Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Μιλάω τώρα με μια κοπέλα που θα πάει 3ο έτος σε κάποια σχολή στο uni των Ιωαννίνων και μου λέει ότι όλοι τζαμπέ τρώνε, αρκεί να έχουν το πασο μαζί τους.
α ναι σωστα τωρα θυμηθηκα τρωμε τζαμπα αρκει να εχουμε το πασο
μπραβο ρε Alex:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Μιλάω τώρα με μια κοπέλα που θα πάει 3ο έτος σε κάποια σχολή στο uni των Ιωαννίνων και μου λέει ότι όλοι τζαμπέ τρώνε, αρκεί να έχουν το πασο μαζί τους.

Αρα καλα μου ειπαν χθες τα παιδια...Τσαμπα το βρισιμο που ακουσαν σημερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ε καλό είπε, δεν είναι και σπιτικό αλλά οκ δε παθαίνεις τίποτα :p Ε ρε παιδιά, δοκιμάστε μια φορά, τουαλέτα έχετε στο σπίτι ελπίζω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ε καλό είπε, δεν είναι και σπιτικό αλλά οκ δε παθαίνεις τίποτα :p Ε ρε παιδιά, δοκιμάστε μια φορά, τουαλέτα έχετε στο σπίτι ελπίζω :p

Ποιος φτανει μεχρι το σπιτι μου λες ??? Τους αλλους στο λεωφοριο δεν τους λυπασαι ??? :P:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Συκωτάκια πουλιών με μαγιονέζα. Mayday! Αμόλα τα να γλυτώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Συκωτάκια πουλιών με μαγιονέζα. Mayday! Αμόλα τα να γλυτώσεις!

ξέχασες το "μ'έχει πιάσει κόψιμο τσιρλιπιπί...τί να κάνω;" :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ξέχασες το "μ'έχει πιάσει κόψιμο τσιρλιπιπί...τί να κάνω;" :lol::lol:
δεν ξερετε το ανεκδοτο?
που ητανε 3 φιλοι και μιλαγαν
Λεει ο ενας παιδια το ταχυτερο πραγμα στη Γη ειναι ο ηχος
Και του λεει ο αλλος αστο φιλε δεν το ξερεις το φως ειναι...
Λεει και τριτος αφηστε τα αυτα παιδια το ταχυτερο πραγμα πανω στη Γη ειναι το τσιρλιπιπι!
Τι λες ρε αληθεια?λενε οι αλλοι δυο
-Φυσικα αμα σε πιασει ουτε να φωναξεις προλαβαινεις ουτε φως να αναψεις....:lol:


Οποτε δεν μας βλεπω και πολυ καλα αμα τρωμε απο τη λεσχη να προσεχουμε να εχει τουαλετα σε αποσταση βολης....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
δεν ξερετε το ανεκδοτο?
που ητανε 3 φιλοι και μιλαγαν
Λεει ο ενας παιδια το ταχυτερο πραγμα στη Γη ειναι ο ηχος
Και του λεει ο αλλος αστο φιλε δεν το ξερεις το φως ειναι...
Λεει και τριτος αφηστε τα αυτα παιδια το ταχυτερο πραγμα πανω στη Γη ειναι το τσιρλιπιπι!
Τι λες ρε αληθεια?λενε οι αλλοι δυο
-Φυσικα αμα σε πιασει ουτε να φωναξεις προλαβαινεις ουτε φως να αναψεις....:lol:


Οποτε δεν μας βλεπω και πολυ καλα αμα τρωμε απο τη λεσχη να προσεχουμε να εχει τουαλετα σε αποσταση βολης....:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: θεϊκό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πού συχνάζετε όσοι μένετε Γιάννενα?
Πηγαίνω πολύ συχνά λόγω συγγενών και ξέρω τα περισσότερα φοιτητομέρη/καφετέριες/μπαράκια κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Πήγα Παρασκευή πρωί Γιάννενα και επέστρεψα πριν 1,5 ώρα.
-ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΝΑΤΙΑ!?
-ΜΟΥΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ.
-Άμα πάρετε έπιπλα απ'το praktiker και σας πουν ότι θα τα φέρουν σε 2 ώρες προσθέστε άλλες 4 :P
-Να'ναι καλά ο Θύμιος που ψιλοβοήθησε με τα χαρτιά που ήταν να συμπληρώσω :P
-Ο Φάνης στη γραμματεία ιατρικής είναι καθυστερημένος.
-2,5e για το πάσο?
-Αν μπαίνει εδώ μέσα μια κοπέλα που περίμενε στη σειρά της γραμματείας της ιατρικής χθες(παρασκευή) πίσω από έναν ξανθό ύψους 1,80 με φούτερ με κουκούλα ας μου στείλει pm :p

Για τις "εξετάσεις" πήρα το λεωφορείο δωρεάν και πήγα στο κτίριο που πρέπει, όπου κάποια έριξε μια ματιά για 3 δευτερόλεπτα(demer σε πέρασα :P) στην ακτινογραφία και έβαλε υπογραφή. Μετά πήγα με τα πόδια ως τη γραμματεία να δώ και το μέρος (μη πάρετε λεωφορείο για επιστροφή στη γραμματεία, πληρώνετε.. πηγαίντε με πόδια να το απολαύσετε :Ρ).

Btw, στο site δεν το αναφέρει αλλά η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1

Νεοφερμένος

Ο tasos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Να δούμε πότε θα τελειώσει αυτή η Εγνατία.Εγώ που πήγα την Πέμπτη για εγγραφή απο Θεσσαλονίκη μεχρι γρεβενά που υπαρχει εγνατία έκανα 1 ωρα και 30 λεπτα τα 220 χλμ. και μετα απο εκει έκανα 2 ώρες για μια αποσταση 85 χιλιωμέτρων πρίν και μετά το μέτσοβο μεχρι γιαννενα.Όταν τελειώσει η εγνατία θα είμαι θεσσαλονικη σε 2 ώρες και κάτι.:no1::no1:

Το θέμα ειναι πότε θα τελειώσει ομως......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Btw, στο site δεν το αναφέρει αλλά η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη.

Οχι σε ολες τις σχολες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
A ok :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Να δούμε πότε θα τελειώσει αυτή η Εγνατία.Εγώ που πήγα την Πέμπτη για εγγραφή απο Θεσσαλονίκη μεχρι γρεβενά που υπαρχει εγνατία έκανα 1 ωρα και 30 λεπτα τα 220 χλμ. και μετα απο εκει έκανα 2 ώρες για μια αποσταση 85 χιλιωμέτρων πρίν και μετά το μέτσοβο μεχρι γιαννενα.Όταν τελειώσει η εγνατία θα είμαι θεσσαλονικη σε 2 ώρες και κάτι.:no1::no1:

Το θέμα ειναι πότε θα τελειώσει ομως......

Ο Σουφλιάς είπε γύρω στα Χριστούγεννα θα παραδώσουνε και το κομμάτι της Κατάρας. Άντε να δούμε γιατί δεν αντέχεται...πάντως το τούνελ των 5 χλμ έξω από τα Γιάννενα εντυπωσιακό ε;

Εγώ πάω αύριο πουρνό πουρνό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πήγα Παρασκευή πρωί Γιάννενα και επέστρεψα πριν 1,5 ώρα.
-ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΝΑΤΙΑ!?
-ΜΟΥΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ.
-Άμα πάρετε έπιπλα απ'το praktiker και σας πουν ότι θα τα φέρουν σε 2 ώρες προσθέστε άλλες 4 :P
-Να'ναι καλά ο Θύμιος που ψιλοβοήθησε με τα χαρτιά που ήταν να συμπληρώσω :P
-Ο Φάνης στη γραμματεία ιατρικής είναι καθυστερημένος.
-2,5e για το πάσο?
-Αν μπαίνει εδώ μέσα μια κοπέλα που περίμενε στη σειρά της γραμματείας της ιατρικής χθες(παρασκευή) πίσω από έναν ξανθό ύψους 1,80 με φούτερ με κουκούλα ας μου στείλει pm :p

Για τις "εξετάσεις" πήρα το λεωφορείο δωρεάν και πήγα στο κτίριο που πρέπει, όπου κάποια έριξε μια ματιά για 3 δευτερόλεπτα(demer σε πέρασα :P) στην ακτινογραφία και έβαλε υπογραφή. Μετά πήγα με τα πόδια ως τη γραμματεία να δώ και το μέρος (μη πάρετε λεωφορείο για επιστροφή στη γραμματεία, πληρώνετε.. πηγαίντε με πόδια να το απολαύσετε :Ρ).

Btw, στο site δεν το αναφέρει αλλά η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη.

Πως ηταν η κοπελα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μακριά ίσια καστανά μαλλιά, μελαψό δέρμα, αυτά πρόσεξα από details :Ρ Ρε γμτ, ήθελα να της μιλήσω αλλά έκατσε περίεργα η φάση. Ήταν μπροστά μου μια άλλη κοπέλα και πίσω μου η special. Κοιτάω πίσω αλλά ήταν στην πόρτα κάποιοι γονείς και δεν μπορούσα να καταλάβω από ποια απ'τις 2 ήταν.. μην πέσω και σε τίποτα κολλημένους :p (όοοχι, δεν είναι off αυτό, είναι σχετικό με τις κοινωνίκες σχέσεις στα Γιάννενα :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μακριά ίσια καστανά μαλλιά, μελαψό δέρμα, αυτά πρόσεξα από details :Ρ Ρε γμτ, ήθελα να της μιλήσω αλλά έκατσε περίεργα η φάση. Ήταν μπροστά μου μια άλλη κοπέλα και πίσω μου η special. Κοιτάω πίσω αλλά ήταν στην πόρτα κάποιοι γονείς και δεν μπορούσα να καταλάβω από ποια απ'τις 2 ήταν.. μην πέσω και σε τίποτα κολλημένους :p (όοοχι, δεν είναι off αυτό, είναι σχετικό με τις κοινωνίκες σχέσεις στα Γιάννενα :p)

εγώ πάντως σήμερα έφαγα τη λιγότερη ταλαιπωρία στο "γιατρείο"...να σας πω όμως τι έπαθα...:D μπαίνω που λέτε μέσα...βλέπω μια νέα κοπέλα..όμορφη...περιποιημένη (η κοπέλα βασικά για μοντέλο μου έκανε :P) την κοιτάω κάπως περίεργα 0_ο και της λέω "Είστε η γιατρός?" :lol: εν τω μεταξύ η κοπέλα φορούσε ιατρική ποδιά...αλλά δεν ξέρω...δεν μου έκανε για γιατρός :lol:

α και αν θέλετε τέλειο (ακριβό όμως :P) φαΐ, να πάτε στη "Γάστρα" είναι μετά το αεροδρόμιο :P

Επίσης, ωραία παιδιά βγάζει το πανεπιστήμιό μας :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
μας βλεπω ολους ετοιμους να γκομενισουμε στα γιαννενα:lol:
σπουδες και βλακιες:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
μας βλεπω ολους ετοιμους να γκομενισουμε στα γιαννενα:lol:
σπουδες και βλακιες:lol:

αφού είναι ωραίο το οφθαλμόλουτρο πως να το κάνουμε :P εγώ πάντως Δευτέρα ανεβαίνω μόνιμααα :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
αφού είναι ωραίο το οφθαλμόλουτρο πως να το κάνουμε :P εγώ πάντως Δευτέρα ανεβαίνω μόνιμααα :D:D:D:D
Εγω απο πεμπτη θα ειναι γιαννενα μονιμα
αντε καλη αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top