Ποιοί πάνε 1ο και ποιοί 2ο εξάμηνο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Και εγω β'εξαμηνο. Δεν με χαλασε τοσο μπορω να πω γιατι ειχα πολλα στο μυαλο οπου θα εκανα μαζι με την σχολη (αν αρχιζα α' εξαμηνο).

Πχ: να επερνα το διπλωμα οδηγησης, να επερνα καποιο πτυχειο στα PC... καμια δουλιτσα και τιποτα τετοια. Οποτε πλεον εχω χρονο να τα κανω και οκ... λες και τελειωνουν ολοι στα 8 εξαμηνα... πρεπει να'σαι πολυ geek για να το κανεις :P

(no offence guys)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πειτε τι θα κανετε τα παιδια που ειστε το β εξαμηνο...Δεν νομιζω να θελετε να καθεστε ολη μερα 5 ολοκληρους μηνες......wtf....:!:
Eσεις τι εχετε στο μυαλο σας? Πως θα αξιοποιησετε αυτον τον χρονο ωστε να μην παει χαμενος?
Εγω για παραγειγμα σκεφτομαι να ξεκινησω την πληροφορικη που ειχα σταματησει αλλα και να βρω και καμια δουλεια.... Εσεις???? :D

Ακουω.....:P
-----------------------------------------
Και εγω β'εξαμηνο. Δεν με χαλασε τοσο μπορω να πω γιατι ειχα πολλα στο μυαλο οπου θα εκανα μαζι με την σχολη (αν αρχιζα α' εξαμηνο).

Πχ: να επερνα το διπλωμα οδηγησης, να επερνα καποιο πτυχειο στα PC... καμια δουλιτσα και τιποτα τετοια. Οποτε πλεον εχω χρονο να τα κανω και οκ... λες και τελειωνουν ολοι στα 8 εξαμηνα... πρεπει να'σαι πολυ geek για να το κανεις :P

(no offence guys)
:D αχ...μια απο τα ιδια...
παντως εγω δεν θελω διπλωμα ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:D αχ...μια απο τα ιδια...
παντως εγω δεν θελω διπλωμα ακομα..

Ουτε εμεις, για σενα.

:P :D aka γυναικα... aka πλακιτσα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D εντελως πληροφοριακα σου λεω πως ΝΑΙ οι γυναικες ειναι (οι περισσοτερες :fss:) χαλια σαν οδηγοι.... παιρνουν πρωτα ολα τα καλυντικα, μια αλλαξια για καβατζα...α μην ξεχασω και την κρεμα και σου λεω πως ναι... ναι στο τελος θυμουνται να παρουν και τα κλειδια.....και ξεκιναν στην ασφαλτο και οποιον παρει ο χαρος..........:jumpy:
γιατι να σταματω εγω στα φαναρια και να βλεπω την αλλη διπλα να βαφει την βλεφαριδα? να σου μπει στο ματι ρε...οδηγας τωρα....
γυναικες....πολλα ατυχηματα με γριουλες στον δρομο :fss:

off...συγνωμη..αλλα επρεπε να απαντησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
last off topic:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D εισαι κακος... τεσπα...
Εγω δεν παιρνω διπλωμα τωρα γιατι θα παει χαμενο απο την στιγμη που δεν προκειτε να παρω αυτοκινητο για τα επομενα 2 χρονια...Αρα τι να το κανω τωρα??? Στην χειροτερη παιρνω κανα πτυχιο απο καποια ξενη γλωσσα...αλλα προτιμω να παρω πρωτα του υπολογιστη..:P


:who: : μη με δεις πως οδηγω....θα παθεις τν πλακα σου... δε θα πιστευεις οτι ειμαι τοσο καλη......:fss: ψωνιο λεμε :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγω παντως σκεφτομαι να βρω καμμια δουλιτσα αλλα σε ποια να παω μεχρι τον φεβρουαριο?:'(
κ επισης δεν βρισκω και κατι να μ αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
πειτε τι θα κανετε τα παιδια που ειστε το β εξαμηνο...Δεν νομιζω να θελετε να καθεστε ολη μερα 5 ολοκληρους μηνες......wtf....:!:
Eσεις τι εχετε στο μυαλο σας? Πως θα αξιοποιησετε αυτον τον χρονο ωστε να μην παει χαμενος?
Εγω για παραγειγμα σκεφτομαι να ξεκινησω την πληροφορικη που ειχα σταματησει αλλα και να βρω και καμια δουλεια.... Εσεις???? :D

Ακουω.....:P
-----------------------------------------

:D αχ...μια απο τα ιδια...
παντως εγω δεν θελω διπλωμα ακομα..


εγω αρχιζω μαθηματα ecdl και ψαχνω δουλεια ετσι τιποτα πωλητρια κτλ.. μια χαρα ειναι απο το να καθομαι κ να βαριεμαι ολη τη μερα σπιτι...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Και εγω για δουλεια θα κοιταξω...Παραλληλα,θα γραφτω ωδειο και γυμναστηριο η' παιζει να ξαναπαω κολυμβητηριο!...Παντως θα κανω πραγματα που ηθελα παντα και τα παρατησα η' μου τα στερησαν τα μαθηματα!...Β εξαμηνο με θελετε??Τωρα θα δεις!!!!!!

Ρε μη στενοχωριεστε...δεν ειναι και τοσο αδικο...αμα δεν χωραμε ολοι?και το οτι ειμαστε στο β εξ.δε σημαινει οτι ειμαστε τουβλα!απλα μπηκαν οι αριστουχοι τωρα!Εγω ειχα καλα μορια και οσα επρεπε για το 3ο πεδιο γιατι κανονικα ανηκω στο πρωτο...but i love logotherapyyyyyyy!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εγω για δουλεια θα κοιταξω...Παραλληλα,θα γραφτω ωδειο και γυμναστηριο η' παιζει να ξαναπαω κολυμβητηριο!...Παντως θα κανω πραγματα που ηθελα παντα και τα παρατησα η' μου τα στερησαν τα μαθηματα!...Β εξαμηνο με θελετε??Τωρα θα δεις!!!!!!

Ρε μη στενοχωριεστε...δεν ειναι και τοσο αδικο...αμα δεν χωραμε ολοι?και το οτι ειμαστε στο β εξ.δε σημαινει οτι ειμαστε τουβλα!απλα μπηκαν οι αριστουχοι τωρα!Εγω ειχα καλα μορια και οσα επρεπε για το 3ο πεδιο γιατι κανονικα ανηκω στο πρωτο...but i love logotherapyyyyyyy!!!!
:bye::bye: συναδελφισα...... :D

Και εγω θα αρχισω πραγματα που εκανα αλλα τα ειχα παρατησει.. Για την πληροφορικη ειναι 100% σιγουρο πως θα αρχισω...

Ρε τι πολλα μορια με λες? Εμαθα πως ενα παιδι που μπηκε στην Λογοθεραπεια των Ιωαννινων ειχε κοντα στα 18 χιλιαδες μορια :!: και δεν ηταν και απο τα ατομα με το 10%.... οταν το ακουσα λεω "γιουχουυυυυυυυ:jumpy: που πας καημενη με τα 14.336?" ..................

Τουλαχιστον ομως μπηκα και εγω και αυτο εχει την μεγαλυτερη σημασια...:D
Ο χρονος μου θα αξιοποιηθει στο επακρο...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ερώτηση: Εγώ που στη σχολή μου πέρασα 17ος σε ποιό εξάμηνο μπαίνω? :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ερώτηση: Εγώ που στη σχολή μου πέρασα 17ος σε ποιό εξάμηνο μπαίνω? :emm:
Δεν το είδες στο σαιτ του υπεπθ;;
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ουπς...βλακεία μου! Μπήκα Υπουργείο Παιδείας και τώρα πρόσεξα οτι έλεγε Α Εξάμηνο....χεχε :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ουπς...βλακεία μου! Μπήκα Υπουργείο Παιδείας και τώρα πρόσεξα οτι έλεγε Α Εξάμηνο....χεχε :!:

off :Σε ποια σχολή πέρασες;;Αν επιτρέπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών συστημάτων στον Πειραιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis26

Νεοφερμένος

Η αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε νιωθω απολυτα! και εγω επισης περασα στο δευτερο εξαμηνο της σχολης μου και αυτο που με ανησυχει περισσοτερο ειναι το οτι μαλλον θα ειναι πιο δυσκολο να κανω παρεες απ'το αν ξεκινουσα απο το πρωτο εξαμηνο! :(

αλλα νταξ', παρ'ολα αυτα θα επιμεινω στο "καθε εμποδιο για καλο" και στο οτι ολα γινονται για καποιο λογο!.. :)

(και παλι καλα να λεμε που περασαμε καπου!!χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σε νιωθω απολυτα! και εγω επισης περασα στο δευτερο εξαμηνο της σχολης μου και αυτο που με ανησυχει περισσοτερο ειναι το οτι μαλλον θα ειναι πιο δυσκολο να κανω παρεες απ'το αν ξεκινουσα απο το πρωτο εξαμηνο! :(

αλλα νταξ', παρ'ολα αυτα θα επιμεινω στο "καθε εμποδιο για καλο" και στο οτι ολα γινονται για καποιο λογο!.. :)

(και παλι καλα να λεμε που περασαμε καπου!!χεχε)

Σε ποιον παει το πρωτο??? :D:D πες και σε εμας..
Οσο αυτο που εκανα με πρασινο πλαισιο και εμενα αρχισε τωρα να με απασχολει.. Δεν το ειχα σκεφτει..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
μην αγχωνεστε για το 2ο εξαμηνο μια χαρα ειναι και οσο για τις παρεες σκεφτειται οτι οι μισοι απο αυτους που περασαν ειναι στην ιδια θεση με εσας!!!εγω οταν ειχα περασει στο τει το 2007 2ο εξαμηνο πανηγυριζα γιατι εκανα οτι ηθελα και μετα τις πανελληνιες αυτο επιβαλλεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω παιδεια περασα σε τει της Θεσσ/νικης απο που θα μαθω σε πιο εξαμηνο περασα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top