Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ε ρε παιδα αγχωνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.αν και τωρα τελευταια ηρεμησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
νομικη κομοτηνης!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε ρε παιδα αγχωνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.αν και τωρα τελευταια ηρεμησα

εγω τι να πω???καλα το ανχος για τις βασεις...εχω και το ανχος...μην δεν καταφερω να παρω μεταγραφη...απο αυτο θα ηρεμισω..οταν πατησω το ποδι που στην σχολη που θελω...!!!και το χειροτερο..ειναι οτι ακομα δεν ξερω τι θελω να βαλω πρωτη μου επιλογη...!!!κοντεβω...να τρελαθω....!!!:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εσυ ομωσ εδωσεσ μια φορα εγω ομωσ 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εσυ ομωσ εδωσεσ μια φορα εγω ομωσ 2

βασικα ναι...αυτο δεν ειναι και λιγο...!!!!:)
ελα μωρε....κατι θα βρεθει και για εμας....σιγα σιγα θα βρουμε και εμεις τον δρομο μας....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θα βάλω μόνη επιλογή τους ΗΜΜΥ του ΕΜΠ αφού το πιάνω σίγουρα (έχω 19620) ... το αν θα κάτσω Ελλάδα όμως παίζεται ακόμα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Θα βάλω μόνη επιλογή τους ΗΜΜΥ του ΕΜΠ αφού το πιάνω σίγουρα (έχω 19620) ... το αν θα κάτσω Ελλάδα όμως παίζεται ακόμα. :hmm:
Γιατί είχες και σ'άλλη χώρα τέτοια επιτυχία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgona

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Θα ήθελα ΜΜΕ... Αλλά όχι ρεπόρτερ και τέτοια... Θέλω ραδιόφωνο ή ντοκιμαντέρ...:) Και δεν ξέρω την τύφλα μου που πάνε γι'αυτό...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γιατί είχες και σ'άλλη χώρα τέτοια επιτυχία;

Έχω και επιλογή να την κάνω για Καναδά από Αύγουστο. Που το προτιμώ κιόλας, για πολλούς λόγους όπως την ευκολία να κάνεις μετά Master στην Αμερική σε πραγματικά μεγάλο πανεπιστήμιο, αν είσαι top βέβαια, αλλά κυρίως για το ότι στην Ελλάδα θα φάω 5 χρόνια, ίσως και περισσότερα, να πάρω ένα πτυχίο, που ναι μεν θα θεωρείται ισοδύναμο με master αλλά στην πράξη απέχει απ'αυτό αρκετά, τρώγοντας στην μάπα άσχετα με το αντικείμενο που με ενδιαφέρει (Software Engineering) μαθήματα, γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά σχολή που να ασχολείται μόνο με αυτό.

Να μην πω και για καταλήψεις και για κόμματα και για χίλιες 2 γραφικότητες μέσα στα πανεπιστήμια της ψωροκώσταινας ε.

Να μην πω και για τις απολαβές και την ανεργία σε σχέση με έξω. Ευτυχώς έξω (και όποιος έχει ζήσει έστω και λίγο σε Αμερική / Καναδά το ξέρει) δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία του στυλ " όλοι μπορούμε και πρέπει να γίνουμε επιστήμονες " και αν είσαι πραγματικά δεξιοτέχνης στον τομέα σου μπορείς πιο εύκολα να πάρεις αυτό που σου αξίζει ως επαγγελματίας.

Όποιος μπορεί να πάρει εξωτερικό, κατά τη γνώμη μου, να μην το σκεφτεί καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίκλεις

Νεοφερμένος

Ο Περικλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια οι βασεις εισαγωγης για την φιλοσοφικη αθηνων ξερετε αν ανεβηκαν κι αλλο???νομιζω ηταν γυρω στα 17.600 :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Έχω και επιλογή να την κάνω για Καναδά από Αύγουστο. Που το προτιμώ κιόλας, για πολλούς λόγους όπως την ευκολία να κάνεις μετά Master στην Αμερική σε πραγματικά μεγάλο πανεπιστήμιο, αν είσαι top βέβαια, αλλά κυρίως για το ότι στην Ελλάδα θα φάω 5 χρόνια, ίσως και περισσότερα, να πάρω ένα πτυχίο, που ναι μεν θα θεωρείται ισοδύναμο με master αλλά στην πράξη απέχει απ'αυτό αρκετά, τρώγοντας στην μάπα άσχετα με το αντικείμενο που με ενδιαφέρει (Software Engineering) μαθήματα, γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά σχολή που να ασχολείται μόνο με αυτό.

Να μην πω και για καταλήψεις και για κόμματα και για χίλιες 2 γραφικότητες μέσα στα πανεπιστήμια της ψωροκώσταινας ε.

Να μην πω και για τις απολαβές και την ανεργία σε σχέση με έξω. Ευτυχώς έξω (και όποιος έχει ζήσει έστω και λίγο σε Αμερική / Καναδά το ξέρει) δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία του στυλ " όλοι μπορούμε και πρέπει να γίνουμε επιστήμονες " και αν είσαι πραγματικά δεξιοτέχνης στον τομέα σου μπορείς πιο εύκολα να πάρεις αυτό που σου αξίζει ως επαγγελματίας.

Όποιος μπορεί να πάρει εξωτερικό, κατά τη γνώμη μου, να μην το σκεφτεί καν.


Εγώ αντιθετως ειμαι πολύ αντιθετη σε αυτό. Επειδη και εμενα μου προτειναν για το εξωτερικό και οι γονεις μου ηταν συμφωνοι με αυτο εΓω ΠΟΤΕ δεν θα μπορουσα να εγκαταλείψω την πατρίδα μου μονο και μονο για την επαγγελματική μου ανελιξη εκτος πια και αν βρεθώ σε οικονομικο αδιέξοδο.
Θα δηλώσω ή Νομική Κομοτηνής ή Οικονομικά ΑΣΟΕ ή ΟΔΕ- ΠΑΠΕΙ...
-----------------------------------------
* αντιθετως- αντιθετη (χαχαχα) πλεονασμοςςςςςςςςς
απλα μου φαινεται εντελως παραλογο να μεταναστευουμε γι αυτο το λογο..........Παρ ολα αυτα ειναι απολυτως σεβαστη η αποψη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Να μην πω και για καταλήψεις και για κόμματα και για χίλιες 2 γραφικότητες μέσα στα πανεπιστήμια της ψωροκώσταινας ε. [/quote ]

Ειπες μεγαλη κουβεντα τωρα..Να ξερατε μονο τι επικρατει ακομα και στις top σχολες στην Ελλαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια στο μηχανογραφικο εκαι που λεει φυλο σ εσας γραφει αγορι η κοριτσι ολογραφως η τα αρχικα Α η Κ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια στο μηχανογραφικο εκαι που λεει φυλο σ εσας γραφει αγορι η κοριτσι ολογραφως η τα αρχικα Α η Κ ?
:bye:...Καλημερα!!!
Τα αρχικα Α κ Κ .
Γιατι σ'εσενα τι γραφει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
απλως στις οδηγιες λεει να γραψουμε αγορι η κοριτσι ολοκληρο .ενταξει τοτε σ ευχαριστω.και σ εμενα τα αρχικα γραφει.να σε ρωτησω και κατι ακομα εσενα σ εβαλαν στην αρχη να γραψεις σε ενα βιβλιο παραλαβης τα στοιχεια σου?(ονομα λυκειο και τηλ)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βασικα εδωσα φετος παλι δευτερη φορα κ δε πηγα ακομα να δωσω το μηχανογραφικο μου κ δε θυμαμαι καθολου αν το ειχα κανει αυτο που λες περυσι..συγνωμη...:(
Παντως αυτο που σου ειπα για τα αρχικα Α κ Κ ειμαι 100% σιγουρη γιατι εχω διπλα το περσινο μηχανογραφικο κ ειδα πως κ εμενα ετσι μου το εχουν γραμενο.:)
Παντως αν εννοεις να συμπληρωσουμε τα στοιχεια μας πριν μπουμε μεσα ναι το ειχαμε κανει μονο και μονο για να μπουμε σε μια σειρα. Αυτα θυμαμαι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voulala

Νεοφερμένος

Η voulala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω τι να πω???καλα το ανχος για τις βασεις...εχω και το ανχος...μην δεν καταφερω να παρω μεταγραφη...απο αυτο θα ηρεμισω..οταν πατησω το ποδι που στην σχολη που θελω...!!!και το χειροτερο..ειναι οτι ακομα δεν ξερω τι θελω να βαλω πρωτη μου επιλογη...!!!κοντεβω...να τρελαθω....!!!:s:s:s:s
γιατί να μην πάρεις μεταγραφή????αν εισαι μέλος πολύτεκνης ή τριτεκνης οικογένειας καιέχεις πιάσει τη χαμηλότερη σχολή στον κλάδο που θέλεις, η μετα γραφή είναι δικαίωμά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μηπως θυμασαι αν εγραψες και τιποτα αλλο εκτος απο ονομα λυκειο και τηλ.συγγνωμη που σε κουραζω αλλα υπαρχει λογος που ρωταω.
-----------------------------------------
μηπως θυμασαι αν συμπληρωσες και τιποτα αλλο εκτος απο ονομα λυκειο και τηλ? συγγνωμη που σε κουραζω αλλα υπαρχει λογος που ρωταω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων μηχανικών μηχανικών ηλεκτρονικών υπολογιστών ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια οι βασεις εισαγωγης για την φιλοσοφικη αθηνων ξερετε αν ανεβηκαν κι αλλο???νομιζω ηταν γυρω στα 17.600 :jumpy::jumpy::jumpy:

16259 ηταν περυσι η φιλοσοφικη!!!!
να ρωτησω κατι απο φιλοσοφικη διοριζεσαι στο δημοσιο ως καθηγητης, ετσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top