Ποιες αποδείξεις πρέπει να διαβάσω;

den antexw allh apotyxia

Νεοφερμένος

Η den antexw allh apotyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ey, θα πάω 3η λυκείου και επειδή δεν έχω κάτι να κάνω καθώς τα θερινά τελείωσαν θέλω σιγά σιγά να μάθω τις αποδείξεις των μαθηματικών. Μπορεί κάποιος να μου πεί αναλυτικά ποιες αποδείξεις πρέπει να διαβάσω; (που είναι μέσα στην ύλη προφανώς)
Πχ σελίδα ... - απόδειξη...
Οποιαδήποτε βοήθεια την εκτιμώ.
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
@den antexw allh apotyxia Μπορείς να βρεις σε διάφορες σελίδες στο διαδίκτυο τις αποδείξεις - ενδεικτικά εδώ ή εδώ ή εδώ (στο τρίτο έχει και τις παλιές με τους μιγαδικούς που δε σε ενδιαφέρουν).

Από όπου κι αν τις δεις, μετά διάβασέ τες και από το σχολικό βιβλίο για να εξακριβώσεις ότι δεν υπάρχουν διαφορές κ.λπ.

Καλό κουράγιο και καλό διάβασμα! :)
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
καλυτερα να τις διαβασεις οταν βγει και το αντιστοιχο κεφαλαιο διοτι με το να τις παπαγαλησεις χωρις να καταλαβαινεις τι γινεται δεν εχει τοσο νοημα ασε που θα ειναι ευκολοτερα τοτε
προσωπικη μου γνωμη
 

KostasR

Νεοφερμένος

Ο KostasR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλυτερα να τις διαβασεις οταν βγει και το αντιστοιχο κεφαλαιο διοτι με το να τις παπαγαλησεις χωρις να καταλαβαινεις τι γινεται δεν εχει τοσο νοημα ασε που θα ειναι ευκολοτερα τοτε
προσωπικη μου γνωμη
πολυ σωστο αυτο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top