Ποια σχολή θα δηλώσετε;

Ποια σχολή θα επιλέξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Νομική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιατρική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φαρμακευτική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παιδαγωγικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολυτεχνεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλολογίες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηπιαγωγών

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη(πείτε ποια)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
βαζουν τεσσερα ψηφια πχ0009
? μια φιλη μου τωρα με πηρε τηλ και με ειπε οτι την εβαλαν εναν τετοιο αριθμο εσενα κατι τετοιο σ εβαλαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Nαι,τα βάζουν εκεί που λέει "αύξων αριθμός ονοματικής κατάστασης" πάνω δεξιά στο μηχανογραφικό.Αλλά στην ουσία είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου του αντίστοιχου γραφείου της δευτεροβάθμιας εκπάιδευσης,δηλαδή σε ποια σειρά πήγες να καταθέσεις στο συγκεκριμένο υπολογιστή.Κι εμένα με άγχωσε λίγο αυτό επειδή στην κατάσταση του τμήματος μου είμαι το 20 ενώ στο μηχανογραφικό έγραφε 0003,αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν παίζει κάποιο ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ok ευχαριστω .πολυ και κατι ακομα¨...στην αρχη οταν καταθετεις βεβαιωση και μαχανογραφικο και σε βαζουν να γραψεις το ονομα σου υο λυκειο και το τηλ πρεπει και να υπογραψεις ?γιατι εγω δεν υπεγραψα.υπεγραψα μονο στα αντιγραφα του μηχανογραφικου πειραζει? ουφ αγχωθηκα τωρα:(
-----------------------------------------
ας με απαντησει καποιος.....
-----------------------------------------
aleka μπορεις να μου απαντησεις εσυ τι εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
φιλολογια θεσνικης εχω 19244.σιγουρα την πιανω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Να σε ρωτησω, πως και θα βαλεις τη στατιστικη στη Σαμο πριν τη στατιστικη στον Πειραια?? Εντυπωση μου κανει!! Μπραβο σου παντως...:no1:

Από το πρόγραμμα σπουδών που είδα προτιμώ το τμήμα στην Σάμο.Ελπίζω να μην χρειαστεί να πάω εκεί ομως.Αν δεν ανεβεί 1000 μόρια το τμήμα του Οικονομικού Πανεπιστημιου είμαι μέσα. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Από το πρόγραμμα σπουδών που είδα προτιμώ το τμήμα στην Σάμο.Ελπίζω να μην χρειαστεί να πάω εκεί ομως.Αν δεν ανεβεί 1000 μόρια το τμήμα του Οικονομικού Πανεπιστημιου είμαι μέσα. :no1:
Σιγα να μην ανεβει τοσο, μεσα εισαι φιλε μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θεοδωρα231

Νεοφερμένος

Η θεοδωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πήραν τηλέφωνο στη σχολή οι δικοί μου(όχι για μένα!!) και λένε ότι φέτος η βάση θα είναι 15.100....

αλλά εντάξει δεν καθορίζεται από αυτόυς η βάση!!!!!!!!!:nono:
αυτό εκτιμούν...
το σίγουρο έιναι ότι θα ανέβει μέχρι στιγμής λίγο πάνω από 15...!!!!!!!!!!!!!!!!!

περσι 15.010 ειχε...αν ετσι την πιανω για πολυυυυ.!τζαμπα αγχωνομαι.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων αθηνας.μακαρι να το πιασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
1η επιλογη νηπιαγωγων αθηνας και για 2η αμφιταλαντευομαι για πατρα η οικονομικα.
ελπιζω εδω στην αθηνα(νηπιαγωγων)να μην ανεβει πανω απο 330 αν και χλωμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
1η επιλογη νηπιαγωγων αθηνας και για 2η αμφιταλαντευομαι για πατρα η οικονομικα.
ελπιζω εδω στην αθηνα(νηπιαγωγων)να μην ανεβει πανω απο 330 αν και χλωμο...
Aποκλειεται να ανεβει παραπανω, η διαφορα που εχεις σου εξασφαλιζει μια καποια ασφαλεια:no1:!! Αλλωστε μην ξεχνας οτι οι υποψηφιοι της θεωρητικης, που κατα κανονα δηλωνουν αυτα τα τμηματα, δεν τα πηγαν πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Aποκλειεται να ανεβει παραπανω, η διαφορα που εχεις σου εξασφαλιζει μια καποια ασφαλεια:no1:!! Αλλωστε μην ξεχνας οτι οι υποψηφιοι της θεωρητικης, που κατα κανονα δηλωνουν αυτα τα τμηματα, δεν τα πηγαν πολυ καλα...

μακαρι!!!γιατι ολοι μου λενε οικονομικα(πιο πολλες προοπτικες)αλλα εγω εδωσα 2η φορα με διακοπη ενος ετους(πρωτη φορα εδωσα το 2007) με στοχο το νηπιαγωγων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
κελλυ οταν λες οικονομικα ποια σχολη θες?ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
μακαρι!!!γιατι ολοι μου λενε οικονομικα(πιο πολλες προοπτικες)αλλα εγω εδωσα 2η φορα με διακοπη ενος ετους(πρωτη φορα εδωσα το 2007) με στοχο το νηπιαγωγων!!!
E τοτε μην το σκεφτεσαι, νηπιαγωγων να δηλωσεις!! Αν αυτο ειναι που θελεις πραγματικα, τοτε μην το σκεφτεσαι καθολου... Ασε, που, αν εισαι απο θεωρητικη, το οικονονμικο θα σου φανει δυσκολο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε αν εχουν πολυ ζητηση οι σχολες χημικων μηχανικων?ειμαι 300 μορια πανω απο την περσινη βαση για χημικων μηχανικων θεσσαλονικης και με αυτα που λενε αρχιζω και ανησυχω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εχω 17772 στο 2ο 4ο και 18178 στο 5ο
οπως καταλαβατε τεχνολογικη ημουν!!!
για οικονομικα σκεφτομαι μαρκετινγκ η οικονομικης επιστημης η οδε
αλλα αυτες οι προβλεψεις σχετικα με τις βασεις εχουν καταστρεψει κοσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μοριακη Βιολογια και γενετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων.ελπιζω να τα καταφερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οικονομικων επιστημων...ΠΑΜΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
απο επαλ??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
φωτογραφια-τει αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top