα βρω ατομα της ηλικιας μου παρεα γενικα η 8α ειμαι ξεμπαρκη?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εσυ μου φαινεται οτι ξερεις γι αυτο ρωταω και γενικα για να μου απαντησει καποιος....εγω σπουδαζω αθηνα και σκεφτομαι οταν τελειωσω δηλαδη σε ενα χρονο να δωσω κατατακτηριες στο τμημα πλαστικων τεχνων και επιστημων της τεχνης...8ελω να ρωτησω 1)αν κανενας εχει περασει σε αυτη τη σχολη να μου περιπου για τι προκειται?(κατι εχω διαβασει αλλα αλλο πραγμα η εμπειρια σας) 2)ειναι ακριβη σχετικα η φοιτιτικη ζωη εκει?οι εξοδοι?το ενοικιο?θα μπορεσω να βρω δουλεια ? 3)επειδη θα ειμαι 22 τοτε θα βρω ατομα της ηλικιας μου παρεα γενικα η 8α ειμαι ξεμπαρκη?:xixi:

Τα ενοίκια είναι 300ε+ συνήθως αλλά αναλόγως και την περιοχή. Αν δε βαριέσαι να περπατάς για να βγείς το βράδυ έξω έχει και φθηνότερα :P

Σίγουρα θα βρείς γαμάτα παιδιά εκεί. Άτομα της ηλικίας σου δεν ξέρω, αλλά δε νομίζω να έχεις πρόβλημα. Δεν σε ξέρω κιόλας όμως, αλλά όσα παιδιά έχω γνωρίσει από εκεί - έχω και μια γνωστή απ'την πόλη μου- είναι ανοιχτά μυαλά.

Τα παιδιά είχαν για αρκετό καιρό κατάληψη επειδή όπως λένε το πτυχίο που παίρνουν τώρα δεν τους δίνει τίποτα όσον αφορά επαγγελματικά δικαιώματα κλπ αλλά και για άλλα θέματα. Όταν πήγαν για παράσταση στον πρύτανη, ο άθλιος είπε στο περίπου "Θα ήταν έργο Θεού να μην υπήρχε η σχολή αυτή στο πανεπιστήμιό μας". Δεν έχουν δικό τους κτίριο νομίζω, η αν είναι δικό τους δεν είναι κατάλληλο για τα εργαστήρια. Μου έλεγε πχ αυτή η κοπέλα που ξέρω ότι όταν έχουν κάποιο εργαστήριο (ζωγραφική?) πρέπει να πηγαίνεις από νωρίς γιατί μετα αν κάθεσαι στις πίσω θέσεις είναι αδύνατο να δεις το μοντέλο.

Για εξόδους, τι σου αρέσει εσένα? Για δουλειά δε το συζητώ, οι περισσότερες αγγελίες είναι "ζητείται κοπέλα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top