Ποιοί πάνε 1ο και ποιοί 2ο εξάμηνο;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αθλιο...περασε η κολλητη μου τει φυσικοθεραπειασ β' εξαμηνο και εχει αγχωθει πολυ...καλα,και αυτοι που περνανε β' εξαμηνο στην ουσια σπουδαζουν 4,5 χρονια σε μια σχολη των 4???τραγικο θα ελεγα...αυτοι γινεται λογω του μεγαλου αριθμου των εισακτεων???η για αλλο λογο?
:no1:Συγχαρητηρια να της πεις για την σχολη που επιασε..!!
Ναι πραγματι ειναι πολυ τραγικο...Και ναι κανουμε 4,5 χρονια εμεις εφοσον χανουμε το ενα εξαμηνο...ΑΔΙΚΟ αυτο αλλα και τι να κανεις? Ελλαδα ζουμε ρε? Ολα μεσα στην αδικια ειναι..:D Τωρα γιατι γινετε αυτο δε το γνωριζω.. Παντως πες στην φιλη σου να αξιοποιησει αυτους τους μηνες που θα καθετε, γιατι στην ουσια ειναι χαμενοι... Εγω για παραδειγμα σκεφτομαι να αρχισω παλι τα μαθηματα της πληροφορικης που ειχα αφησει. Σημερα σκεφτηκα να βρω και καμια δουλιτσα. Και καποια αλλα πραγματα που δεν μπορω να πω απο εδω:P.

Δεν πειραζει.. Πολλα παιδια πανε στο β εξαμηνο...



ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ.....ημουν μεσα στα νευρα....παραμασα μανα, πατερα και γενικα οποιον βρηκα εκεινη την ωρα
που το εμαθα...:D




:'(:'(:'(
-----------------------------------------
Και γω 2ο εξαμηνο περασα.Δεν ξενερωσα επειδη θα πανε ενα εξαμηνο πισω οι σπουδες μου αλλα επειδη θα φαω στην μαπα αλλο ενα εξαμηνο τους γονεις μου,..Πφφ υπομονη:P
:'(:'(:'(αυτο το ειχα ξεχασει...εχεις δικαιο....:'(
-----------------------------------------
ναι κ εγω β εξαμηνο περασα....:'(
:'( ελα μη κλαις και εσυ....βαριεμαι να παω να φερνω τωρα σφουγκαριστρες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
@Bam Bam δες την ουσια της υποθεσης δηλαδη το οτι πετυχες εκει που ηθελες και οχι τις λεπτομερειες δηλαδη το εξαμηνο.Ναι θα πανε ενα εξαμηνο πισω οι σπουδες σου αλλα δεν πιστευω να εγινε και κατι.Το ιδιο πτυχιο θα παρεις με αυτους που περασανε πρωτο εξαμηνο.Ετσι τουλαχιστον το σκεφτομαι εγω.:P

Οπως προειπα ο μονος λογος που εφαγα ξενερα ειναι πως αλλο ενα εξαμηνο θα εχω τους γονεις μου στο κεφαλι μου.:P

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα μπαινουν φραγκα στην τσεπη μου αυτο το εξαμηνο μιας και εχω αναλαβει σχεδον το μισο κομματι της δουλειας του φαδερ και ετσι θα τον ξεκουρασω λιγακι για ενα εξαμηνο αλλα και θα μπανουν και τα $$ στην τσεπη:P

Πιστευω πως οσοι/ες περνανε 2ο εξαμηνο εχουνε την δυνατοτητα να κανουνε καποια πραματα που ειχανε αφησει και θελουνε να ξαναπιασουνε αλλα και γιατι οχι να πιασουνε δουλιτσα οπως προειπε και η bam bam...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ειναι λιγο σπαστικο αυτο με το β εξαμηνο!κ γω στο β περασα κ ειμαι ολο αγχος!εντομεταξυ η κολλητη μου περασε στο α κ εχς στεναχωρηθει πολυ ποθ δεν θα ειμαστε μαζι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek;537453[B[B:
]]@Bam Bam δες την ουσια της υποθεσης δηλαδη το οτι πετυχες εκει που ηθελες και οχι τις λεπτομερειες δηλαδη το εξαμηνο.Ναι θα πανε ενα εξαμηνο πισω οι σπουδες σου αλλα δεν πιστευω να εγινε και κατι.Το ιδιο πτυχιο θα παρεις με αυτους που περασανε πρωτο εξαμηνο.Ετσι τουλαχιστον το σκεφτομαι εγω.:P
Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek;537453[B[B:
Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek;537453[B[B:
Οπως προειπα ο μονος λογος που εφαγα ξενερα ειναι πως αλλο ενα εξαμηνο θα εχω τους γονεις μου στο κεφαλι μου.:P

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα μπαινουν φραγκα στην τσεπη μου αυτο το εξαμηνο μιας και εχω αναλαβει σχεδον το μισο κομματι της δουλειας του φαδερ και ετσι θα τον ξεκουρασω λιγακι για ενα εξαμηνο αλλα και θα μπανουν και τα $$ στην τσεπη:P

Πιστευω πως οσοι/ες περνανε 2ο εξαμηνο εχουνε την δυνατοτητα να κανουνε καποια πραματα που ειχανε αφησει και θελουνε να ξαναπιασουνε αλλα και γιατι οχι να πιασουνε δουλιτσα οπως προειπε και η bam bam...
;)σκεψου πως εγω ομως θελω να κανω και μεταπτυχιακο φιλτατε... Θα φαω τα νιατα μου και την ομορφια μου στα βιβλια....:mad: (αλλα οκ τι να πουν και τα παιδια της ιατρικης και της νομικης:( )

Δεν πειραζει ομως.. Οπως λεγαν οι σοφοι...καθε εμποδιο για καλο...:D:D
Και εσενα Κωστα μια χαρα σε βρισκω. Μια χαρα θα αξιοποιησεις τον χρονο σου...
Συμφωνω με αυτο που λες στην αρχη...Δεν το ειχα σκεφτει ετσι....:D




:(:(:(:( γιατι βγηκε ετσι? τι βλακεια εκανα παλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOU

Νεοφερμένος

Η LOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
;)σκεψου πως εγω ομως θελω να κανω και μεταπτυχιακο φιλτατε... Θα φαω τα νιατα μου και την ομορφια μου στα βιβλια....:mad: (αλλα οκ τι να πουν και τα παιδια της ιατρικης και της νομικης:( )

Δεν πειραζει ομως.. Οπως λεγαν οι σοφοι...καθε εμποδιο για καλο...:D:D
Και εσενα Κωστα μια χαρα σε βρισκω. Μια χαρα θα αξιοποιησεις τον χρονο σου...
Συμφωνω με αυτο που λες στην αρχη...Δεν το ειχα σκεφτει ετσι....:D




:(:(:(:( γιατι βγηκε ετσι? τι βλακεια εκανα παλι?
σε ευχαριστει πολυ πολυ για τα συγχαρητηρια...επισης και σε σας ολους που περασατε...καλες σπουδες...εσυ κωστα τωρα,εισαι πολυ τυχερος γιατι θα εχεις και φραγκα...η φιλη μου εψαξε γαι δουλεια ωστε να αξιοποιησει το χρονο που της δωθηκε(χωρις να θελει βεβαια) και κανεις δεν την δεψτηκε γτ κανεις δεν ζητα για μικρο χρονικο διαστημα...σκεφτομουν να πιασει δουλεια το καλοκαιρι αλλα παλι δεν την πηραν μονο για 3 μηνες και σπαστηκε τρελα που ξεκιναει β εξαμηνο γιατι θα μπορουσε να ειχε ωρει δουλεια για 9 μηνεσ αντι για 3!!!!χαλια χαλια χαλια!!!εσεισ παιδια,τι περασατε???και ακομα μια ασχετη ερωτηση...αν ξερετε που μπορω να μαθω ποσους πηρε η καθε σχολη φετοσ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω περασα τηλεπικοινωνιακων συστηματων κ δικτυων στην ναυπακτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγω περασα τηλεπικοινωνιακων συστηματων κ δικτυων στην ναυπακτο!!

Β εξαμηνο κι εσυ;;:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι ασε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Αντε καλή (μας) υπομονή...ενα εξαμηνο εμεινε μεχρι την εναρξη της φοιτητικης μας ζωης:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αντε καλή (μας) υπομονή...ενα εξαμηνο εμεινε μεχρι την εναρξη της φοιτητικης μας ζωης:'(:'(

κ εσυ εκει περασες?ναι καλη μας υπομονη!παντως εμενα μ φαινεται πολυ ενα εξαμηνο!τι θα κανω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Kι εγω β εξαμηνο περασα και ξενερωσα αρκετα....:'( κοιτα αδικο δν το λες γτ το πρωτο εξαμηνο που θα κανουν οι αλλοι μαθηματα στην σχολη εσυ θα καθεσαι, αλλα θα τελειωσεις λιγο πιο αργοτερα απ'αυτους.....
Επισης συμφωνω οτι θα φας για 6 μηνες ακομη στην μαπα τους γονεις οπως ειπε κι ενα αλλο μελος εδω, αλλα τι να κανουμε υπομονη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apina144

Νεοφερμένος

Η apina144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η σειρα επιτυχια μου ειναι 0008 για το τει βρεφονιπιοκομια ιωανινα αρα πενω 1 εξαμινο΄?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Η σειρα επιτυχια μου ειναι 0008 για το τει βρεφονιπιοκομια ιωανινα αρα πενω 1 εξαμινο΄?
Ναι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια κι εγω Β εξαμινο πολυ ξενερωσα ποιος περιμενει τωρα 6 μηνες....?????/ ΤΕΙ καβαλας λογιστικη.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOU

Νεοφερμένος

Η LOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολους!!!κ μην αγχωνεστε...θα περασουν οι 6 μηνες και ουτε που θα το καταλαβετε!:lol:
-----------------------------------------
πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολους!!!κ μην αγχωνεστε...θα περασουν οι 6 μηνες και ουτε που θα το καταλαβετε!:lol:

Kι εγω β εξαμηνο περασα και ξενερωσα αρκετα....:'( κοιτα αδικο δν το λες γτ το πρωτο εξαμηνο που θα κανουν οι αλλοι μαθηματα στην σχολη εσυ θα καθεσαι, αλλα θα τελειωσεις λιγο πιο αργοτερα απ'αυτους.....
Επισης συμφωνω οτι θα φας για 6 μηνες ακομη στην μαπα τους γονεις οπως ειπε κι ενα αλλο μελος εδω, αλλα τι να κανουμε υπομονη...:P
μηπως ξερει κανεις που μπορω να δω τον αριθμο των εισακτεων σε καθε σχολη???τα χρειαζομαι οπωσδηποτε...πλιζΖζ μια βοηθεια!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολους!!!κ μην αγχωνεστε...θα περασουν οι 6 μηνες και ουτε που θα το καταλαβετε!:lol:
-----------------------------------------



μηπως ξερει κανεις που μπορω να δω τον αριθμο των εισακτεων σε καθε σχολη???τα χρειαζομαι οπωσδηποτε...πλιζΖζ μια βοηθεια!!!!!!!!!!

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=50390
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κ εγω β εξαμηνο!κ μολις το ειδα φρικαρα!!!τει νοσηλευτικησ πατρα!!αν ειχα βαλει λαρισα θα χα περασει στο πρωτο!!:(υπομονη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
αθλιο...περασε η κολλητη μου τει φυσικοθεραπειασ β' εξαμηνο και εχει αγχωθει πολυ...καλα,και αυτοι που περνανε β' εξαμηνο στην ουσια σπουδαζουν 4,5 χρονια σε μια σχολη των 4???τραγικο θα ελεγα...αυτοι γινεται λογω του μεγαλου αριθμου των εισακτεων???η για αλλο λογο?

Καλα δεν ειναι και τοσο τραγικο.Στην ουσια το εξαμηνο εχει πραγματικη διαρκεια 4 μηνες,μπορει και λιγοτερο. Για ποιο λογο να αγχωθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOU

Νεοφερμένος

Η LOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top