Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μηπως θυμασαι αν εγραψες και τιποτα αλλο εκτος απο ονομα λυκειο και τηλ.συγγνωμη που σε κουραζω αλλα υπαρχει λογος που ρωταω.
-----------------------------------------
μηπως θυμασαι αν συμπληρωσες και τιποτα αλλο εκτος απο ονομα λυκειο και τηλ? συγγνωμη που σε κουραζω αλλα υπαρχει λογος που ρωταω....
Ελα βρε μην αγχωνεσαι κ να ηθελε κατι αλλο λογικα θα ηταν για τυπικους λογους απλα. Αν εδωσες το μηχανογραφικο σου κ ολα τα χαρτια που χρειαζοντουσαν τοτε δε θα εχεις κ καποιο προβλημα..:P Αυριο θα το παω κ εγω αν δω οτι δε σου εχει απαντησει καποιο αλλο παιδι μολις γυρισω θα σου πω ακριβως τι εκανα κ εγω για να μην ανησυχεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ναι... φυσικα και διοριζεσαι... εγω εβγαλα 16.200,με εφαγε η ιστορια αλλα λογοτεχνια και εκ8εση εσκισα με 19,7! ουτε εγω δεν το πιστευα... παπαγαλια δεν μπορεσα ποτε μου! τεσπα! εγω 8ελω φιλολοφια... αλλα δεν ξερω αν 8α πιασω καποια... οποια και να πιασω 8α παρω μεταγγραφη για καποδιστριακο,αφου δικαιουμε... αλλιως θα παω φπψ... ξερει κανεις αν το πανεπιστημιο της θρακης κομοτηνη ελληνικης γλωσσας δινει μεταγγραφη για αθηνα?

ευχαριστω εκ των προτερων!
-----------------------------------------
δικαιουμαι* παω και φιλολογια ,μην γινω ρομπα! μουχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μηχανολογους μηχανικους:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
κτηνιατρική α.π.θ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ναι... φυσικα και διοριζεσαι... εγω εβγαλα 16.200,με εφαγε η ιστορια αλλα λογοτεχνια και εκ8εση εσκισα με 19,7! ουτε εγω δεν το πιστευα... παπαγαλια δεν μπορεσα ποτε μου! τεσπα! εγω 8ελω φιλολοφια... αλλα δεν ξερω αν 8α πιασω καποια... οποια και να πιασω 8α παρω μεταγγραφη για καποδιστριακο,αφου δικαιουμε... αλλιως θα παω φπψ... ξερει κανεις αν το πανεπιστημιο της θρακης κομοτηνη ελληνικης γλωσσας δινει μεταγγραφη για αθηνα?

ευχαριστω εκ των προτερων!
-----------------------------------------
δικαιουμαι* παω και φιλολογια ,μην γινω ρομπα! μουχαχα

ελα ΦΠΨ να ειμαστε μαζι :D:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
το σκεφτομα, εξαλλου αν δεν πιασω καμια φιλολογια θα παω φπψ... απλα θελω πιο πολυ φιλολογια εγω... καποδιστριακο θα σαι? εβγαλες 17.000+ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
φιλολογια!!!καποδιστριακο! ηταν ο στοχος μου απο πολυ μικρη! να ρωτησω κατι... αν περασει κανεις στο πανεπιστημιο της θρακης ( κομοτηνη) στο ελληνικης γλωσσας και φιλολογιας και δικαουται μεταγραφη, μπορει να παρει για αθηνα? θεωρειται ομοιο τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια σε ποια φιλολογια θελετε???καποδιστριακο?πατρας?θεσσαλονικη?βολος?ιωαννινα??που????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
καποδιστριακο εγω! εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ψαξε στο www.mixanografiko.gr τις αντιστοιχιες των τμηματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ιστορικο η κοινονιονολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αξιωματικων η αστυφυλακων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
φιλολογια πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
πολυ ωραιααα Ευα!!! ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ ακόμη δεν έχω αποφασίσει...Σκέφτομαι αξιωματικών αστυνομίας(απο την οποία απέχω 13 μόρια προς τα κάτω απο τα περσινα μόρια αλλά έχει ακουστεί πως θα πέσουν οι βάσεις)και μετά κάτι απο οικονομικά Αθήνας και Οργάνωση και Διοίκηση.......ουφ!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
λεω για δετ οικον. πανεπιστημιου αθηνων και μετα τμηματα πολιτικων μηχανικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
(αξιωματικων ελληνικης αστυνομίας)για αστυνομικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγω ΦΠΨ καποδιστριακο θα ειμαι!!!! 17572 εβγαλα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ιστορικο η κοινονιονολογια!

κοινωνιολογία άστην.
τελείωσε η μάνα μου εκεί και είναι πολύ πίκρα όσο αφορά την εύρεση εργασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Σε ποιά σχολή θέλετε να περάσετε;(για παιδιά της Γ' λυκείου)
Εγώ προσωπικά είμαι Θεωρητική και θέλω Νομική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top